PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 20:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
158,01
34.604
219
157,50
158,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Mrkonja @ i jesi li sudjelovao barem u jednom djelu voznje od 30% ???????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Mrkonja @ i jesi li sudjelovao barem u jednom djelu voznje od 30% ???????

Da je sad bi najavljivao jost toliki rast a ne pad 🙂





e kolega kamenac, pa zar ste se sad krenili nadbildavat na kupnji PODRAVKE, sad kad se treba hladiti, pa jel vidite TA!?

Baš pogledao graf i to je strašno

Okomito napumpano do zla boga

I pad će biti isto tako strm

[/quote]

Pada ko sjekira

Naraslo 30% u 10 dana

Sad će isto toliko pasti u 5 dana
[/quote]

normalno da će pasti, ove godine neće ovdje biti nikakve privatizacije, to je bila samo priča da se malima uvale skupe dionice iznad 260 kn [bye]
[/quote]

Bojim se da neće više biti kupnje niti na 260, a kamoli ispod u skoroj budućnosti.
Počelo je čišćenje u Podravci,a i mirovinci postaju sve snažniji faktor, moguće da se udavača dotjeruje u poželjnu za udaju.
Hoće li ove godine ili neće, možda je i bolje da neće ako se nešto kasnije bolje unovči prodaja.

Sudjelovao sam u vožnji sa 260 do 300 i baš mi je pasalo malo adrenalina. [thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Juhe, začini, dodaci za kolače i Vegeta, najjači Podravkin brend, bit će laka meta upravo za norvešku kompaniju Rieber&Son, svojedobno proglašenu neprijateljem koji želi preuzeti Podravku, pa je bivši menadžment i smislio cijelu operaciju preuzimanja tvrtke dok nisu svi redom završili u pritvoru.

Belupo je sjajna meta na koju može tipovati Pliva, ali i veliki poduzetnici poput Luke Rajića koji se okrenuo farmaceutici. Dječju hranu mogu poželjeti i Pliva i Tedeschi kao novi vlasnik Droge Kolinske koja je Podravki prodala Čokolešnik, što Slovenci nikad nisu prežalili.

Uvijek ima mjesta za najjače igrače
U igru se, naravno, uvijek može uključiti i najveći hrvatski prehrambeni koncern, Agrokor. Svojedobno je Ivica Todorić silno želio kupiti Podravku, no tada su ga ismijavali. Danas mu je ta ista Podravka malen zalogaj pa je pitanje hoće li ga uopće poželjeti. Baš kao i Tedeschi koji s Drogom Kolinskom stvara novo prehrambeno carstvo u tzv. jugosferi, kako strani analitičari zovu ekonomski prostor bivše Jugoslavije

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Rezultati-poslovanja/Podravka-samo-u-srpnju-zaradila-30-milijuna-kuna?homesrclink=carousel


http://www.business.hr/hr/Kompanije/Rezultati-poslovanja/Podravka-samo-u-srpnju-zaradila-30-milijuna-kuna?homesrclink=carousel

Dobre vijesti, nova Uprava sigurno želi pokazati što može, ali mislim da je bitka već izgubljena. Atlantic i Agrokor su proširili asortiman i istisnuli Podravku.
Ako netko misli da je Zvijezda samo tvornica ulja evo link
http://www.zvijezda.hr/proizvodi/tortellini/

podravka 247 kn
+ 4,21 %
izgleda da je ekipa u banskim dvorima danas slomila friščića i da se podravka prodaje ;-))

hate red

podravka je 297.
nego po koliko bi mogla ići, ako je odluče prodat?
čisto sumnjam da ce preko 400-500kn.

koliko je ono tedeski nudio?

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!


podravka 247 kn
+ 4,21 %
izgleda da je ekipa u banskim dvorima danas slomila friščića i da se podravka prodaje ;-))

ovakve izjave ponavljaju se svakih mjesec dana, bilo bi smiješno da nije tragikomično [bye]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


podravka je 297.
nego po koliko bi mogla ići, ako je odluče prodat?
čisto sumnjam da ce preko 400-500kn.

koliko je ono tedeski nudio?

Meni je dosta i znatno manje da se iskrcam.

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

još jedna pobjeda Friščića: nema ubrzane privatizacije državnog portfelja, a pogotovo ne PODR. Proračun će se krpati novim državnim zaduživanjem. znači da privatizaciju možemo očekivati nakon izbora, krajem iduće godine, a cijena PODR na burzi lako će opet na 240-250 kn [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Dobar je znak to što država ne želi prodati po ovim cijenama… ako radi nadolazećih izbora ne žele opet prodavati državnu imovinu.

Mislim da će PODR svakako biti prodana, bilo nekom vani ili samim bankama u roku 1-2 god po 450-500hrk

New Report

Close