LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nevjerojatno, dok se strateški nije izabrao LKRI se gptovo nije mogla kupiti ispod 230, a sada kada je napokon sve riješeno cijena na 218, kao da je posao propao [shocked], kakva burza

ne možeš suditi po zadnjim danima jer je tu uključen efekt japanskog potresa i tsunamija koji ovih dana jako utječe na svjetske burze

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!



Nevjerojatno, dok se strateški nije izabrao LKRI se gptovo nije mogla kupiti ispod 230, a sada kada je napokon sve riješeno cijena na 218, kao da je posao propao [shocked], kakva burza

ne možeš suditi po zadnjim danima jer je tu uključen efekt japanskog potresa i tsunamija koji ovih dana jako utječe na svjetske burze
[/quote]
Da, vidim da je urušio i Ht,Inu, Atlantic uz još par dionica jedino kvalitetno što imamo, ne pije mi ta priča vode

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



Ne upravljaju Amerikanci nego Filipinci. Ovo je vjerojatno jedan od naponizavajucih trenutaka za hrvatsku ekonimiju.

to su amerikanci s tvrtkom čije je sjedište na filipinima….
[/quote]

Amerikance na Filipinima mozes naci jedino u Puerto Galeri gdje naganjaju filipinske maloljetnice.

Prouci ovo Vaš link. Na novom sluzbenom jeziku LKRI ovo je pot pot dakota harisson.

Krepat ma ne molat.

Ide ovo natrag na 180Kn,bitno da ima prometa,šta bi reko kolega Lopina "prepariraju" nas za ulazak u Crobex,slijedi objava o investiciji u Kargo centar,pa opet skok na 280,i tak u krug.bok.P.S.drago mi je što sam izgubio 1 dolar zbog Njemaca,ipak bi oni gledali interes svojih luka,ovak mislim da su izabrani najbolji,svaka čast pregovaračima!bok


Nevjerojatno, dok se strateški nije izabrao LKRI se gptovo nije mogla kupiti ispod 230, a sada kada je napokon sve riješeno cijena na 218, kao da je posao propao [shocked], kakva burza


Nevjerojatno, dok se strateški nije izabrao LKRI se gptovo nije mogla kupiti ispod 230, a sada kada je napokon sve riješeno cijena na 218, kao da je posao propao [shocked], kakva burza

Psiholozi će reći da je među dioničarima zavladao strah od budućih dobitonosnih prihoda.



Nevjerojatno, dok se strateški nije izabrao LKRI se gptovo nije mogla kupiti ispod 230, a sada kada je napokon sve riješeno cijena na 218, kao da je posao propao [shocked], kakva burza


Nevjerojatno, dok se strateški nije izabrao LKRI se gptovo nije mogla kupiti ispod 230, a sada kada je napokon sve riješeno cijena na 218, kao da je posao propao [shocked], kakva burza

Psiholozi će reći da je među dioničarima zavladao strah od budućih dobitonosnih prihoda.
[/quote]

hvala im na tome
ovo je bilo kao naručeno [thumbsup]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

na prodaji nema puno naloga svi koji prodaju skidaju sa kupnje.kada se stanje stabilizira biti će to velika zarada današnjim kupcima jer će se onda skidati nalozi sa prodaje a njih ima prilično malo.nisam ništa prodavao, minus mi raste, nadam da će da sam u pravu, para za dokup nemam :(((


na prodaji nema puno naloga svi koji prodaju skidaju sa kupnje.kada se stanje stabilizira biti će to velika zarada današnjim kupcima jer će se onda skidati nalozi sa prodaje a njih ima prilično malo.nisam ništa prodavao, minus mi raste, nadam da će da sam u pravu, para za dokup nemam :(((

nikkei +5,68% [thumbsup]

jel ove investicije u željeznice imaju kakve veze sa lukom Rijeka,spominje se i Kargo jel i to ima veze,molim objašnjenje,bok


jel ove investicije u željeznice imaju kakve veze sa lukom Rijeka,spominje se i Kargo jel i to ima veze,molim objašnjenje,bok

sve ima veze….

posto nisam druker ni "gore", ni "dolje", u google upisat "cargo centar" i citat….
iako je vec i puno linkova baceno na ovoj temi….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0



jel ove investicije u željeznice imaju kakve veze sa lukom Rijeka,spominje se i Kargo jel i to ima veze,molim objašnjenje,bok

sve ima veze….

Na Brijune je oko bacio i Donald Trump . Kakve to ima veze ? Ima, ima .




jel ove investicije u željeznice imaju kakve veze sa lukom Rijeka,spominje se i Kargo jel i to ima veze,molim objašnjenje,bok

sve ima veze….

Na Brijune je oko bacio i Donald Trump . Kakve to ima veze ? Ima, ima .

[/quote]
osim što bi to mogao biti putokaz ostalim američkim investitorima
npr za investiranje u nizinsku prugu
dali ima još koji direktniji utjecaj?

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close