HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 13.05.2024. u 00:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,65
179.856
6,066
29,50
29,70
-3,57%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Katastrofa, definitivno propali IPO. Ide Ivo u povijest, a time i naše tržište kapitala ovakvo kakvo ga znamo.

Hell is Empty and all the Devils are Here

dajte k/p prdnuo investor pa nemam pregled.Meni nije prosao 361,21

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

360,03 i cekam novi val prema dolje[smiley1]
kolega budd, za 14 dana cemo biti pametniji, valjda i ivo…

Kolege, pa tek dva dana trgujemo nema još mjesta pesimizmu. Polako…. [smiley2]

Dok svi mali prodaju koji imaju namjeru prodat bude prošlo ovim tempom i mjesec i pol, nažalost !
A dotle cijena neide gore neg dole.
Nažalost mislim da ćemo ronit i do 320 !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Katastrofa, definitivno propali IPO. Ide Ivo u povijest, a time i naše tržište kapitala ovakvo kakvo ga znamo.

Iz čega si kolega izvukao ovaj zaključak??

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Katastrofa, definitivno propali IPO. Ide Ivo u povijest, a time i naše tržište kapitala ovakvo kakvo ga znamo.

Uz dužno poštovanje kolega koji ipo vi to gledate?
Veterinu?
Nevidim da ovdje išta propada [smiley2] jednostavno ljudi prodaju i zadovoljni su sa tim mrvicama ili možda mislite da ovi koji kupuju propadaju[smiley10]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Jutros sam dobila povrat novca za dva paketa(od ukupno kupljenih 6)…u momentu kad sam htjela prebaciti taj novac u PBZ Investor…šljus i love više nema[smiley1]
Naime što se dogodilo…dva od ukupno šest paketa sam uzela na kredit i banka se izgleda automatski naplatila[smiley6] , tako da vodite računa i o tome
pozdrav

Kupnja Cijena
254 362,00
89 361,82
474 361,66
484 361,63
63 361,62
Cijena Prodaja
362,97 34
362,99 26
363,00 199
364,00 315
364,50 63


budd: ” Katastrofa, definitivno propali IPO. Ide Ivo u povijest, a time i naše tržište kapitala ovakvo kakvo ga znamo. ” Iz čega si kolega izvukao ovaj zaključak??

Malo mu je 30% za nekoliko dana. Nije 100% pa je iz toga izvukao zaključak.

E stvarno nas treba sve u stočne vagone …

I love the Smell of Profits in the Morning

Šta je je, nije lijepo za vidjet !

[smiley3]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Dok svi mali prodaju koji imaju namjeru prodat bude prošlo ovim tempom i mjesec i pol, nažalost ! A dotle cijena neide gore neg dole. Nažalost mislim da ćemo ronit i do 320 !

Ovakvo nekako i ja imam mišljenje o razvoju situacije.
Ali to je NORMALAN slijed događaja kad ovakvu (dobru) dionicu kupi 200 000 ljudi.
Pa ne mogu (i ne smiju) je svi zadržati. [smiley11]


Dok svi mali prodaju koji imaju namjeru prodat bude prošlo ovim tempom i mjesec i pol, nažalost ! A dotle cijena neide gore neg dole. Nažalost mislim da ćemo ronit i do 320 !

Tu negdje ,a i još malo niže.

evogaopet:

budd: ” Katastrofa, definitivno propali IPO. Ide Ivo u povijest, a time i naše tržište kapitala ovakvo kakvo ga znamo. ” Iz čega si kolega izvukao ovaj zaključak?? ”

Malo mu je 30% za nekoliko dana. Nije 100% pa je iz toga izvukao zaključak.

E stvarno nas treba sve u stočne vagone …

Ne komentiram cijenu, već promet. Promet je pre-jadan. I da, naravno da mi je malo 15%. Kome nije? Ali ja ionako ne prodajem, već računam na nezadovoljnu masu birača

Hell is Empty and all the Devils are Here

Po svemu sudeći prosječna cijena danas možda i do 30 kn manja nego u petak (390 kn) .
Bojim se zavladaće panika među narodom !

Di je dr. Ivo, šta čeka !

Kad se samo sjetim da su u petak kod početne cijene 402,oo kn otvarali šampanjac…ko da će otić na 500 kn a ne na 360 a možda i niže!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close