LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://www.google.com/amp/s/net.hr/danas/hrvatska/kineski-master-plan-za-hrvatsku-tri-nasa-grada-su-im-u-fokusu-upravo-su-posrnuli-na-zeljeznici-ali-dobro-znaju-sto-zele-i-kako-to-postici/amp/

Jeli objelodanjen izvještaj o poslovanju

bitno poboljšano poslovanje – lijepa dobit od 6 milja, čak je i sama luka u plusu po prih minus rash

 

ovdje je izgleda najpametnije ržati luku da ne radi gubitak, a ubirati 49 posto dobiti od jad vrata koji rasturaju nevideno. mozda ne bi bilo lose da oni preuzmu i ostatak lkri pa da lkri i dioničari ubiru udio u dobiti

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

investimir, 30.04.2021. u 15:55

bitno poboljšano poslovanje – lijepa dobit od 6 milja, čak je i sama luka u plusu po prih minus rash

 

 

 

ovdje je izgleda najpametnije ržati luku da ne radi gubitak, a ubirati 49 posto dobiti od jad vrata koji rasturaju nevideno. mozda ne bi bilo lose da oni preuzmu i ostatak lkri pa da lkri i dioničari ubiru udio u dobiti

U konačnici to je neminovno

Maersk stiže u Rijeku: Svjetski gigant nudi milijun kontejnera prometa na Zagrebačkoj obali – Novi list

Tu bi moglo biti vatreno ubrzo vezano kako za cijelu luku tako i za lkri.  Koje se namjere novog  dioničara koji je nedavno od OT Logisticsa  preuzeo 17,51 % po 35 kn te je sad drugi dioničar ?

Lanjski i ovogodišnji promet odlični a ovo stagnira.Samo do kada…

 

Preuzeo dionice po cjeni 35 kuna a sad je jedvo 28 kuna , smješno mada ja ne kupujem lkri zbog cjene dionice već zbog dividende , neka je cjena dividende 5 kuna , ja sam sretan ko mala beba

ako bude renta kao kod jadranskih vrata, lkri ne mora nista driugo raditi nego samo ubirati rentu tj divkukao od jad vrata

 

i tako državnoo poduzeće lkri na kraju posluje jednako dobro kao privatno poduzeće jer jadranska vrata i maersk-enna im to omogućuju

 

 

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

malo o D403

D403 – ključna cesta za razvoj luke – YouTube

Samo zašto padamo na dobre vijesti? Pa ako luka dobije dividendu što mi od toga imamo?

Crikva1, 12.05.2021. u 15:19

Maersk stiže u Rijeku: Svjetski gigant nudi milijun kontejnera prometa na Zagrebačkoj obali – Novi list

Tu bi moglo biti vatreno ubrzo vezano kako za cijelu luku tako i za lkri.  Koje se namjere novog  dioničara koji je nedavno od OT Logisticsa  preuzeo 17,51 % po 35 kn te je sad drugi dioničar ?

Lanjski i ovogodišnji promet odlični a ovo stagnira.Samo do kada…

 

to ima veze s lučkom upravom, a ne sa luka rijeka!

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

https://www.vecernji.hr/vijesti/koncesija-pripala-mocnom-maersku-i-ppd-u-plan-je-prestici-kopar-za-nekoliko-godina-1491722

 

ova do krova

 

zna tk u koje omjeru ubire lkri a u kojem država

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

investimir, 12.05.2021. u 21:16

https://www.vecernji.hr/vijesti/koncesija-pripala-mocnom-maersku-i-ppd-u-plan-je-prestici-kopar-za-nekoliko-godina-1491722

 

ova do krova

 

zna tk u koje omjeru ubire lkri a u kojem država

Što reći na komentar kolege amadea

Drzava 100 % , luka rijeka d.d. 0 %

pozdrav

svi smo mi Crobex

Zorangutan

……….DA………..

…….važno je zvati se dioničar lkri…….cjela europa je u debelom minusu , jedino lkri u debelom plusu

Svaki put ista priča. Jasno je da Lučka uprava Rijeka i Luka Rijeka d.d. nisu isto ali je isto jasno da su ovako ili onako povezane počevši od prometne infrastrukture nadalje. Znači svaka vijest vezana za Riječku Luku općenito ima i veze sa Luka Rijeka d.d.

Meni ne čudi kako netko plaća danas +7% već me čudi kako netko to uopće prodaje sada.I to još neki dan kada je bilo -8 %. Ova korekcija nakon toga gratisa je normalna a očekivani  rast još nije počeo .Sve ispod 40 je na akciji a naredno vrijeme će pokazati. Rast nije odrađen kao drugdje, 2020 neočekivano dobra,1q ove godine još bolji.Doći će ubrzo do preslagivanja .Zašto bi netko ulazio po 35 kn još nedavno i postao preko noći dioničar broj 2 . Znači kad zbrojite poslovne rezultate, vlasničko preslagivanje  i neopravdano izostali oporavak šta dobijete :).

 

 

New Report

Close