HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.04.2024. u 04:13
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,51
24.316
797
30,50
30,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


marijanovi: ” Help me!!! Htio sam kupiti dionice HT-a u vrijednosti od 10 000 kn,dakle uplatio sam 10 000kn.. Da bi mi danas dosla obavijest iz SDA da imam samo 16 dionica,sto je u vrijednosti nekih 4 240 kn.. pa me zanima jel to normalno,ako nije kome se trebam obratiti ( jel netko zna broj od SDA na koji mogu razgovarati sa agentom)?? HVALA!!

” Da: Investitori: Tel: +385 (0) 1 4607 300 sda.za.investitore@sda.hr Sretno!

na ovaj tel.4607 300 se javlja samo govorni automat,a ja bi trebo kontaktirati agenta..kuzis..
hvala u svakom slucaju

Nesposobni su sposobni da onesposobe sposobne![color=blue][/color][color=blue][/color][color=blue][/color]


Eh, da!
I tablica!!!!!

[smiley2][smiley2][smiley2]


thx majstore

[code][/code]Nije kupovao dionice, već slagao ‘lanac sreće’[url]http://jutarnji.hr/crna_kronika/clanak/art-2007,10,23,cevizovic_dionice,95316.jl[/url]

Prenijet cu neke stvari s moj.novac foruma, isprike ako je bilo vec postano:

Prosjek tržišta po pokazatelju P/E je cca 33, a HT oko 12
Najjeftiniji telekom sa ex YU prostoru, do javne ponude T-HT bio je Telekom Srpske TLKM-R-A koji se trenutačno trguje po P/E 16,55 P/B 2,2 ROA 9,63 ROE 13,32 i P/S 3,6. Telekom Slovenije je preeeeeskup. TLSG ima P/B 3,06 i P/E 29,19 i P/S 4,05.

Ako bi gledali telekom slovenije, prodaja T-HT ispod 450KN je loš potez. Treba imati u vidu da telekom Slovenije treba ići na prodaju (49% je na prodaju)

——————————————————————————–

http://www.javno.com/hr/profit/clanak.php?id=88219

Telekomunikacije holdinga ipak THT-u
__________________

Molim dobre duše da daju procjenu koliko malih je vec izislo?

Negdje izmedju 3.472 i 4.764 [smiley2] racunajuci i petak

Prvi broj je ukupan broj dionica u transakcijama <=63 / 63, a drugi broj je ukupan broj transakcija koje su imale manje od 63 dionice.

Jedno pitanje.
Ako sada kupim dionice Ht-a sta se desava sa mojim netaknutim paketom?
Da li posto dodatno kupljene dionice moraju biti registrirane na brokera automatski ponistavaju 10 % koje mi daruje Sanader nakon godine dana na netaknuti paket?

knish:

marijanovi: ” Help me!!! Htio sam kupiti dionice HT-a u vrijednosti od 10 000 kn,dakle uplatio sam 10 000kn.. Da bi mi danas dosla obavijest iz SDA da imam samo 16 dionica,sto je u vrijednosti nekih 4 240 kn.. pa me zanima jel to normalno,ako nije kome se trebam obratiti ( jel netko zna broj od SDA na koji mogu razgovarati sa agentom)?? HVALA!!

” Da: Investitori: Tel: +385 (0) 1 4607 300 sda.za.investitore@sda.hr Sretno!

na ovaj tel.4607 300 se javlja samo govorni automat,a ja bi trebo kontaktirati agenta..kuzis..
hvala u svakom slucaju

dakle da ponovimo gradivo:

Svatko tko je uplatio, bez obzira na Iznos, dobiva dionice za44% uplacenog iznosa!

ne moras zvati SDA i tratiti svoje vrijeme…[smiley4]

[code][/code]Nije kupovao dionice, već slagao ‘lanac sreće’[url]http://jutarnji.hr/crna_kronika/clanak/art-2007,10,23,cevizovic_dionice,95316.jl[/url]

Bili su vam multipli postani prije 2 tjedan ali sto ces kad Blueman pise kineski te DCF i multipli za 99% foruma ne znace nista.
Da, THT vrijedi vise od ove cijene, to je istina.
No nemojte ga usporedjivati sa Slovencia niti srbima.
Uzmite Medijan regije (MAdjari, Slo, Cesi) i na median jos malo snizite jer su Madjari “najjeftiniji” a isto su u vlasnistvu Deutsche Telekoma.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Kako računate prosječni P/E tržišta? Gdje se može naći taj podatak

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

ententinis:

Stigao povrat preko Zaba[smiley2]

Hej, to nije fer, kupili smo istog dana pakete, a meni u isto u Zabi nema jos povrata! To je prava nepravda!

