Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Viviane Reding: Hrvatska spremna za zatvaranje Poglavlja 23

BRUXELLES – Povjerenica Europske komisije za pravosuđe Viviane Reding preporučila je još krajem prošlog tjedna povjereniku za proširenje Štefanu Fueleu da se s Hrvatskom do početka ljeta zatvore pregovori u poglavlju Pravosuđe i temeljna prava (23), doznaje Hina u utorak iz diplomatskih izvora.

http://hr.seebiz.eu/politika/viviane-reding-hrvatska-spremna-za-zatvaranje-poglavlja-23/ar-3420/
[thumbsup]

po ocjenama vidim da nekima ne odgovara EU….valjda bi nazad u YU…..meni ipak paše ovo prvo
pozdrav


po ocjenama vidim da nekima ne odgovara EU….valjda bi nazad u YU…..meni ipak paše ovo prvo
pozdrav

Ne bi se reklo po tvom nicku. Ja sam mislio da je tebi EU=YU, što god to značilo…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



po ocjenama vidim da nekima ne odgovara EU….valjda bi nazad u YU…..meni ipak paše ovo prvo
pozdrav

Ne bi se reklo po tvom nicku. Ja sam mislio da je tebi EU=YU, što god to značilo…
[/quote]

U pravu si kolega,ali vidiš da nas je stisklo između dva zla biraj manje




po ocjenama vidim da nekima ne odgovara EU….valjda bi nazad u YU…..meni ipak paše ovo prvo
pozdrav

Ne bi se reklo po tvom nicku. Ja sam mislio da je tebi EU=YU, što god to značilo…
[/quote]

U pravu si kolega,ali vidiš da nas je stisklo između dva zla biraj manje
[/quote]
dobro si izabro ’39, vjerujem da ćeš opet, svakako si daj pravo na to. [undecid]

da, identična situacija

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/





po ocjenama vidim da nekima ne odgovara EU….valjda bi nazad u YU…..meni ipak paše ovo prvo
pozdrav

Ne bi se reklo po tvom nicku. Ja sam mislio da je tebi EU=YU, što god to značilo…
[/quote]

U pravu si kolega,ali vidiš da nas je stisklo između dva zla biraj manje
[/quote]
dobro si izabro ’39, vjerujem da ćeš opet, svakako si daj pravo na to. [undecid]
[/quote]

ček,ja sam mislio da ti nosiš štafetu iz umaga???????????????????????

Zadnnih dana svijet je bio tamno crven.Mi smo bili voda,staganacija,lagani pad.
Danas se cijeli svijet zeleni.Znaći da bi mi trebalči biti zeleniji s obzirom na dividendu Ht-a.
Jučer je bio krasan dan za kupovinu jer se uglavnom kupovalo na BIDuA kada se počme tući po
ASKu, s obzirom na male promete,mogao bi uslijediti žestoki rast.
Čudim se pesimistima i katastrofičarima, jer za to zaista nema razloga osim u njihovim glavama.
Svi protiv Koisorice,svi protiv HDZ,svi protiv ovakve Hrvatske.
Ako ste u kešu niste mudri jer će tržište planuti ma što vi mislili.
Ako ste u dionicama, a imate ovako pesimističan pristup i to javno iznosite radite protiv sebe.
Kada nas Bog kažnjava oduzima nam pamet.
A burek investitori uvijek omaju vremena za ukrcaj.
Da li je i vama pesimistima i katastrofičarima oduzeo pamet?Ja mislim da jeste.
Ja sam stalno 100% u dionicama i sigurmo ću biti barem dok crobex ne probije 3.000.
Naše dionice su podcijenjene barem za 25_30%,a neke i i preko 80% i ako mi neka odradi, neka
će me čekati, jer ne kreće sve istovremeno.
Kod nas lokomotima ne vuče vagone, koji svi kreću istovremeno.
Kod nas kreću vlakovi po voznom redu tako da burek investitori uvijek imaju vremena za ukrcaj.
A vi veći investitori nemate vremena jer svaki slijedeći vlak može primiti manji broj putnika/manja likvidnost/.

Na ZSE će teći med i mliijeko i to već danas.

