Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Podsjetio je na podatak MMF-a koji pokazuje da je Hrvatska lani po rastu BDP-a bila tek na 175. mjestu od 184 promatrane zemlje u svijetu te zaključio da je Hrvatska "samu sebe dovela na dno ljestvice konkurentnosti".

http://www.seebiz.eu/ivica-mudrinic-ulazak-u-eu-prilika-je-samo-za-one-koji-su-konkurentni/ar-3290/

Na ovakav podatak čovjek ostane bez teksta , teško mi je i zamisliti da ćemo slijedeće godine biti ovako nisko jer naša Vlada je poduzela značajne mjere oporavka gospodarstva i izlaska iz krize.

Pitam se samo gdje bi nas pozicionirali da nismo imali nikakve gospodarske mjere?

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Podsjetio je na podatak MMF-a koji pokazuje da je Hrvatska lani po rastu BDP-a bila tek na 175. mjestu od 184 promatrane zemlje u svijetu te zaključio da je Hrvatska "samu sebe dovela na dno ljestvice konkurentnosti".

http://www.seebiz.eu/ivica-mudrinic-ulazak-u-eu-prilika-je-samo-za-one-koji-su-konkurentni/ar-3290/

Na ovakav podatak čovjek ostane bez teksta , teško mi je i zamisliti da ćemo slijedeće godine biti ovako nisko jer naša Vlada je poduzela značajne mjere oporavka gospodarstva i izlaska iz krize.

Pitam se samo gdje bi nas pozicionirali da nismo imali nikakve gospodarske mjere?

Stavili bi nas kao ishodišnu točku. Uspješnost bi se mjerila kao udaljenost od Hrvatske. [embarass]
Prestrašno.

Točan odgovor je...

da, sigurno su oni koje MMF reketari svrstani mnogo višlje na ljestvici [rolleyes]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Na ovakav podatak čovjek ostane bez teksta , teško mi je i zamisliti da ćemo slijedeće godine biti ovako nisko jer naša Vlada je poduzela značajne mjere oporavka gospodarstva i izlaska iz krize.

Pitam se samo gdje bi nas pozicionirali da nismo imali nikakve gospodarske mjere?

hahaha, kolega, koja dobra fora!! hahaha, naša je vlada sppriječila pad sa svojim gospodarskim mjerama! hahaha!!

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Dali to Varteks kroji nove mjere!
Država ulazi u vlasništvo kroz kreditni model C

Na kupnji 10 000 kom (u komadu) po 16 kn [cool]

Izgleda da se napokon bude građevinari …..


Podsjetio je na podatak MMF-a koji pokazuje da je Hrvatska lani po rastu BDP-a bila tek na 175. mjestu od 184 promatrane zemlje u svijetu te zaključio da je Hrvatska "samu sebe dovela na dno ljestvice konkurentnosti".

http://www.seebiz.eu/ivica-mudrinic-ulazak-u-eu-prilika-je-samo-za-one-koji-su-konkurentni/ar-3290/

Na ovakav podatak čovjek ostane bez teksta, teško mi je i zamisliti da ćemo slijedeće godine biti ovako nisko jer naša Vlada je poduzela značajne mjere oporavka gospodarstva i izlaska iz krize.

Pitam se samo gdje bi nas pozicionirali da nismo imali nikakve gospodarske mjere?


Nisam dosad vjerovao u pranje mozgova, ali nakon tvog posta ću se malo podrobnije pozabavit tim fenomenom. [undecid]


Nisam dosad vjerovao u pranje mozgova, ali nakon tvog posta ću se malo podrobnije pozabavit tim fenomenom. [undecid]

Mislim da je sarkazam bio u pitanju. Bar se nadam.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Na ovakav podatak čovjek ostane bez teksta , teško mi je i zamisliti da ćemo slijedeće godine biti ovako nisko jer naša Vlada je poduzela značajne mjere oporavka gospodarstva i izlaska iz krize.

Pitam se samo gdje bi nas pozicionirali da nismo imali nikakve gospodarske mjere?

Reci da se salis molim te? Pa upravo zato sto vlada misli samo kako se sto vise ulizati EU i sto misli samo na taj prokleti datum zavrsetka cjela drzava e u banani jer gospodarski program nikoga ne zanima….Donjeli su nekakve mjere koje em su lose em se ne provode u praksi uopce….

sramota je ova nasa vlada

...

ispunjeni uvjeti za zatvaranje poglavlja 23. [thumbsup]
u četvrtak također očekujemo dobre vijesti


ispunjeni uvjeti za zatvaranje poglavlja 23. [thumbsup]
u četvrtak također očekujemo dobre vijesti

Kako ti to znaš? Imaš info iz Bruxellesa? Ili samo ovo čime nam Jaca maže oči?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



ispunjeni uvjeti za zatvaranje poglavlja 23. [thumbsup]
u četvrtak također očekujemo dobre vijesti

Kako ti to znaš? Imaš info iz Bruxellesa? Ili samo ovo čime nam Jaca maže oči?
[/quote]

kolega bilo ja na vijestima u 12h ako sam dobro shvatio [angry]

New Report

Close