KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 21:13
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
266,65
8.266
31
264,00
268,00
1,52%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

https://m.vecernji.hr/vijesti/investicijski-bum-u-prometnoj-infrastrukturi-ugovoreni-projekti-vrijedni-25-5-milijardi-kn-1292062

Ovo zvuči ko Maršalov plan. Ima posla za Končar; elektrifikacija, vozila gradskog prometa te gradski i međugradski vlakovi.

Ako bi se malo potrudila država, malo naš tehnološki sektor, mozda prođemo bolje nego s zrakoplovima.


Sjednica Nadzornog odbora
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/AaE1syqmlHCFRezLOdSzRg==.pdf
Sve je to lijepo i sve je za pet(puno solidnih vijesti u zadnje vr..) al kad pogledaš šta se dešava sa dionicom pomisliš da se ne radi o istoj firmi.Na ovim razinama je prodavati glupo a dokupljivati prerizično..(mislim na većinu dionica.) i najbolje bi bilo zgasit komp na neko vrijeme.Još imam Adpl,Ernt,Zaba

Upravo zato ovo treba smatrati velikim poklonom da se može kupovati povoljno a budućnost firme svakim danom sve bolja.


Mala je vjerovatnost da to ostane na 500 do nove g.Pitanje je samo razlog rasprodaje??Kad mi to saznamo bit će nam kasno..lijepa pušiona..mali agrokorček !!
Priznajem da sam pogriješio,bit će na 500 za desetak dana..ovo drugo je sve točno!

Ovaj zadnji red je trebala biti nova poruka a ono gore recitacija,ali to je sve nevažno.Glavno je da svakog dana u svakom pogledu sve više nazadujemo.Ali ipak sam danas dobro prošel,na vreme sam se povukel sa kupnje na ADPL,ko zna di bu sutra(kako čovjeku malo treba za sreču !)

Bagi se ipak smiješi još jedna godina mandata

Nisam znao da će se nasljednik g. Bage udijeliti po stranačkom ključu.

Zapravo nisam znao da su Dalekovod i Končar kombinati.

Mislio sam da je netko zamjenio nalog za prodaju onim za kupnju, kad ono, Bandić, paf, zahtjev za 60 niskopodnih tramvaja!

Malo je smiješno da dijonica pada ko kamen, i eto tkoje sustavi: Bandić.

my,

Mislio sam da je netko zamjenio nalog za prodaju onim za kupnju, kad ono, Bandić, paf, zahtjev za 60 niskopodnih tramvaja!

Malo je smiješno da dijonica pada ko kamen, i eto tkoje sustavi: Bandić.

Bilo bi smiješno da nije jadno i žalosno ! Crobi u 18.g pao okolo 6 a Koei 25 %..A da ne spominjem pad sa 820 (vrh je bio 850)..no grebeš to..nego,ovo o trajvanima mi je prvi glas!Kaj ide pruga do P.Vlake?? Ja ipak mislim da je pad zaustavil g.Bago,svojim ostankom na mjestu poglavice još enu godinicu. (ja da kaj znam nebi još tu bil)

Evo, ovdje se u naslovu spominju tramvaji:

https://www.google.hr/amp/s/www.telegram.hr/politika-kriminal/ne-bandic-ne-ucjenjuje-premijera-samo-ce-mu-poslati-pismo-sa-zajednickim-prioritetima-recimo-60-niskopodnih-tramvaja/amp/

Pogledati i moju poruku id 02.01. , tolke su pare tamo da bi mogle izdignuti cijeli tehnološki sektor u Hrvatskoj.

No, kao što smo vidjeli nA primjeru Pelješkog mosta, gotovo je sa lakim dobivanjem poslova za domaće firme…..

Sjećam se da je samo Hidroelektra rasla par puta na temelju glasuna dakreće gradnja Pelješkog, tamo davno….

Šteta što Končar ne proizvodi borbene avijone 🙂

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/BqSgn0YmbBb7ZHY3iaTD5A==.pdf

Upropastiti će i ovu firmu….užas

Čestitam dioničarima KOEI-a!!!
Na mjesto zamjenika predsjednika Uprave imenovan je g. Gordan Kolak, vrhunski i svestrani stručnjak.
Nakon odlično obavljenog posla u društvu DALEKOVOD PROIZVODNJA d.o.o. dotični nastavlja širiti svoja znanja i vještine i u ovom državnom preduzeću.
Očekujem veliki rast cijene dionice danas i sljedećih nekoliko mjeseci…

Rastimo zajedno...

Prema mom skromnom znanju ovu tvrtku bi trebalo restrukturirati tako da se prvo podjeli na energetiku i transport, onda vidjeti koji su razlozi već dugogodišnjih gubitaka nekolicine manjih poduzeća u sastavu Končara.


Čestitam dioničarima KOEI-a!!!
Na mjesto zamjenika predsjednika Uprave imenovan je g. Gordan Kolak, vrhunski i svestrani stručnjak.
Nakon odlično obavljenog posla u društvu DALEKOVOD PROIZVODNJA d.o.o. dotični nastavlja širiti svoja znanja i vještine i u ovom državnom preduzeću.
Očekujem veliki rast cijene dionice danas i sljedećih nekoliko mjeseci…

Svaka čast,to je prava riječ,treba perspektivan i stručan kadar podržat.I ja sam isto izrazio svoje mišljenje o toj temi ali nije bilo tako sofisticirano sročeno pa su ga izbrisali.I neka su,još sam mlad,naučit ću.


Prema mom skromnom znanju ovu tvrtku bi trebalo restrukturirati tako da se prvo podjeli na energetiku i transport, onda vidjeti koji su razlozi već dugogodišnjih gubitaka nekolicine manjih poduzeća u sastavu Končara.

Problem s Končarom je što je razbijen na hrpu malih d.d.-ova da bi svaki Pero mogao biti predsjednik uprave, pa članovi uprave, NO-i, šefovska mjesta itd.
Kad bi to sve vratio pod jedinstveni Končar mogao bi ukinuti desetke, ako ne i nekoliko stotina šefovskih mjesta i onda kvalitetno platiti ljude koji stvarno rade.
Tad rezultati ne bi izostali, ali avaj, ne ide to tako ovdje.

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.

New Report

Close