HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.04.2024. u 10:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,51
24.316
797
30,50
30,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sjela lovica na PBZ-u već dokupljeno 367kn.

Nisam uspio preko PBZ investora ubosti jeftinije, nije prihvaćao nalog, ali kad je proslo, sve je fino i brzo bilo obavljeno.

A sad ćemo malo pričekati.

[smiley8]


Po mom skromnom mišljenju situacija sa HT-om se odvija fenomenalno. Usprkos neviđenoj ofenzivi na svim medijima o tome kako cijena HT-a pada i usprkos tisućama dioničara kojima je ovo prvi dodir sa burzom. Cijena se danas drži na 360-365. Fondovi nadokupljuju i nadokupljivat će. Krajem tjedna je povrat par milijardi kuna. Danas i sutra će veliki nastojat skupit još šta više od malih koji prodaju pošto poto. Taman kad mali budu slavili kako su kupili po 265 a prodali po 365 cijena će biti 465.

Živi bili pa vidjeli. Ja sam mišljenja da će pasti i ispod 365. No naravno, to je samo moje mišljenje

HT pao na 359 kuna!

Nakon početnog pada na 359 kuna, trenutno se cijena stabilizirala na 365 kuna za dionicu, a promet je 20-ak milijuna kuna.

Jesu li se mali dioničari uspaničarili ili se tržište formira prema cijeni iz Londona? Uglavnom, do sada je protrgovano nešto više od deset milijuna kuna, a zadnja cijena po kojoj se trguje je 359 kuna, 21 kunu manje nego na zatvaranju burze u petak.

Pad više od 6% u odnosu na cijenu od petka donekle je i očekivan, ulaskom još većeg broja dioničara na burzu ponuda se stalno povećava, a institucionalni investitori očito misle profitirati od navale prodavača.

Trenutačna cijena u Londonu je 69,5 USD po dionici, što odgovara trenutačnoj cijeni u Zagrebu, pa je na ovaj način onemogućena zarada na razlici cijena između dviju burza.

U petak je dionice kupovao i direktor HT-a Ivica Mudrinić, ukupno tisuću dionica po cijeni od 376,1 kunu.

11.30h Nakon početnog pada na 359 kuna, trenutno se cijena stabilizirala na 365 kuna za dionicu, a promet je 20-ak milijuna kuna.

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

a vidi ti liparenja na kupnji po 361….[smiley2]


tko brani cijenu sa ovih 9tisuca jel on normalan, pa neka pusti da pada[smiley5]

pa dr. ivo.
ne želi da mu se nesuđeni glasači žale kako nisu ni 35% uzeli na onom AJPIJOU [smiley2]

Ko će kupiti ovu od 362 kn


Sva sreća što radnicima nisu podjeljene dionice 90-tih kao u npr.Mađarskoj.Danas se vidi di bi nas to odvelo.

Di bi nas to odvelo, prijatelju……………u manju privatizacijsku pljačku?!??
ili?

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

Nije mi jasno o kojem porastu cijene se ovdje piše krajem ovog tjedna? Ako u petak cca 2500 malih prodalo svoje dionice (nalozi do 63 kom), danas će ih prodati još cca 1500 a u budućnosti još ne znamo ali moguće u ovim okvirima ili nešto više (pa neka ode i do 3.000 malih paketa dnevno). Da bi se iskrcalo cca 100.000 ljudi (možda i premala brojka) trebat će mjesec i pol. Kako god okrenuli ne vidim razloga da fondovi (kao najveći kupci) prihvate povećanu cijenu (preko cca 380 kuna) kada je još puno malih “iskrcavatelja”. Znači još par tjedana na ovim nivoima cijene (moja slobodna procjena).


mkovacev: ” rba? ” Sijelo još rano ujutro![smiley11]

Kako kome [smiley6]

lakalova:
“/> mkovacev: ” rba? ” Sijelo još rano ujutro![smile”

Kako kome

Baš sam htio komentirat…
Kolegica u banci kaže da još ništa… a ht-r-a ide dole
[smiley5][smiley5]


marcipan: ” a vidi ti liparenja na kupnji po 361….[smiley2] ” Isplatilo se [smiley2]. Dokupio na 361,13 [smiley2]

Po toj cijeni danas nije bilo trgovine….

Trenutna zarada na uloženih 38000kn po cijeni od 360km je 16%

SAM PROTIV SVIH

ala ludila

kad babe prodaju, kad se iskrcaju konobari,
kad se fondovi nakrcaju

stabiliziranje na nizem nivou, a sta onda majstori koji mislite da vrijedi 500kn

A jos ako uleti DT nakon izbora, demoklesov mac, obvezujuca ponuda, kako ce oni tek snizit cijenu…

[code][/code]Nije kupovao dionice, već slagao ‘lanac sreće’[url]http://jutarnji.hr/crna_kronika/clanak/art-2007,10,23,cevizovic_dionice,95316.jl[/url]

marcipan:

a vidi ti liparenja na kupnji po 361….[smiley2]

Isplatilo se [smiley2]. Dokupio na 361,13 [smiley2]

Jako dobro kolega…. ja još čekam svoj povrat, samo se nadam da se neće prodaja opametit dok mi sjedne lova.

Daklem sada ti je prosječan ulaz još uvijek ispod 320 kn ( što nenadhebivo dobra cijena) , uz pretpostavku da si nadokupio proporcionalno uloženom u ipou…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Alien:

marcipan: ” a vidi ti liparenja na kupnji po 361….[smiley2] ” Isplatilo se [smiley2]. Dokupio na 361,13 [smiley2]

Po toj cijeni danas nije bilo trgovine….

Isprika kolega – mijenjao sa naloge x puta pa sam na kraju zaboravio po koliko mi je proslo. 361,20 je bila cijena [smiley2]

New Report

Close