Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gle te naloge na ZABI…

Vani i dalje brutalan rast. Valjda će se preliti i kod nas sa Atpl na ostale dionice.

Osim trgovanja na ATPL cijelo tržište je zamrlo..

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Mislite li da je posle ATPL red na HPB da odradi snažan skok?

redizajnlos, 07.05.2021. u 11:38

Mislite li da je posle ATPL red na HPB da odradi snažan skok?

ne

lojtra, 07.05.2021. u 09:23

Vani i dalje brutalan rast. Valjda će se preliti i kod nas sa Atpl na ostale dionice.

????? daj mi jedan dobar razlog!! zato jer ti tako želiš??? možda kad atpl dostigne 750 kn!

redizajnlos, 07.05.2021. u 11:38

Mislite li da je posle ATPL red na HPB da odradi snažan skok?

Da. najpodcjenjenija dionica na burzi

Posljedni Đurin ratnik

Mislim da će se CROBEX mrcvariti na ovim razinama ostatak godine. Neće ispod 1900 i neće iznad 2000 bodova.

Krenuli građevinari

yieldchaser, 11.05.2021. u 14:49

Mislim da će se CROBEX mrcvariti na ovim razinama ostatak godine. Neće ispod 1900 i neće iznad 2000 bodova.

Vidjet ćemo. Vani već drugi dan zaredom burze poprilično padaju pa bi se to moglo i kod nas osjetiti jer su mnoge dionice jako porasle i vjerojatna je korekcija.

Ignore: KressoM, delux

Podravka je po meni preskupa na ovim razinama. Smatram sve iznad nekih 530kn trenutno preskupim za PODR. Jedino da ostane ovakva cijena kroz neko razdoblje dobrih izvješća koja onda opravdaju ovaj rast.

Može li ADRS2 do 450kn? Mišljenja?

može, ali vrlo teško.zato će podr potpomognuta igračima vrlo brzo do 750!!!

randopph, 11.05.2021. u 20:03

može, ali vrlo teško.zato će podr potpomognuta igračima vrlo brzo do 750!!!

 

Onda brzo u nakrcavanje Podravkom. Brzo brzo…

Tri dana pada vani plus futuresi u minusu. Sad kad naši građevinari krenu, bit će belaja. Ja sam još prije tri dana Ingru prodao po bidu. Svaka čast držiocima dionica ali brzi paničari će ipak najbolje proći.

Ovo vani s techom se moralo dogodit… Ništa neočekivano.

Još dosta boli je na vidiku… Možda se čak radi o rijetkoj prilici za novi dugoročni ulaz.

New Report

Close