PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 11.05.2024. u 15:11
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
157,72
11.198
71
156,00
159,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Moguce je sve, ali ono sto veseli je da se bas vidno hvale rezultatima. Zamislite, dobit, profit, to vise nije prostacka rijec. To je nesto s cim se hvalis. Nezamislivo dosad.
Vremena se mijenjaju. Definitivno.
A akvizicije: ne mogu a priori tvrditi da nece i neko malo .ovance uci u vrecu, ali ono sto se sprema je nesto krupno iz sustava A. Pise na zidu…
U konacnici, i Zvecevo da svedes na pravu mjeru moze doci do barem pozitivne nule ili marginalnog plusa. Sve je stvar pristupa.

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.

PODR izbacila novu paletu gotovih proizvoda pod brandom docela:

https://www.podravka.hr/proizvodi/?new=yes

Imamo sada i LinoLada tortu, Jaffa tortu, cokoladne deserte…

Samo tako, neka nastave izbacivati nove proizvode i nema brige za povecanje prihoda.

Jasno.
Primjećuje se na policama, i rebrandirani džemovi i sl.
Samo tako naprijed.

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.

Potvrda kvalitete.

https://novac.jutarnji.hr/novcanik/testirali-namirnice-na-opasnu-tvar-pogledajte-koji-su-hrvatski-proizvodi-najbolje-prosli/8481998/

od 3 HR proizvoda 2 su Podravkina.

Vidim podravka jos tavori na razinama slicnim iz 12 mjeseca. Kupnje ima ali slabo po asku. Izgleda da se ceka rezultat od prvog kvartala za daljne odluke. Hoce li ovaj konstatni rast maloprodaje u hr utjecat pozitivno na financijski izvjestaj ostaje da vidimo.
Bar da taj rast maloprodaje anulira proslogodisnji pad uskrsa na zavrsetak prvog kvartala bilo bi fino ali se necu zavaravat.
Od podravke nikakvih vijesti za investitore vec neko vrijeme

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI


Vidim podravka jos tavori na razinama slicnim iz 12 mjeseca. Kupnje ima ali slabo po asku. Izgleda da se ceka rezultat od prvog kvartala za daljne odluke. Hoce li ovaj konstatni rast maloprodaje u hr utjecat pozitivno na financijski izvjestaj ostaje da vidimo.
Bar da taj rast maloprodaje anulira proslogodisnji pad uskrsa na zavrsetak prvog kvartala bilo bi fino ali se necu zavaravat.
Od podravke nikakvih vijesti za investitore vec neko vrijeme

izašao davno na 372, mogao sam dočekati 380, ali nisam ništa propustio, ušao u još puno, puno, bolju
čak nekako cijenim da se neću više ni vraćati

Tako sam i ja izasao prvi put na cca 340 i usao isto u puno bolju samo vani.
Ovdje biljezim zadnjih par mjeseci samo oportunitetni gubitak , cekati mi nije problem ovaj put ali informacije ni za lijek



Vidim podravka jos tavori na razinama slicnim iz 12 mjeseca. Kupnje ima ali slabo po asku. Izgleda da se ceka rezultat od prvog kvartala za daljne odluke. Hoce li ovaj konstatni rast maloprodaje u hr utjecat pozitivno na financijski izvjestaj ostaje da vidimo.
Bar da taj rast maloprodaje anulira proslogodisnji pad uskrsa na zavrsetak prvog kvartala bilo bi fino ali se necu zavaravat.
Od podravke nikakvih vijesti za investitore vec neko vrijeme

izašao davno na 372, mogao sam dočekati 380, ali nisam ništa propustio, ušao u još puno, puno, bolju
čak nekako cijenim da se neću više ni vraćati
[/quote]

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

ma tako ja čekam ovaj Adris, kao biti će dividenda veća , mogao sam ga davno izbaciti i ubaciti u OPTE ili JNAF ili u neku brzorastuću, baš me masiraju te bez događanja i informacija, skoro kao da držiš oročenje

https://www.elegant.hr/probali-smo-novi-lino-lada-sladoled-savrsen/

Evo ga i suradnja Podr i Leda, Lino Lada sladoled

Upravo ga oprobao, odlican je.

10kn?
Puno previse!

Što se tiče linolade namaza duo da se mene pita ja bih izbacio totalno onaj dio od ljesnjaka i ubacio onaj novi linolada gold tamni dio u taj odjeljak.
Ali u svakom slucaju mi se svidja ova nova kombinacija kreiranja sladoleda sa ledom, ne znam samo ima li u toj suradnji nekakvih skrivenih poruka 🙂

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI


10kn?
Puno previse!

Skuplji jeste, ali ako kvalitet i okus opravdava vecu cijenu onda je to ok.

Mozda lizu dividendu 😉

Nerko ie spimenuo skrivene poruke oko ovog sladoleda. Ja sam istog misljenja, ako bude uspjeha s ovim slajom moglo bo bit nekih akvizicija.

Ja sam apsolutno za to da Podravka uzme Ledo i da onda drzava izadje skroz.
Najbolje bi bilo da daju neki IPO pred izbore.
Ono, vani smo, ali narodno je i rvacko i dalje.
To bi lansiralo na 5-6 glavi odmah.
Nemam Podravku. Prodao i usao u Opte.
Ali sve je moguce u narednom periodu.

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.

New Report

Close