Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PBZ Investor ne radi?

Gdje su nestali svi? Zar nitko vise ne trguje ni komentira na forumu?

investi, 17.05.2021. u 16:21

Gdje su nestali svi? Zar nitko vise ne trguje ni komentira na forumu?

Pa ne možeš pročitati komentare, pa ne možeš prihvatit prijatelje, pa te baci na prvu stranu teme, PA TE MODENATOR OBRIŠE (najači razlog), pa iskaču reklame kao iz paštete i još par sitnica.

darac11, 17.05.2021. u 17:36

 





investi, 17.05.2021. u 16:21



 

Gdje su nestali svi? Zar nitko vise ne trguje ni komentira na forumu?

 



 

Pa ne možeš pročitati komentare, pa ne možeš prihvatit prijatelje, pa te baci na prvu stranu teme, PA TE MODENATOR OBRIŠE (najači razlog), pa iskaču reklame kao iz paštete i još par sitnica.

Ova verzija foruma je teški šrot i puno nas je upozoravalo na to od prvog dana (zato smo “nagrađeni” crvenim ili narančastim smajlijima). Ajde ne bi mi ni to bilo žao da su nakon toga popravili sve te bezbrojne bugove, ali ništa!!! Forum je i dalje polufunkcionalan, pošalješ post izbaci te na prvu stranicu, pola zahtjeva za prijateljstvo ne možeš odobriti, post ne možeš editirati itd.itd.

Ignore: KressoM, delux

trgovanje na zse je palo u totalnu letargiju, opet se potvrđuje ona stara “sell in may and go away”. sad slijedi duga stagnacija do jeseni i možemo se samo nadati da se u iduća 3 mjeseca neće dogoditi neka jaka korekcija vani jer s ovako slabim bidom će ZSE opako potonuti

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

amadeo, 18.05.2021. u 11:30

trgovanje na zse je palo u totalnu letargiju, opet se potvrđuje ona stara “sell in may and go away”. sad slijedi duga stagnacija do jeseni i možemo se samo nadati da se u iduća 3 mjeseca neće dogoditi neka jaka korekcija vani jer s ovako slabim bidom će ZSE opako potonuti

 

Ja se ne nadam, nego predviđam da će HT baš u iduća dva do dva i pol mjeseca izvršiti povlačenje vlastitih dionica bez smanjenja temeljnoga kapitala.

I baš mi je HT jedna od dionica na koje sam se namjerio ovoga proljeća i ljeta. Povećat će mi se ‘vlasništvo’ nad HTom bez da napravim išta.

Može li netko objasniti u koliko sati će se obaviti transakcija na Jdpl? Da li je to uvijek u isto sati ili???

Ovo o manipulacijama. Tko to može odrediti? Mogu ja staviti nalog pa se predomisliti. I to je kažnjivo?

Sve čine da nas otjeraju s burze. Kakva če to burza biti bez malih dioničara?

lojtra, 23.05.2021. u 06:16

Sve čine da nas otjeraju s burze. Kakva če to burza biti bez malih dioničara?

 

 

 

 

 

 

 

 

To će biti HDB, iliti hrvatska dogovorna burza

Možda ovo donese malo života na ZSE

Domaći informatički div na korak do izlaska na burzu

Ignore: KressoM, delux

avax10, 26.05.2021. u 15:18

Možda ovo donese malo života na ZSE

Domaći informatički div na korak do izlaska na burzu

treba nam svježih kvalitetnih izdanja na burzi-barem 4-5 svake godine da bi burza išla naprijed jer ovo kako je sada nema više smisla

Ovo bi bilo odlično

Zašto država ne reagira? Još ništa od osobnih ulagačkih računa koje zaziva ZSE

 

Ignore: KressoM, delux

avax10, 27.05.2021. u 18:33

Ovo bi bilo odlično

Zašto država ne reagira? Još ništa od osobnih ulagačkih računa koje zaziva ZSE

 

Bi, ali s obzirom  gdje živimo, neće zaživjeti.

08.06.21

Na zse danas 171 transakcija !

Dno dna trgovine , onih koji je vode ili moze nize ?

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close