KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
264,91
40.266
152
264,00
266,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Dno je uvijek na 0,00kn.


u slucaju Koncara, cak i to zvuci optimisticno [cry]

“Please, God, Just One More Bubble.”



Dno je uvijek na 0,00kn.


u slucaju Koncara, cak i to zvuci optimisticno [cry]
[/quote]
A cuj ovog manipulatora [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Dno se još ne nadzire…

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Pratite radije količine koje prolaze i promjene top 10 pa će vam neke stvari biti jasnije i vedrije

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

dopustite da pojasnim..

koncar ima i fundamentalno i tehnicki vrlo nepovoljnu situaciju..

300 kuna bi trebalo biti fer vrijednost u ovom trenutku..

s druge strane, imamo velike oscilacije cijene na kojima se moze dobro zaraditi a bome i dobro popusiti..

osobno se drzim buffetovske: dionicu koju nisam spreman drzati par godina ne treba drzati ni pola sata..

buduci svaki trejd u ovo vrijeme lako postaje dugorocno ulaganje ne preporucujem trejdanje dionicama iznad svoje fer vrijednosti i koje nemaju ili imaju zanemarivu dividendu kao npr. koncar..

nadolazeca recesija bi mogla biti pogubna za ind. dionice.

opel je napr. zatvorio fabriku na par tjedana..

ima i sigurnijih dionica za trejd.. koje, to ipak necu rec da mi ne smetate 🙂

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


dopustite da pojasnim..

nadolazeca recesija bi mogla biti pogubna za ind. dionice.

opel je napr. zatvorio fabriku na par tjedana..

ima i sigurnijih dionica za trejd.. koje, to ipak necu rec da mi ne smetate 🙂

da, istina. Zato je i Buffet kupio dionice GE…. [bye]

Pessimism Is Your Friend



dopustite da pojasnim..

nadolazeca recesija bi mogla biti pogubna za ind. dionice.

opel je napr. zatvorio fabriku na par tjedana..

ima i sigurnijih dionica za trejd.. koje, to ipak necu rec da mi ne smetate 🙂

da, istina. Zato je i Buffet kupio dionice GE…. [bye]
[/quote]

[lol] [lol] [lol] [thumbsup]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

kad koncar bude garantirao 40 kuna dividende ja cu kupovati, iako nisam buffet [tongue]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Hehe, to ćeš čekati još koje desetljeće, za takvu dividendu bi trebali isplatiti preko 100 miliona kn… [lol]


kad koncar bude garantirao 40 kuna dividende ja cu kupovati, iako nisam buffet [tongue]

oprostite Vi stvarno niste buffet?????
hm…..
pofuk

izgled vara [kiss]

super24

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

9.10.2008
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 724.515 28,17 Skrb. račun
2. HZMO 384.628 14,95 Zast. račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 278.928 10,84 Osnovni račun
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 204.138 7,94 Skrb. račun -500
5. FLORIČIĆ KRISTIJAN 135.714 5,28 Osnovni račun
6. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 103.792 4,04 Skrb. račun
7. PBZ D.D. 90.833 3,53 Skrb. račun -9950
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 44.842 1,74 Skrb. račun
9. KONČAR D.D. 35.511 1,38 Osnovni račun
10. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 22.972 0,89 Skrb. račun
Ukupno: 78,76

Heaven or Las Vegas

Kupnja – KOEI-R-A
25 373,00
2.700 372,00
110 355,00
19 350,03
160 350,00

Prodaja – KOEI-R-A
43 395,00
30 399,99
303 400,00
100 408,99
156 410,00

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

ajme ispod nominalne…. [embarass]

na 4300 sve prodajem...

Gospodo ovo je prevršilo svaku mjeru. Nema smisla ovdje razglabati o targetima iili tražiti kakve informacije po ostalim sajtovima.
Na žalost netrebaju se gledati niti bilo kakvi fundamenti ili vijesti o poslovima koje je sklopila neka naša tvrtka. JER TO NEMA SMISLA! U ovim uvjetima tržištem vladaju nerazboriti i neznalice ekonomije! Već duže vrijeme pratim ponašanja određenih kolega koji ništa drugo negledaju već odmah ujutro prate nikkei, pa stoxx, nasdaq…čitaju seebiz, BLOOmberg u očekivanju nekih informacija … A KAKVIH?
Ne kažem da se svjetska financijska kriza ne tiče svih i da smo imuni, ali…

OSVRNUT ću se na Hrvatsku! Lijepa naša nije u tolikoj korelaciji sa zapadom da bi kriza u tolikoj mjeri utjecala na naše gospodarstvo. ZAŠTO?
1 Financijski sektor – Adekvatnost kapitala je duplo veća (15-16%) nego bilo koje svjetske banke. likvidnost je zadovoljavajuća. ( druga je stvar nepovjerenje na tržištu i da sad sve stane, posebice pozajmice)
Kod nas je jebena kontrola kreditne sposobnosti provođena By the Book i to se sad pokazala kao velika prednost. Da ne pričam o obveznm pričuvama koje je nametnuo HNB

2. Izvoz- A što to mi izvozimo u tolikoj mjeri da očekujemo toliki pad profita pa mora doći do korekcije pojedinih kompanija. ŠTO TO? – automobile? Avione? ostale manje luksuzne stvari ? Gospodo ono što izvozimo u velikoj mjeri se temelji na poljoprivrednim proizvodima- Čitaj hrani kojoj cijena u budućnosti može samo rasti. Brodove koje je strani naručioc u velikoj mjeri platio. Ili možda generatori i ostala industrijska potrepština velikih korporacija koje se plaćaju u rokovima do 60 dana u sadašnjem trenutku!
Gospodo ne proizvodimo dakle potrepštine za široku masu ljudi koje te proizvode radi velike recesije neće trebati pa očekujemo pad profita. Nemamo mi FORD ili GM koji otpušta 3000 ljudii pa se to odražava na Index.

ALI MI UPRAVO PRATIMO TO JER NEMAAMO ŠTO DRUGO. Dakle velika recesija pogađa zemlje koje su u velikoj korelaciji sa drugim zemljama a što Hrvatska nije. Više mora biti pogođen STOXX nego CROBEX, jer WV će prodati manje vozila u HR negoli će Jamnica prodati manje vode u njemačkoj. Ovo je samo slikovita usporedba.

Dakle ako griješim neka me netko demantira. Zato Rohatinski automatski ima pravo kad kaže da kriza ne bi trebala tako utjecati na nas. SAmo ŠPEKULANTI ostaju špekulanti a paničari – budale!
I još k tome Short seling nam dođe u pravo vrijeme. Koje budale od regulatora. U svakoj literaturi piše da u trenucima nepovjerenja tj.recesije Short seling vodi u neminovno rušenje Indexa.
Pa neču se valjda kladiti da će papiri rasti.!
Ma nema smisla ovo više objašnjavati

zlikovac

New Report

Close