PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.04.2024. u 04:58
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
156,59
100.060
639
155,00
157,50
2,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/PODR/COI-PODR-61baac2b9506d0cfffee4d6faf40b21b.pdf

dalić potvrđena

On je razočaran, a bit će i više kada im budu stranci krojili što će saditi i po kojoj cijeni će otkupljivati. Uskoro bi mogla i Podravka postati samo nečiji “distributivni centar” kroz koji će plasirati vlastitu robu iz stranog uzgoja. A ova aždaha što je zasjela na čelo uprave opet je zajahala državnu muzaru.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/koprivnickokrizevacki-zupan-o-imenovanju-dalic-na-celo-podravke-razocaran-sam/2251709.aspx

Nju je trebalo postaviti na čelo Badela, mislim da bi i tamo ispila sve do posljednje kapi, cijelu godišnju proizvodnju.

kao opljačkani mali dioničar belja, od danas pa do odlaska dalićke s čelne pozicije podravke više ne kupujem podravkine proizvode!!!!!!!

I ja također. Malo sam lutao po dućanu ali priviknut ću se.

Ajde neka netko bude dobar pa proda i koju dionicu sutra jeftino.

Bude to po 360kn za koji mjesec. Ovo je preskupa cijena za ulazak. S novom direktoricom moguc je samo 1 smijer…a taj nije rastuci.

Veli ona da ju je afera Lex Agrokor dovela na poziciju predsjednika uprave Podravke.

 

Kaze Martina da joj je glavna referenca za novi posao Agrokor.

Moglo bi se dionicu lijepo kupiti na diskontu pred odobrenje dividende negdje 🙂

radek, 20.01.2021. u 07:53

 





lampa, 19.01.2021. u 20:07



 

Mene zivo zanima sto se sada vrti u glavama ljudi iz NO kada Plenkovic ovako razgovara s mogucim kandidatima.

Smiju se budali kak ne kuzi da on s tim nema puno veze?

Mogli su ic i na razgovor kod Zdravka Peveca da ih zaposli u Pevexu.

 



 

Ti to ozbiljno?

Ne znam jesam li bio optimist bez pokrica, ironican ili jednostavno naivan.

Nije nam ovo USA, kak je jednom rekla Dalicka, ovo je nazalost i dalje teski socijalizam gdje politika na kraju sve odlucuje.

Koji je smisao uopce nadzornog odbora? Ima li tamo ikoga da mu je glavni interes prosperitet firme?

BORG ekipi već počinju curiti sline na Podravku. Prvi korak su napravili, uspjeli su ugurati “Kiborga” na čelnu poziciju. Sve ostalo je samo pitanje vremena i načina asimilacije.

‘Čestitka’ iz Koprivnice: Razočarani smo izborom Dalić, ovo je kolonijalni pristup

amarananab, 04.02.2021. u 14:29

BORG ekipi već počinju curiti sline na Podravku. Prvi korak su napravili, uspjeli su ugurati “Kiborga” na čelnu poziciju. Sve ostalo je samo pitanje vremena i načina asimilacije.

Sto ako PODRAVKA nastavi dobro poslovanje i dionica na burzi raste?

Ja smatram da hoce,a Vi imate pravo na svoje misljenje,ali rezultati i brojke su odlucujuci.

Na Podravci ćemo vidjeti svu šarolikost borgovskih preuzimanja i restrukturiranja.

New Report

Close