Nisam ni ja dobio preko ZABE a platio sam 24.9. !!! [smiley7][smiley7][smiley7] Služe se našim novcima.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


marijanovi: ” Help me!!! Htio sam kupiti dionice HT-a u vrijednosti od 10 000 kn,dakle uplatio sam 10 000kn.. Da bi mi danas dosla obavijest iz SDA da imam samo 16 dionica,sto je u vrijednosti nekih 4 240 kn.. pa me zanima jel to normalno,ako nije kome se trebam obratiti ( jel netko zna broj od SDA na koji mogu razgovarati sa agentom)?? HVALA!!

” Ako si kupio za 10000 kuna a paket se rezao za 66% onda si dobio dionica ekvivalent 4400 kuna (približno). Ostatak novca će ti se vratiti.

ako je se svaka uplata rezala za 66% onda je to uredu,ali ja sam mislio da su se rezale samo uplate vece od 17860kn!

Nesposobni su sposobni da onesposobe sposobne![color=blue][/color][color=blue][/color][color=blue][/color]


Help me!!!
Htio sam kupiti dionice HT-a u vrijednosti od 10 000 kn,dakle uplatio sam 10 000kn..
Da bi mi danas dosla obavijest iz SDA da imam samo 16 dionica,sto je u vrijednosti nekih 4 240 kn..
pa me zanima jel to normalno,ako nije kome se trebam obratiti ( jel netko zna broj od SDA na koji mogu razgovarati sa agentom)??
HVALA!!

ček malo…
ti hoćeš reći da vse do danas dok ti nije stigla obavijest, da nisi imao pojma s koliko dionica raspolažeš??
jel tako…
ajmeeeee
ajde barem si bolji od onih koji prodaju na ovim razinama…
podijeli 10.000 sa 55,56 mislim
i ono šta dobiješ zaokruži na punu nižu znamenku i to ti je to…
taj broj dionica pomnoži sa 265, znači ostatak razlika do 10 000 ti je povrat
koji ti je vjerojatno danas već sjeo, ali ne čekaj da te obavjeste jer ćeš tek nagodinu skužit da ti je lova vraćena[smiley1]

veselim se sutrašnjem danu
krećemo u kupovinu
ihaaa

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka


marijanovi: ” Help me!!! Htio sam kupiti dionice HT-a u vrijednosti od 10 000 kn,dakle uplatio sam 10 000kn.. Da bi mi danas dosla obavijest iz SDA da imam samo 16 dionica,sto je u vrijednosti nekih 4 240 kn.. pa me zanima jel to normalno,ako nije kome se trebam obratiti ( jel netko zna broj od SDA na koji mogu razgovarati sa agentom)?? HVALA!! ”

Taj isti broj , a operatera dobiješ nakon preslušavanja biranjem 0 (nule) Kad je odabereš dobiješ redni broj i vrime koliko moraš čekat.


Jedno pitanje.
Ako sada kupim dionice Ht-a sta se desava sa mojim netaknutim paketom?
Da li posto dodatno kupljene dionice moraju biti registrirane na brokera automatski ponistavaju 10 % koje mi daruje Sanader nakon godine dana na netaknuti paket?

Netaknuti paket nedotiči godinu dana i ne registriravaj ga na brokersku agenciju. [smiley11]

Što ćeš ti raditi sa svojim novcem, kupovati – prodavati dionice HT na Burzi, Ive se ne tiče.
Te su kupljene dionice već sad ostale bez bonusa, izgubile junf.

No respect


Kako računate prosječni P/E tržišta? Gdje se može naći taj podatak

Prenio sam podatak, nemam naravno podatke o svim firmama da bi to mogao izačunati, no on je uvijek viši na ttržištima u razvoju, amerika je oko 15-20 prosjek , to sam bio negdje našo. Al dobili smo natječaj hehe
http://www.javno.com/hr/profit/clanak.php?id=88219

Također treba uzeti u obzir da hrvati jako puno troše na telekomunikacijske usluge obzirom na čehe i mađare.


Posebno za kolegu Iveka123. kako i za sve druge kojima može koristiti.

Najljepsa hvala. [smiley2][smiley2]

skype - ivek1234

New Report

Close