KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.06.2024. u 07:03
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
255,20
63.290
248
254,00
256,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ima li koga[bye]

šta je zamrlo?

meni je najveći impuls , signal da će ona ubrzo porasti, vjer, već u ponedjeljak, što je netko prekjučer u pola sata bez natezanja kupio preko 5 milijuna kuna po 840kn
končar je u top10-15 likvidnih dionica crobexa
iz te skupine sve dionice su probile dobrano ( neke i preko 30%) prosjeka zadnjih 6 mjeseci , a končar je još ispod te granice

samo je pitanje kad će fondovi početi sa ukrcajem, vjerujem ubrzo

pozdrav

evo malo TA za KOEI
na prilozenoj slici se vidi kako linija silaznog trenda(crvena) postaje potpora, nesto slicno se dogodilo sa linijom uzlaznog trenda (zelena) koja je postala otpor.

sto znaci…

[thumbsup]

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo


pozdrav evo malo TA za KOEI na prilozenoj slici se vidi kako linija silaznog trenda(crvena) postaje potpora, nesto slicno se dogodilo sa linijom uzlaznog trenda (zelena) koja je postala otpor. sto znaci… [thumbsup]

da ide gore…

možda kod pada crobexa početkom dana, bude izlaska plašljivih (, ili onih koji žele uložiti u drugu dionicu koji moguće očekuje veći rast,) malo klizne dolje, ali dok crobex ide gore , mora i ona gore
IMHO[yawn]

valentine:

Što je Končaru, i on odlazi[bye]

Gdje odlazi? ‘Ajd obrazloži…

KOEI-R-A 824,50 860,00 835,00 -0.91 % down 506 423.579,79

Ne odlazi KOEI nigdje to sam ja treider koji sam napravio navlakušu da mi netko proda jeftino pa sam
klekno nakraju pošto mi je prošlo samo dio naloga….

na 4300 sve prodajem...

Bandić u Helsinkiju pregovara o prodaji tramvaja vrijednoj 100 milijuna eura

Milan Bandić otputovao je danas u Helsinki s vodećim ljudima Končara i Tvornice željezničkih vozila "Gredelj" kako bi razgovarao s Helsinškim gradonačelnikom o poslu prodaje hrvatskih tramvaja u Finskoj, piše Novi list.

Trenutno Crotramu konkuriraju ozbiljni suparnici poput Siemensa i Bombardiera, a već smo pisali o kritikama građana upućenima testnom tramvaju koji se već vozio ulicama Helsinkija. Direktor tvrtke Končar – električna vozila Ivan Bahun tvrdi kako će se tramvaj prilagođavati Fincima nakon što se natječaj raspiše, pa kritike smatra pretjeranima, a Bandićevu ulogu u poslu ne smatra lobiranjem, već legitimnom i poželjnom praksom.

Raspisivanje natječaja očekuje se sljedećih tjedana, dok će pobjednik bit izabran sljedeće godine.

Među drugim gradovima zainteresiranima za Končarov niskopodni tramvaj, spominju se Sarajevo, Kijev, Sofija i neki turski gradovi.


Trenutno Crotramu konkuriraju ozbiljni suparnici poput Siemensa i Bombardiera

Bombardier je OUT jer to sad imaju i nisu s njima nikako zadovoljni. Zato su i raspisali novi natjecaj za nabavu drugih tramvaja

uzeti će vjerojatno končar, samo čekaju da još malo spuste cijenu , jer su druge firme iz EU i puno poznatije

ali finci su u dealu s nama preko morha-a, pro patria borbena vozila, tako da vjerujem da će pronaći modus na obostrano zadovoljstvo i z anjih i za končar
končar je po meni u dobroj prednosti

Končaru konkuriraju Ansaldo-Breda i Škoda. Finci su zadovoljni Crotramom. Raspoloživost vozila je fenomenalna, skoro nemoguća. Percepcija Hrvatske je potpuno promijenjena u njihovim očima. Mi ćemo za njih napraviti vozilo po mjeri i želji, što ne vjerujem da bi drugi, "veliki" bili spremni uraditi. Zato je Bombardier i nagrabusio tamo jer su radni uvjeti gadni, a oni su isporučili standardno vozilo iz kataloga….

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

Prenosim sa teme Dalekovoda. Post kolege mamusa:

"Počela izgradnja TE Stanari u Republici Srpskoj, BiH, vrijednost posla procijenjuje se na 650.000.000,00 EUR-a ili 4.712.500.000,00 kn. ( četiri ipol milijarde kuna ).

Izvođači su DLKV, KOEI, Đuro Đaković, … "

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

Ima li kakvih novosti iz Helsinkija? Mogli su i mene povesti da im svjedočim o lijepim iskustvima vožnje u CROTRAMu. [lol]

Ekipa je otišla sinoć. Čine je predstavnici Zagreba, ZET-a, TŽV Gredelja, Končar-KEVa. Vijesti za sad nemam, dok se ne vrate [rolleyes].
BTW: lijepa iskustava? Nešto pikantno ili [tongue]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

Ma čuj moram priznati da se dugo vremena nisam vozio u tramvaju i prije par dana sam odlučio iskoristti blagodati javnog prijevoza, Moram priznati da je lijep osječaj ući u tramvaj i znaš da je to naša pamet napravila.

Nisam lokalpatiota i često radije posegnem za stranim proizvodima na policama dućana, ali ovo je nešto baš posebno i budi mi ponos.

Vjerujem da zaslužujemo da prođemo u Helsinkiju. A to bi nam i bila izvrsna referenca za dalje. Nije isto kada prodaješ proizvod koji si utrpao samo kod kuće ili kad kažeš da taj tramvaj vozi po Helsinkiju.

New Report

Close