HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 11.05.2024. u 14:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,65
179.856
6,066
29,50
29,70
-3,57%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Kako računate prosječni P/E tržišta? Gdje se može naći taj podatak

Naravno isprike, ne znam da li je to prosjek s ili bez pondera obzirom na vrijednost firme.


mmstanic: ” Kako računate prosječni P/E tržišta? Gdje se može naći taj podatak ” Prenio sam podatak, nemam naravno podatke o svim firmama da bi to mogao izačunati, no on je uvijek viši na ttržištima u razvoju, amerika je oko 15-20 prosjek , to sam bio negdje našo. Al dobili smo natječaj hehe http://www.javno.com/hr/profit/clanak.php?id=88219 Također treba uzeti u obzir da hrvati jako puno troše na telekomunikacijske usluge obzirom na čehe i mađare.

Čisto pitam , mislio sam da netko to iznosi,u Bugarskoj je P/E prije ulaska u EU bio 30-40,pa se ja mislim čak poduplao ulaskom u EU…očito je da će nam teka nakon ulaska u EU biti važni FI i slično…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Eh, da! I tablica!!!!! [smiley2][smiley2][smiley2]

Svaka čast!
Odakle vadiš podatke o transakcijama, jel iz web mosticha?

Jel mi može netko reći ako zna, tko prodaje 5698 komada po 362 kn?Transakcija u 11:53:27.Netko sa puno punomoći ili?

Sutra krećemo u dokup i utrku sa fondovima pa da vidimo gdje će to završiti!
He, he…[smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Mudrinić u petak kupio tisuću dionica HT-a po 376,71 kunu

Predsjednik Uprave HT-a Ivica Mudrinić je, kako je i najavio, kupio u petak tisuću dionica HT-a po prosječnoj cijeni od 376,71 kuna po dionici. Osim Mudrinića dionice HT-a je stekao i član Uprave Juergen P. Czapran, objavljeno je na web stranici Zagrebačke burze.

izvor
http://www.bussines.hr

[smiley2]
Nema on povlaštene info. zato je i kupio tako malo količinu, hehe…[smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


Sutra krećemo u dokup i utrku sa fondovima pa da vidimo gdje će to završiti!
He, he…[smiley2]

Bojim se da fondovi nisu bas za utrke ovih dana,radije ce promatrati sa strane i cekati svoj trenutak, kad se ostali takmicari iscrpe…[smiley2]


Mudrinić u petak kupio tisuću dionica HT-a po 376,71 kunu Predsjednik Uprave HT-a Ivica Mudrinić je, kako je i najavio, kupio u petak tisuću dionica HT-a po prosječnoj cijeni od 376,71 kuna po dionici. Osim Mudrinića dionice HT-a je stekao i član Uprave Juergen P. Czapran, objavljeno je na web stranici Zagrebačke burze. izvor http://www.bussines.hr [smiley2] Nema on povlaštene info. zato je i kupio tako malo količinu, hehe..

Kaže mi danas jedan da je njemu reko jedan što je dobar s Mudrinićem da će cijena do kraja godine prešišati 550 kuna.
Pa radi li što ta HANFA kod nas?? Pa svi imaju povlaštene informacije….[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Jel mi može netko reći ako zna, tko prodaje 5698 komada po 362 kn?Transakcija u 11:53:27.Netko sa puno punomoći ili?

Evo ovi. Boldan je prinos na dan 05.10.2007.

Dionički – Stock fondovi

PBZ I-Stock 05.10. kn 110,6000 3,35 10,60 N/A N/A N/A
Poba Ico Equity 05.10. kn 10477,4700 2,84 4,77 N/A N/A N/A
HPB WAV DJE 05.10. € 104,1127 3,50 4,11 N/A N/A N/A
Platinum JIE 05.10. kn 104,6261 4,89 4,64 N/A N/A N/A
VB High Equity 05.10. kn 104,7568 4,33 4,76 N/A N/A N/A
Erste Total East 05.10. € 106,3300 5,06 6,33 N/A N/A N/A

Do sada je dionice registriralo 30.000 građana. Od toga je njih cca 5000 već prodalo dionice. Niti ovih 25000 nebi trebali biti veći problem. Njihovi nalozi na prodaju stižu prilično sporo tako da obrana ima vremena organizirazi se. problem su ovi gore i ostali koji nisu prikazani. Koliko municije oni još imaju? I da li će mirovinski fondovi te oni malo veći koji su se odlučili za dugoročnije ulaganje moći pokupiti sve što se ponudi.

Pozdrav


Milijunas: ” Jel mi može netko reći ako zna, tko prodaje 5698 komada po 362 kn?Transakcija u 11:53:27.Netko sa puno punomoći ili? ” Evo ovi. Boldan je prinos na dan 05.10.2007. Dionički – Stock fondovi PBZ I-Stock 05.10. kn 110,6000 3,35 10,60 N/A N/A N/A Poba Ico Equity 05.10. kn 10477,4700 2,84 4,77 N/A N/A N/A HPB WAV DJE 05.10. € 104,1127 3,50 4,11 N/A N/A N/A Platinum JIE 05.10. kn 104,6261 4,89 4,64 N/A N/A N/A VB High Equity 05.10. kn 104,7568 4,33 4,76 N/A N/A N/A Erste Total East 05.10. € 106,3300 5,06 6,33 N/A N/A N/A Do sada je dionice registriralo 30.000 građana. Od toga je njih cca 5000 već prodalo dionice. Niti ovih 25000 nebi trebali biti veći problem. Njihovi nalozi na prodaju stižu prilično sporo tako da obrana ima vremena organizirazi se. problem su ovi gore i ostali koji nisu prikazani. Koliko municije oni još imaju? I da li će mirovinski fondovi te oni malo veći koji su se odlučili za dugoročnije ulaganje moći pokupiti sve što se ponudi. Pozdrav

Hvala na odgovoru!
Znaći ovi gornji ruše cijenu.Po koliko su oni kupovali u javnoj ponudi?
Jel mi možeš molim te reći s koje stranice vučeš podatke o gornjim fondovima?

pozdrav….. trebam neke informacije pa bi volio da mi pomognete…
ovako.. kupio sam dionice…. i naravno.. čekam pravi trenutak za prodaju.. al problem je u tome što sam novi u ovome i neznam šta se sve treba učinit da bi prodao dionice.. koja je procedura… dali je moguće to telefonski obavit ili moram otić do brokera.. molim da mi neko objesni postupak detaljno korak po korak… hvala lijepo..

znaci ja sam pod povecalom jer nisam nista jos dobio u pbz-u[smiley3]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

hm… izgleda da sam i ja na spisku..jel netko dobio u reiffeisenu?
Al veci je problem sto nisam u ovih tjedan dana napravio 12 postotaka[smiley9] i ako mi jos tjedan dana ne isplate to nije neka fora

Ne trgovati sobom na trzistu rada - trgovati za sebe na trzistu kapitala :)


Evo banke su već vratile sav novac. Ako ga niste dobili natekuće očito je da ste ” pod povećalom ” pa ćete ga dobiti poslije provjere ( obično 14 dana ).

otkuda ti ta informacija karoje “da su već vratili sav novac”

strpljen..spašen Time is on my side


hm… izgleda da sam i ja na spisku..jel netko dobio u reiffeisenu? Al veci je problem sto nisam u ovih tjedan dana napravio 12 postotaka[smiley9] i ako mi jos tjedan dana ne isplate to nije neka fora

još niš od njih!

New Report

Close