JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.poslovni.hr/vijesti/markov-nafta-nam-vise-nije-na-prvome-mjestu-okrecemo-se-derivatima-167928.aspx

Budučnost je zagarantirana, samo za strpljive.

lijep promet danas [thumbsup]

Kune nisu problem, kuna nema

Je li to AZ morao prodati dio JNAF-a da bi mogao dalje tući po INA-i?
Jao , šta rade!

A baš me zanima tko je sretni kupac. Vidjet ćemo iduće godine.

Sretno svima!

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Evo još jedan paket od 504 kom na 3.100kn.
Ovdje se uključuju veliki igrači!

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


Evo još jedan paket od 504 kom na 3.100kn.
Ovdje se uključuju veliki igrači!

AZ -fali love za inu



Evo još jedan paket od 504 kom na 3.100kn.
Ovdje se uključuju veliki igrači!

AZ -fali love za inu
[/quote]

– ne prodaje AZ,
– prodaje SLPF, ali kako je krenulo ubrzo će im ponestati municije.
– i ja sam malo branila ovo čudo da ne poleti gore, ali skinuli mi onaj veliki nalog.
– ali imam ja još dosta toga.
– uglavnom tu se događaju neke čudne stvari.

– imate li dionica JNAF-a ????

– I love this game.
Pozdrav !


http://www.poslovni.hr/vijesti/markov-nafta-nam-vise-nije-na-prvome-mjestu-okrecemo-se-derivatima-167928.aspx

Budučnost je zagarantirana, samo za strpljive.


Samo strplivi profitiraju.



Evo još jedan paket od 504 kom na 3.100kn.
Ovdje se uključuju veliki igrači!

AZ -fali love za inu
[/quote]

– ne prodaje AZ,
– prodaje SLPF, ali kako je krenulo ubrzo će im ponestati municije.
– i ja sam malo branila ovo čudo da ne poleti gore, ali skinuli mi onaj veliki nalog.
– ali imam ja još dosta toga.
– uglavnom tu se događaju neke čudne stvari.

– imate li dionica JNAF-a ????

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
Da niste fulali sa nulama pa umjesto 1000 kom , kupili 100 ili 10.Ako ste kupili 1000 čestitam .Ako niste eonda ste se srozali gadno…..

slobodno gledajte janaf, on vas uopće ne vidi…to je jedina dionica vrijedna naše pažnje i naših pogleda [rolleyes]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

nemojte se čuditi ako dionice janafa swapom pređu iz sadašnjih ruku u ruke fondova

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Kokao se ovdje vodi stihijska i profinjena igra čudo od dionice.

Ovo je već super teška kategorija !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ovo je bilo stanje na dan 31.12.2010. (top 10 ih je imalo udio od 96,39%)

6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SZIF D.D. 5.555 0,75%
Skrb. raču
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 5.348 0,72 Skrb. račun …..

… a ovo su * Važeći podaci za uredovni dan 11.01.2011 (SKDD) (top 10 ima udio od 96,32%)

6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 5.348 0,72 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SZIF D.D. 5.055 0,68
Skrb. raču

… poredak ii udjeli zmeđu ostalih u top 10 je nepromijenjen.


Kokao se ovdje vodi stihijska i profinjena igra čudo od dionice.
Ovo je već super teška kategorija !

– a evo nekako pokušavam zaustaviti ovu cijenu na 3.200kn.
– teško mi je navalili ovi mali investitori, pa odakle im tolika lova ???

– I love this game.
Pozdrav !



Kokao se ovdje vodi stihijska i profinjena igra čudo od dionice.
Ovo je već super teška kategorija !

– a evo nekako pokušavam zaustaviti ovu cijenu na 3.200kn.
– teško mi je navalili ovi mali investitori, pa odakle im tolika lova ???

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

—-zašto kočnica, neka ide…. [thumbsup]

Kune nisu problem, kuna nema

Imate novoga u TOP 10.
PBZ OMF kupuje od SZIF-a one velike naloge…

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

New Report

Close