PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.03.2024. u 10:59
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
159,98
18.398
115
158,50
160,00
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

lampa, 19.01.2021. u 20:07

Mene zivo zanima sto se sada vrti u glavama ljudi iz NO kada Plenkovic ovako razgovara s mogucim kandidatima.

Smiju se budali kak ne kuzi da on s tim nema puno veze?

Mogli su ic i na razgovor kod Zdravka Peveca da ih zaposli u Pevexu.

Ti to ozbiljno?

Izbor Luke B. bio bi povratak u komunizam

Ovdje treba domaći čovjek i da nije iz velike koalicije HDZ-SDP. Ili nebu dobro. Otići će Podravka Rusima i Amerikancima za kikiriki. A Borgovci opet milijardu u džep

 

Pa kad bi se prodavala bilo bi to dobro za dioničare, išlo bi bar po 100 eur

A kaj ako ide u djelovima.mic po mic.

Fortenova prvo prodaje Ledo i to strancima jer državi treba strani keš pa bi tim putem mogla i ppdravka

https://www.index.hr/vijesti/clanak/nova-sefica-podravke-bit-ce-martina-dalic-iz-vlade-je-otisla-zbog-afere-borg/2251413.aspx

 

ako se ovo pokaže kao istina, ja prestajem kupovati podravkine proizvode iako je podravka jedan od rijetkih hr brandova koji su zadržali kvalitetu…

 

dotična se već dokazala kao elementarna nepogoda po hr gospodarstvo, ta u životu nikada nije ništa izgradila ali je zato nemilosrdno rušila i neću više komentirati nego samo  citirati jedan od komentara :

Ovo je počelo sličit na umobolnicu u kojoj su pacijenti preuzeli vlast”

 

 

 

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

ZLO ZLO

To je ionako samo zamjena za g.Pucara za ovu godinu, već nagodinu ide pravi izbor novog predsj.uprave.

Tako da ne bih trošio previše pozornosti na to, ali nije ona baš ni toliko loša kako se želi prikazati.

Ali kako sam već rekao, nije puno ni bitno tko će premostiti to kratko razdoblje do novog izbora.

Kako god bilo, dionica nema što raditi ispod 500, pametni su iskoristili ovaj pad za ulazak.

Forumaš

Meni je otela 200.000 kn.

Ok, tebi nije loša.. hahaha

Ovo će sutra biti zvijezda dana 😆😆😆

Sutra best buy ce ovo biti. Blago kuci koju zaobiđe doticna.

Kud će cijena Podravke nakon dolaska Dalićke. Dolje ili gore 🙂 . Bit će jeftine kupnje a nakon te jeftine kupnje objesit ćete gaće o štapu 🙂 . Tamo gdje prestaje razum počinje Hrvatska stvarnost.

Slaven Belupo i rk Podravka papa. Već jučer katastrofa Slavena u Osijeku.

Bježte iz Podravke jer kad je se dokopa ova ovisnica razbucat će je isto kao Agrokor. Mislim da već imaju na ciljniku nekog stranca Rusa ili Amera da mu poklone i ovu zadnju vrijednost što imamo u prehrani kao država. I tu je već odavno razrađena borgovska strategija asimilacije. Ne volim je vidjeti ni na slici.

New Report

Close