RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.05.2024. u 03:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,07
119.346
23,537
5,08
5,10
0,79%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

znači nastavak procesa kupnje vlastitih dionica. do sada su skupili 1,32 %. Koji im je krajnji cilj?
Svakako je dobra odluka, bolje nego držati novac na računu..

kaj se mene tiče može i ESOP,dignemo kredite i sve sami pokupujemo mi koji smo sada u dionicama i drugima figa ….hahaha!
naravno uz neki diskont

@invest
Sada im je cilj sakupiti dodatnih 1%

-odluka nije ništa novog već viđeno na DAX, DOW.etc tržištu.

Prilika za kupnju na 24,xx i prodaju na 25? 🙂

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Prilika za kupnju na 24,xx i prodaju na 25? 🙂

a hoćete li onda opet imati priliku kupiti po 24 🙂

Sumnjam da će kupovati iznad 24kn…

Prisjetite se do koje cijene je trezor kupovao, mislim da ni sada neće odstupiti daleko od toga…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Valamarov hotel u Rapcu prvi TUI-jev Family Life hotel u RH


tui-jev-family-life-hotel postat će i rab imperijal ako valamar pobjedi na natječaju za imperijal što bi se uskoro trebalo saznati.Ako se to dogodi valamar sa ovim ulaganjima u kampove i mogućom kupnjom na
Rabu mogao bi cijenom u nove visine.Počelo bi to sličiti u povijesnoj situaciji kao što je bilo sa korfom.

Jel ima neki info da su dali ponudu za imperijal rab ili su to samo forumska nagadjanja?

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/48YolqgzbrynRqUx2OFrxg==.pdf
Valamar i dalje kupuje što otvara špekulacije i daljne mogućnosti
špekulira se da neko od većih oče izaći pa se je odredila cijena od 23-25 kn
Priprema terena za neku akviziciju, dionice + novac o ovome se je pisalo kad
i o mogućoj dokapitalizaciji.A koja firma bi htjela dionice Valamara+novac
prosudite sami
No saznat ćemo sve na vrijeme jer Valamar je transparentna firma.

podsjetimo se:
http://www.banka.hr/hrvatska/valamar-riviera-je-spremna-postati-regionalni-igrac
a bilo bi lijepo i dobro da netko tko je ovih dana bio u Osijeku napiše najnovije vijesti od dotičnog gospodina
iz Valamara

Što reći, nego super izgleda taj RIVP-R-A

Istina, stvarno je…..ali isto tako, ima jako veliki rizik na ovim valuacijama…..dobro pogledajte Q4, pa sada si zamislite 2 loše sezone ili neda bog neki događaj, gdje to vodi cijenu dionice…..


Istina, stvarno je…..ali isto tako, ima jako veliki rizik na ovim valuacijama…..dobro pogledajte Q4, pa sada si zamislite 2 loše sezone ili neda bog neki događaj, gdje to vodi cijenu dionice…..

takav događaj bi vodio cijelu državu, a samim time i sve dionice još dublje od RIVP.
nemojte pričat bezveze..

a sta mi nismo živjeli prije 10 godina?, prije 15 godina…..kada turizam nije bio toliko razvijen

nemojte vi pričati gluposti…….

New Report

Close