Odlične vijesti za tržište kapitala
……
Zajedno s ovom, najvažnije predložene izmjene su o podportfeljima i o načelima ulaganja, pri čemu je jasno da HANFA želi postići: aktivnije ulaganja, i značajno povećajne ulaganja u hrvatske dionice.

Pogledajte:
Članak 68: “Osiguranici koji su obvezno osigurani prema Zakonu o mirovinskom osiguranju i koji imaju više od 20 godina do umirovljenja, obvezno se osiguravaju na temelju individualne kapitalizirane štednje te raspoređuju u agresivni potportfelj obveznog fonda…”

Članak 94: “Imovina agresivnog potportfelja … može se ulagati u sljedeće oblike imovine:
– obveznice i druge dužničke vrijednosne papire … do 30%“
– dionice … najmanje 60% imovine …

http://trzistakapitala.wordpress.com/

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

zašto lopini dajete jedinice,čovjek ima zbilja šarma,bar iskreno druka za razliku od većine

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]






po ocjenama vidim da nekima ne odgovara EU….valjda bi nazad u YU…..meni ipak paše ovo prvo
pozdrav

Ne bi se reklo po tvom nicku. Ja sam mislio da je tebi EU=YU, što god to značilo…
[/quote]

U pravu si kolega,ali vidiš da nas je stisklo između dva zla biraj manje
[/quote]
dobro si izabro ’39, vjerujem da ćeš opet, svakako si daj pravo na to. [undecid]
[/quote]

ček,ja sam mislio da ti nosiš štafetu iz umaga???????????????????????
[/quote]
možemo se miprati kako hoćemo ali svi smo rođeni bar većina kao jugosloveni i zakleli smo se Titu kao pravi pioniri jel se sječate što znači biti pionir,,,
pošten,iskren,odan aostalo zaboravih [lol]

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Zadnnih dana svijet je bio tamno crven.Mi smo bili voda,staganacija,lagani pad.
Danas se cijeli svijet zeleni.Znaći da bi mi trebalči biti zeleniji s obzirom na dividendu Ht-a.
Jučer je bio krasan dan za kupovinu jer se uglavnom kupovalo na BIDuA kada se počme tući po
ASKu, s obzirom na male promete,mogao bi uslijediti žestoki rast.
Čudim se pesimistima i katastrofičarima, jer za to zaista nema razloga osim u njihovim glavama.
Svi protiv Koisorice,svi protiv HDZ,svi protiv ovakve Hrvatske.
Ako ste u kešu niste mudri jer će tržište planuti ma što vi mislili.
Ako ste u dionicama, a imate ovako pesimističan pristup i to javno iznosite radite protiv sebe.
Kada nas Bog kažnjava oduzima nam pamet.
A burek investitori uvijek omaju vremena za ukrcaj.
Da li je i vama pesimistima i katastrofičarima oduzeo pamet?Ja mislim da jeste.
Ja sam stalno 100% u dionicama i sigurmo ću biti barem dok crobex ne probije 3.000.
Naše dionice su podcijenjene barem za 25_30%,a neke i i preko 80% i ako mi neka odradi, neka
će me čekati, jer ne kreće sve istovremeno.
Kod nas lokomotima ne vuče vagone, koji svi kreću istovremeno.
Kod nas kreću vlakovi po voznom redu tako da burek investitori uvijek imaju vremena za ukrcaj.
A vi veći investitori nemate vremena jer svaki slijedeći vlak može primiti manji broj putnika/manja likvidnost/.

Na ZSE će teći med i mliijeko i to već danas.

Kad oni krenu u zeleno onda mi idemo u crveno, još uvijek nisi naučio.

"Imovina dioničkih fondova u travnju je pala za 2,54 posto te je iznosila 3,032 milijarde kuna što je 78,928 milijuna kuna manje u odnosu na kraj ožujka.
Mješovitim fondovima imovina je u travnju pala za 2,72 posto što je 54,882 milijuna kuna manje u odnosu na kraj prethodnog mjeseca te je iznosila 1,962 milijardi kuna."

Dok konstantno pada imovina dioničkih i mješovitih fondova i ljudi izvlače novce u čarapu, nema sreće ni meda i mlijeka. Eventualno luk i voda

“A man's got to do what a man's got to do”

New Report

Close