KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.09.2024. u 04:59
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
369,05
77.500
210
370,00
372,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Mozda su samo “stisnuli” sell umjesto buy [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Ja ću ako crobex ode do, kako kažu na temi korekcija, 4500-4600 svu slobodnu lovu ubaciti u KOEI. Ulaz možda i ispod 1000. Nakon toga do GFI-a zaboravljam na burzu.
Inače osim zamjerki na bučne motore tramvaja, Finci zadovoljni. Od ponedjeljka TMK2263 vozi putnike na redovnim linijama (na samo 2) u Helsinkiju.
Kad dođe proljeće priroda se budi, više je zelenila nego u tmurnoj zimi…[rolleyes]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

Iako je već poznato,ali nije na odmet[thumbsup]Zagrebački tramvaj na probnoj vožnji u Helsinkiju

Business.hr/Hina
19.01.2008 10:49
Pročitaj komentare(0)

Helsinški gradski prijevoz (HKL) u petak je objavio da se niskopodni tramvaj hrvatskog proizvođača Crotrama pokazao vrlo dobrim pa će se sada omogućiti putnicima da na dvije gradske linije isprobaju testno vozilo na dvije gradske linije, izvijestila je u petak finska novinska agencija STT.
“Osim tehničkih kvaliteta zanima nas što će putnici reći o samom tramvaju i kvaliteti vožnje u njemu”, rekli su iz odjela za razvoj tramvajskog prometa HKL-a.

Testno vozilo koje je Crotram Končara i Gredelja isporučio Helsinkiju u prosincu klizi ulicama Helsinkija s natpisom “Zagreb” kao odredištem, navodi agencija.

Nastavi čitatiOglas:

HKL je u postupku nabave 40 tramvaja, a proizvođači su dobili mogućnost da bez obveza provedu testove i promotivne vožnje u Helsinkiju.

HKL će natječaj objaviti kasnije tijekom ove godine i namjerava proizvođača izabrati 2009. godine.

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Baš čitam članak, i Lider je objavio vijest:
http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=35614

Ako samome tržištu bude puhao povoljan vjetar, možda nas ova vijest i malo podigne u ponedjeljak. Ako ništa, onda čisto psihološki.

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]


Baš čitam članak, i Lider je objavio vijest:
http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=35614

Ako samome tržištu bude puhao povoljan vjetar, možda nas ova vijest i malo podigne u ponedjeljak. Ako ništa, onda čisto psihološki.

evo sretnika za prvu test vožnju……

inače testiranja se i dalje nastavljaju , a prilozi i vjestima o tome govore…….http://nettitv.mtv3.fi/nettitv_uutiset/index.shtml/uutiset/uutiset/seitsemanuutiset?120629#120629


inače testiranja se i dalje nastavljaju , a prilozi i vjestima o tome govore…….http://nettitv.mtv3.fi/nettitv_uutiset/index.shtml/uutiset/uutiset/seitsemanuutiset?120629#%5B/quote%5D

Svaka čast mark007. Aliene, jel ima tko da ovo prevede što vozač govori. Kolko sam ja skontao, veli čovjek da taki trajvan nije vozio, mislim tako dobar.[smiley]

Pessimism Is Your Friend

Jedino kaj sam shvatil je da izgleda ili namjeravaju napraviti 1000 km s tramvajem ili su vec napravili. Nego, jel se to meni cini ili je taj testni tramvaj dost dulji nego ovi kaj se po ZG voze?

Hvala Končaru ( čitaj Crotram-u) što mi je dosad omogućavao besplatno skijanje po Italiji …[cool][cool][cool] ,nadam se da će tako biti i ubuduće,odnosno nakon potpisa ugovora s Fincima osigurat i pristojnu svoticu za mirovinu..he,he [thumbsup]

POKRET OTPORA

Ljepe slike nema šta, osim što ovi Finci trfljaju pa ih čovijek uopće nemože skužiti. Nego za šta će im one vreće koje su unosili u tramvaj, dali zbog operećenje ili ….?

Mislim da je to lova kojom će platiti tramvaje..he,he [thumbsup]

POKRET OTPORA

mark1:

inače testiranja se i dalje nastavljaju , a prilozi i vjestima o tome govore…….http://nettitv.mtv3.fi/nettitv_uutiset/index.shtml/uutiset/uutiset/seitsemanuutiset?120629#”

Svaka čast mark007. Aliene, jel ima tko da ovo prevede što vozač govori. Kolko sam ja skontao, veli čovjek da taki trajvan nije vozio, mislim tako dobar.[smiley]

Evo ga:

The news reader:”And before that starting next week passengers in Helsinki can try the Croatian tram. In the next years we are going to buy 40 new trams for service, and Croatian manufacturer wanted to offer their tram for test drives. The tram has already been tested from the beginning of December.”

Woman: “Tram driver Tero Hagberg began to drive the Croatian tram about 1 month ago”

Me: “Driving with this new tram is quite nice, this does not swing as much as other trams, so that you could almost fall asleep…”

Woman: “The tram has been on Helsinki tracks for ~600 km. During the month for example brakes has been tested, with sand load and without”

Me: “The difference for passengers is that there are 6 doors and quite spacious interiors”

Woman: “For Finnish circumstances the tram is too long, and it should be fitted with double glasses for winter”

Me: “Zagreb is much more even city than Helsinki, and the tram won’t go in other lines than 6 or 8 as it is. It won’t bend to other tracks”

Woman: “Helsinki is going to buy 40 new trams, and the Croatian manufacturer was first to bring their tram for test drives. We don’t want to repeat the problems with previous trams”

Heikkilä: “It will be seen when the tram has been driven for many hundreds of thousands of kilometres, how it lasts”

Woman: “Do you believe that we will see this tram in Helsinki?”

Heikkilä: “I will not guess at this point. We have competitive bidding, and the winner is the one whose offer is most economical in total”

Woman:” First passenger can try the Croatian tram 7.30 on Monday”

You either do it right or you get eliminated!

New Report

Close