PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.05.2024. u 19:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
156,75
7.994
51
157,00
158,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

po koliko? ako nije tajna


evo, ja izašao.
fer je da vam to priopćim.
nije nagovor ni na šta.
samo info.

greška!


po koliko? ako nije tajna

po 33x,xx kn

hate red



po koliko? ako nije tajna

po 33x,xx kn
[/quote]

znači , ipak je tajna 🙂



evo, ja izašao.
fer je da vam to priopćim.
nije nagovor ni na šta.
samo info.

greška!

[/quote]
možda.
a možda i ne.

hate red

jel moguće da market maker stavlja ove velike naloge gor i dolj ( 328 i 330)?
ak je tak, nažalost ovaj dolj mi se nekako čini više regulatornim , bah 🙁

Dvojac Friscic-Vitkovic ima kapaciteta za unistiti Kraft i Nestle zajedno, a da ne govorimo o Podravci. Dok kod su oni tamo dionicari ne trebaju ocekivati nista dobroga.

Ono sto je interesantno je da ce se sada odnos Mirovinskih fondova i drzave promjeniti. Mirovinski fondovi su kljucni parner drzave u obrani INA-e. To je za Vladu neusporedivo bitnija firma nego Podravka. Za pretpostaviti je da ce njihov utjecaj u upravljanju Podravkom sada rasti, a Friscicev padati.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Kad vec spominjes Friscica, coek brani Podravku, a u dvoristu joj zeli raditi termoelektranu.

Nije bolest sve što boli


Kad vec spominjes Friscica, coek brani Podravku, a u dvoristu joj zeli raditi termoelektranu.

Bit ce na ugalj, sada su dobre cijene

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Sudeći po komentarima, krajnje luzerska dionica, zato ponavljam pitanje, nitko pametan ne bi je kupovao, vjerojatno je kupuje neka od struktura Reiffeisen bake, što joj je službena dužnost jer je market maker? ( upitnik)

http://www.koprivnica.net/vijesti/vijesti-pregled/8652-Podravkina-uprava-priprema-program-dokapitalizacije
Podravkina uprava priprema program dokapitalizacije
Autor Radio Drava
Četvrtak, 13 Siječanj 2011 19:04
Iako je Podravka veliko financijsko restrukturiranje, kojim je osigurala financijsku stabilnost za slijedeće tri godine, provela sindiciranim kreditom od 100 milijuna eura, u kompaniji razmišljaju i o dokapitalizaciji koju je prije više od godinu dana predložio koprivnički gradonačelnik Zvonimir Mršić. Više je u izjavi za Radio Dravu rekao predsjednik Nadzornog odbora Podravke Ljubo Jurčić:

„Uprava radi na pripremi programa dokapitalizacije s kojim bi trebala pred Nadzorni odbor izići čini mi se do trećeg mjeseca. I onda ćemo mi procijeniti kakve su pozitivne i negativne strane toga i ukoliko dođe do dokapitalizacije iz sredstava dokapitalizacije moći će se riješiti jedan dio, manji, veći, cijeli dio ovog kredita koji smo uzeli.“
Podravkina uprava priprema program dokapitalizacije
Autor Radio Drava
Četvrtak, 13 Siječanj 2011 19:04
Iako je Podravka veliko financijsko restrukturiranje, kojim je osigurala financijsku stabilnost za slijedeće tri godine, provela sindiciranim kreditom od 100 milijuna eura, u kompaniji razmišljaju i o dokapitalizaciji koju je prije više od godinu dana predložio koprivnički gradonačelnik Zvonimir Mršić. Više je u izjavi za Radio Dravu rekao predsjednik Nadzornog odbora Podravke Ljubo Jurčić:

„Uprava radi na pripremi programa dokapitalizacije s kojim bi trebala pred Nadzorni odbor izići čini mi se do trećeg mjeseca. I onda ćemo mi procijeniti kakve su pozitivne i negativne strane toga i ukoliko dođe do dokapitalizacije iz sredstava dokapitalizacije moći će se riješiti jedan dio, manji, veći, cijeli dio ovog kredita koji smo uzeli.“

Kao predstavnik državnog udjela u koprivničkoj kompaniji Jurčić sumnja da će do parlamentarnih izbora odgovorni donositi političku odluku o prodaji državnog paketa Podravkinih dionica.

Hm, my moon luzeri kupuju, pametni prodaju?
MOL-OTP-PODR nije vezano?

Pozdrav

-4% trenutno [bye]

promet?

dobro pitanje, manje od 100.000 [thumbsup]

Opet se moram izjasniti. Imam ne prodajem.
A da je zdrave pameti od Hanfe, onda bi na temelju ove gore izjave o spremanju dokapitalizacije dionica prošla jednako ko LKPC-r-a
Pozdrav

New Report

Close