KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 14:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
264,91
40.266
152
264,00
266,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Končar tek na petoj stranici foruma…dovoljno govori o tome kako nije u fokusu ulagača, barem ovih s foruma (ili je, al svi mudro šute)…međutim današnjih 1.5 mil kn prometa na ovim razinama nije za zanemarit…pogotovo jer stoji već na ovim razinama podulje vrijeme, dok je gro dionica padalo ili raslo…Končar je našo "dno" na 480 kn…
optimizam se širi europskim burzama…a s obzirom na rezultate izbora u Americi, na vidiku su dobre stvari za energiju i dionice iz energetskog sektora…općenito je zavlado optimizam…za očekivat je da se prelije i k nama…
A ne treba zaboravit ni ne loše nedavno objavljene kvartalne rezultate…i nemojte se čudit ako ovo u skorom roku ode na 520+, već vidim gro poruka što smo danas kupovali…KOEI +++

[sealed]

Ovdje upišite svoj komentar… [thumbsup]

Jedina dionica koja ulijeva nadu na ovoj burzi…odlično se drži!

očišćeno sve na 490…sve sa aska…ostatak prodaje se povukao…
tek na 510 imamo 200 komada…
pročitati moj post od 04.11.
[thumbsup]

Da napišemo nešto i pozitivno o proračunu za 2011. godinu [smiley]:

"…Nabrojala je (Jadranka, o. Luktajt) neke od predviđenih investicijskih projekata: ‘Izgradnja energetskih objekata u iznosu od tri milijarde eura, do kraja godine trebao bi se raspisati i natječaj za izgradnju hidroelektrane vrijedne 125 milijuna eura, a izgradit će se i 560 kilometara novog plinovoda u vrijednosti 380 milijuna eura.’…"

Ako se nešto od ovog ostvari, možda i Končar dobije dio kolača…

Zaboravio sam dodat link:

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/96344/Katastroficari-ostavite-gradane-na-miru.html

ps
Gdje se može vidjet kompletan prijedlog proračuna za 2011. godinu?
Hvala unaprijed

ham ham s aska…
[thumbsup]

"Mogu li energetika i ulaganja u tu djelatnost potaknuti gospodarski rast?"
"Posebna pozornost energetskim objektima veće snage
Zbog važnosti koju dinamičko upravljanje investicijskim potencijalom energetskog sektora može imati na ukupan rast BDP-a Hrvatske posebnu pozornost treba usmjeriti na elektroenergetske objekte veće snage."

http://www.poslovni.hr/vijesti/mogu-li-energetika-i-ulaganja-u-tu-djelatnost-potaknuti-gospodarski-rast-164060.aspx

Nakon duuugo vremena kupnja prešišala prodaju. Kupnja 2750 a prodaja 2125! [thumbsup]

Valjda ljudi konačno polako počinju spoznavati "prave vrijednosti".

nitko ne pise nis….naravno…. ljepo se krca u tisini… [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

E ja sam potpuno zaboravio počet drukat ovdje, a kupio sam koliko sam htio na 485.
Uglavnom, da skratimo… kad se cijena izbori s ovim trading range-om koji seže do 520 HRK, ide na 600 HRK. Možda i više, al za početak je dosta.
KOEI je bio u uskom izboru i za prošli krug ali je izbor pao na ATGR, zato je sad vrijeme za KOEI.

Moram sve sam?
Ajd do 520 barem pomozite.


Moram sve sam?
Ajd do 520 barem pomozite.

Kvalitetnom drukeru ne treba pomoć! [wink]


Moram sve sam?
Ajd do 520 barem pomozite.

Pih za 10-15 kn neda mi se blamirat po forumu, James ajde bora ti di je priša strpljen spašen nagrađen.

New Report

Close