RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.09.2024. u 04:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,19
95.877
18,471
5,18
5,22
1,16%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


24,67

To je ATH u trenutku dok je provodeno spajanje i nisu svi imali registirane dionice. Pitanje jel bi islo do te razine tada da su svi imali mogucnost trgovanja tada.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

istina, ali od tada su se ipak dogodile neke pozitivne stvari, kako kod samog valamara tako i općeg stanja u turizmu u Hrvatskoj! Slažete se? Kakva su vaša predviđanja?

vedro nebo
kako nisu imali svi dionice? to je bilo prvih dana nakon spajanja, 1. ili 2. ili 3.10. prošle godine i ja sam tad prodavao bez problema. mislim da se 1.10. trgovalo prvi put ujedinjeno.

ATH je 36!!!27.07.2007 godine

All Time High

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


vedro nebo
kako nisu imali svi dionice? to je bilo prvih dana nakon spajanja, 1. ili 2. ili 3.10. prošle godine i ja sam tad prodavao bez problema. mislim da se 1.10. trgovalo prvi put ujedinjeno.

Upravo zbog tog, ajmo reci, praznog prostora do namire neke brokerske kuce nisu odmah preregistirale pozicije. Pitanje kakav je i naputak od SKDD-a bio.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

eh,kolega, to ne znam. nisam imao nikakvih problema, a imao sam sva tri roda dionica.

pa di vam se žuri. bolje da prebrzo ne raste jer to privlači neodlučne. neka se sad malo hladi preko ljeta. ili ste vi tu da preko noći uzmete 2%? ta vremena su iza nas za neko dulje vrijeme. a jednom će se opet ponoviti ludilo. tada treba biti u dionicama 100% i prodati .

...povijest se ponavlja...

ipak izgleda kreće prema drugom pokušaju rušenja ATH

Malo se ispuhalo nakon punjenja MM-a? malo jos pricekati pa podebljati pozicije? ipak je sezona odlicna pa ce takvi biti i rezultati! [emo_cool]

A random walk down Wall Street...


Malo se ispuhalo nakon punjenja MM-a? malo jos pricekati pa podebljati pozicije? ipak je sezona odlicna pa ce takvi biti i rezultati! [emo_cool]

mislim da su sva ta dobra očekivanja već ugrađena i cijenu

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

pa dota je to već i raslo ove godine..nešto je ugrađeno u cijenu, ali sezona će biti rekordna, debelo iznad očekivanja, očekivanja koja su djelomično u cijeni!

New Report

Close