LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo recimo ovaj na kupnji s 863 komada na 245 kn mi je razlog. Čovjek je polako dizao cijenu a u padu će se najvjerojatnije maknuti.


Evo recimo ovaj na kupnji s 863 komada na 245 kn mi je razlog. Čovjek je polako dizao cijenu a u padu će se najvjerojatnije maknuti.

Kolega, imate i na prodaji nalog od 1000 i kusur komada, pa samim time se i to moze tumaciti kao "poticaj" na prodaju da bi taj isti nadokupio jos. Kada bi svatko moga prozrijeti sto je u interesu druge strane u odnosu potraznja – ponuda, taj bi bio milijarder, ali to tako bas ne ide. Nadam se da niste pogrijesili, no ovu dionicu svakako treba pratiti i biti na pravom mjestu u pravo vrijeme kada se odredi strateski partner a da ne govorim kada se potpisu ugovori, odnosno stavi amen. Tada ce biti jako dobro biti u ovoj dionici, a to nije tako daleko, naprotiv…

Sjetio sam se da prije cca 2 godine HFP nije mogao dobiti na dražbi za lkri 25 kn. Pa sam se sjetio da će radnici dobiti dionice , pa moguće korekcije cijelog tržišta…
Zatim cijena često ode dolje nakon potpisivanja ugovora..najčešće kod dlkv…
zatim ova vlada često laže( pardon zasada obavezno svaki puta)…
zatim tehnički sama dionica je imala nagli rast…

Tako sam odlučio sa pola izaći van.



Počelo iskrcavanje

čini se…
[/quote]

Stvarno gadan razvoj situacije. Netko se opako iskrcava sa 4 dionice
[lol]
Prodaje: Količina Cijena
4 252,97

[tongue]

marcello

to je vjerojatno Lojtra izašao sa pola [lol]


Sjetio sam se da prije cca 2 godine HFP nije mogao dobiti na dražbi za lkri 25 kn. Pa sam se sjetio da će radnici dobiti dionice , pa moguće korekcije cijelog tržišta…
Zatim cijena često ode dolje nakon potpisivanja ugovora..najčešće kod dlkv…
zatim ova vlada često laže( pardon zasada obavezno svaki puta)…
zatim tehnički sama dionica je imala nagli rast…

Tako sam odlučio sa pola izaći van.

Eto ja bi na vasem mjestu izasao skroz…naravno to sam i ucinio..55kn plusa!!


Evo na na 249 sa miljunskim prometom kao što sam i najavio. Uključuju se pomalo veći igrači i cijena sukladno tome raste. Obzirom da su tri igrača ostala u igri za strateškog partnera znači interesa ima prvi pravi otpor bit će iznad 300 kuna prema TA. Točnije 302 je prva točka otpora. Ako se ovakovi prometi nastave a vjerovatno hoće ozbiljniju količinu neće se moći kupiti ispod 300. [thumbsup]

prosli krug se odbilo od 300kn…pa nazad na 160-180…ako se zadrzi iznad 300 zna se smjer…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Sjetio sam se da prije cca 2 godine HFP nije mogao dobiti na dražbi za lkri 25 kn. Pa sam se sjetio da će radnici dobiti dionice , pa moguće korekcije cijelog tržišta…
Zatim cijena često ode dolje nakon potpisivanja ugovora..najčešće kod dlkv…
zatim ova vlada često laže( pardon zasada obavezno svaki puta)…
zatim tehnički sama dionica je imala nagli rast…

Tako sam odlučio sa pola izaći van.

Eto ja bi na vasem mjestu izasao skroz…naravno to sam i ucinio..55kn plusa!!
[/quote]
Pogledaj promet i prosiječnu cijenu, vjerojatno mali akumuliraju [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima




Sjetio sam se da prije cca 2 godine HFP nije mogao dobiti na dražbi za lkri 25 kn. Pa sam se sjetio da će radnici dobiti dionice , pa moguće korekcije cijelog tržišta…
Zatim cijena često ode dolje nakon potpisivanja ugovora..najčešće kod dlkv…
zatim ova vlada često laže( pardon zasada obavezno svaki puta)…
zatim tehnički sama dionica je imala nagli rast…

Tako sam odlučio sa pola izaći van.

Eto ja bi na vasem mjestu izasao skroz…naravno to sam i ucinio..55kn plusa!!
[/quote]
Pogledaj promet i prosiječnu cijenu, vjerojatno mali akumuliraju [lol]
[/quote]

cekam vas na 218…pa cemo prema 300..pozdrav

Nema značajnih pomaka prema dole za sada je to utopija na ovoj dionici,a ne nazad na160kn…… [rolleyes]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

nema pomaka ali ipak je počelo iskrcavanje,onih 863 bi vrlo brzo miglo biti poklopljeno

ako netko poklopi ovog na 245 onda krece stampedo prema dole…

New Report

Close