RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 11.05.2024. u 22:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
4,99
62.676
12,561
4,98
5,00
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ja osobno bi volio da dioničari Valamara budu proglašeni dioničarima koji su najbolje zaradili u 2016.
no dobro nisam nezadovoljan,dapaće
http://www.seebiz.eu/financijski-direktor-godine-valamarov-marko-cizmek/ar-130662/

kako se stvari razvijaju i njega bu AV prebacil u Adris kao i onog financijaša iz Podravke u CO
http://www.seebiz.eu/financijski-direktor-godine-valamarov-marko-cizmek/ar-130662/
Još da poćme taj spektakl koji najavljuje Mario u Adrisu a ja vjerujem da će biti spektakla i u Valamaru

Hyatt ulaže tek kad se :

a tržište pokaže da se noćenje može naplatiti 800€, to je onda financijski prihvatljiv projekt za Hyatt.

15.3.odluka o podjeli dobiti

Uprava o tome odlučuje već 04.03.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

je li se zna kome je Satis prodao ovih cca 266 000 kom?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

a zašto Satis prodaje?


je li se zna kome je Satis prodao ovih cca 266 000 kom?

Zašto mislite da su prodali ? moglo se raditi o repo ugovoru ili npr zalogu kada dionice se skinu sa računa vlasnika, a da ih on nije prodao.


a zašto Satis prodaje?

Zato što netko kupuje ! Ajme koje pitanje 🙁

Izgleda da će država rasprodavati sve redom, e sada da li će RIVP biti spretna u kupnji ne znam, dosada nisu baš bili nešto agilni…dosta su gradili i obnavljali ali je još uvjek jeftinije kupovati nego graditi…

Veliki broj komentara, upita i pretpostavki je čista špekulacija. Ne znam tko piše, ali dajte da nam interes bude saznati korisne informacije ili bar utemeljena razmišljanja ljudi koji imaju šta reći. Ovu dionicu smatram trenutno najboljim ulaganjem na Zagrebačkoj burzi. Dugoročna tendencija rasta koju može omesti jedino rat. Bukvalno je tako. Problem imaju samo oni koji se pokušavaju “obogatiti” preko noći dnevnim špekulacijama.

hoćemo li konačno probiti rekord prije spajanja rivp/korf/vlho ?

Oznaka Vrijeme Cijena Količina
RIVP-R-A 10:58:16 23,90 105000

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

itekako, samo je pitanje vremena. vrijedi ovo puno puno više..

New Report

Close