KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 23:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
266,65
8.266
31
264,00
268,00
1,52%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Prema mom skromnom znanju ovu tvrtku bi trebalo restrukturirati tako da se prvo podjeli na energetiku i transport, onda vidjeti koji su razlozi već dugogodišnjih gubitaka nekolicine manjih poduzeća u sastavu Končara.

Problem s Končarom je što je razbijen na hrpu malih d.d.-ova da bi svaki Pero mogao biti predsjednik uprave, pa članovi uprave, NO-i, šefovska mjesta itd.
Kad bi to sve vratio pod jedinstveni Končar mogao bi ukinuti desetke, ako ne i nekoliko stotina šefovskih mjesta i onda kvalitetno platiti ljude koji stvarno rade.
Tad rezultati ne bi izostali, ali avaj, ne ide to tako ovdje.
[/quote]

ali Kolak za CEO…noz u leda svim dionicarima

Vama kolega dramur nisu neke stvari skroz jasne 🙂

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''


Vama kolega dramur nisu neke stvari skroz jasne 🙂
Sve su meni stvari jasne(ali sporo reagiram) i to sam napisao u poruci koju su mi zbrisali, a na( blagu) satiru g.Perice sam se samo nadovezao u istom revijalnom tonu.Smijeh je najbolji lijek,uzimati u neograničenim količinama,bez ikakvih konzultacija..

Ispričavam se dramur, sve 5. Ugodan dan i puno smijeha želim 🙂

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Ma nemaš se kaj ispričavati ! Odma sam skužil da si ofrlje pročital poruku.Lijepi pozdrav!

Kada je industrijska proizvodnja lani u hr rasla solidno, cijena dionice KOEI pala je na 530 kn, sada kada industrijska proizvodnja pada KOEI na 600 i raste..
Još jedan mali dokaz da tržište nama logike!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Bez obzira na pad industrijske proizvodnje kod nas Končar ima jak potencijal rasta u energetskom dijelu tvrtke, ako znamo da će se u zemljama EU u slijedećem periodu jako ulagati na umrežavanju i distribuciji električne energije te povećavanju proizvodnje. Mislim da su tvrtke koje se bave transportom (proizvodnja tramvaja i sl) za sada uteg za cijelokupno poslovanje Končara.


Kada je industrijska proizvodnja lani u hr rasla solidno, cijena dionice KOEI pala je na 530 kn, sada kada industrijska proizvodnja pada KOEI na 600 i raste..
Još jedan mali dokaz da tržište nama logike!
Kak nema logike ? Cijena je dogovorno zakucana do daske, tako da bi sa dolaskom ” izbavitelja ” mogla ići jedino gore..i gle ti uspješnog menađera!Inače “izbavitelj” je trebo biti predsjednik uprave(sad zamjenik)tako da smo ipak dobro prošli…

Dioničar br. 10 PBZ rasprodavao na 530 kn prije jedan mjesec
Dioničar br. 10 PBZ sve kupuje na 580, 600 kn mjesec poslije

Ako tko može prokomentirati ovu misteriju ulagačke strategije.
Čisto iz znatiželje ću uputiti i jedan email navedenom dioničaru.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

To je posao Hanfe ( bože sam sam sebi smiješan) ona je ta koja bi trebala priupitati i naći poveznicu između tog fond menadžera i nekog rođaka kojem je jeftino prodao i poslije skupo otkupljivao.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Dioničar br. 10 PBZ rasprodavao na 530 kn prije jedan mjesec
Dioničar br. 10 PBZ sve kupuje na 580, 600 kn mjesec poslije

Ako tko može prokomentirati ovu misteriju ulagačke strategije.
Čisto iz znatiželje ću uputiti i jedan email navedenom dioničaru.

Taman dionica podignuta za 100 kn i sad se čeka tko će na 630 kupovati, možda mirovinci!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Dioničar br. 10 PBZ rasprodavao na 530 kn prije jedan mjesec
Dioničar br. 10 PBZ sve kupuje na 580, 600 kn mjesec poslije

Ako tko može prokomentirati ovu misteriju ulagačke strategije.
Čisto iz znatiželje ću uputiti i jedan email navedenom dioničaru.

Ti znaš da postoje zbirni skrbnički računi?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


To je posao Hanfe ( bože sam sam sebi smiješan) ona je ta koja bi trebala priupitati i naći poveznicu između tog fond menadžera i nekog rođaka kojem je jeftino prodao i poslije skupo otkupljivao.

Eto danas bi trebalo iuaći izvješče, nadam mu se najkasnije idući tjedan pa ćemo moći tičnije pretpostavljati zašto je dijonica tako strelovito rasla.

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/KOEI-fin2018-1Y-NotREV-K-HR.pdf

Reklo bi se hold. Žao mi je što nisam nadokupio na 520 – 530.

New Report

Close