Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dok konstantno pada imovina dioničkih i mješovitih fondova i ljudi izvlače novce u čarapu, nema sreće ni meda i mlijeka. Eventualno luk i voda

Imovina pada s padom vrijednosti dionica na tržištima, a ne zbog toga jer netko prodaje udjele. Tko je imao udjele, već odavno ih je prodao (vjerovatno s dobrim gubitkom) i taj se neće više vratiti u te fondove.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

kakav dosadan dan pred nama…još malo i gasim komp, hebeš ovakvu burzu gdje se još nije trgovalo s pola likvidnih dionica

moje pisanje je moje mišljenje u određenom trenutku i nije savjet za kupnju ili prodaju dionica

[yawn]

http://www.jutarnji.hr/izlazak-iz-krize–croma—udruzenje-menadzera-i-poduzetnika-predstavlja-masterplan-za-razvoj-gospodarstva/946795/

živi bili pa vidjeli

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Kuha se, kuha!!!

efekt očekivanog završetka pregovora s EU počinje djelovati na burzu!
sad se fino natrpati pa prodati za mjesec dana kad bude kulminacija pa uživati u toplom ljetu
neke dionice mogle bi do tada odraditi 30-40% rasta [thumbsup]

Je, prava rapsodija pred mojim očima. Ameri na 2008-moj, Europa također, mi u 2011-toj, zaglavili ne idemo nikud i ne radimo ništa.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Skuplja Rajfasen HT, svi prodaju on sam kupuje to je nova provjerena taktika za uspjeh.

Antiša jesu ti odgovorili zašto su najgori.

crobex na +0,41%, je li to moguće da smo konačno krenuli ?!? [thumbsup]

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...

KOEI raste polagano ali konstanto.
Kad se mrvicu skrola prodaja prema gore, već se vide neke realne naznake fer cijene ove dionice.

[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


KOEI raste polagano ali konstanto.
Kad se mrvicu skrola prodaja prema gore, već se vide neke realne naznake fer cijene ove dionice.

[wink]

Slažem se…KOEI ima dobre izglede za daljnji rast. A izgleda da polako počinje i EU efekt na burzi [shocked]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


crobex na +0,41%, je li to moguće da smo konačno krenuli ?!? [thumbsup]

+0,51%
ide se pomalo. [proud]

New Report

Close