HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.04.2024. u 04:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,51
24.316
797
30,50
30,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sreo sam Vakulu! Žena traži svoje. Ne može i bunda i dionice!

Chill:

U tablici su sve današnje transakcije a filtriranjem transakcija manjih i

Nije mi jasno kako su u tablici sve današnje transakcije.Kažeš ima ih 2995.
Da su i sve po 63 komada (što po tvojoj tablici nisu) to je 188 685 protrgovanih dionica što je nemoguće jer bi onda promet bio 73 milje kuna


Kako ti nije jasno, brokeri,fondovi ili “netko” su počistili sve naloge do 419,00kn a ono nakon toga je bilo čisto trejdanje i na kraju se okrenula velika lova sa malom količinom dionica.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

JP Morgan regulira cijenu mjesec dana

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


marinko: ” Danas je prodano 10 000 paketa. paketa? Kako se doslo do te racunice?
Lejzer
Po mojo racunici nije prodano vise od 2500 paketa.

Evo da te konačno opovrgnem da ljude ne dovodiš u zabludu.
Da je zaista prodano najviše 2500 paketa to je 157 500 komada dionica.Da je svaka dionica prodana po 400 (a nije sigurno) trebalo bi bit 63 milje prometa,a prometa ima skoro četverostruko više.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Ako nisi čuo za premošćivanje unatrag to rade spretni brokeri gdje vide kod je ogromna navala i da nemogu izdržat pritisak prodaju cjelokupnu zalihu i spustaju se na nižu cjenu i za isti novac kupuju veću količinu što opet u konačnici znači zarada (veći broj dionica) unatrag i na taj način protrgovan je ovaj ostatak a neki još spretniji su mešetarili i to je ta cifra . To su cifre između 1000 i 3500 komada, po transakciji. Mala školica novca .

Pozdrav!


JP Morgan regulira cijenu mjesec dana

izvini ali kako mogu to zamisljait? hoce li to imati effekta? koji predznak?

thx

[code][/code]Nije kupovao dionice, već slagao ‘lanac sreće’[url]http://jutarnji.hr/crna_kronika/clanak/art-2007,10,23,cevizovic_dionice,95316.jl[/url]


marinko: ” Chill: ” U tablici su sve današnje transakcije a filtriranjem transakcija manjih i ” Nije mi jasno kako su u tablici sve današnje transakcije.Kažeš ima ih 2995. Da su i sve po 63 komada (što po tvojoj tablici nisu) to je 188 685 protrgovanih dionica što je nemoguće jer bi onda promet bio 73 milje kuna ” Kako ti nije jasno, brokeri,fondovi ili “netko” su počistili sve naloge do 419,00kn a ono nakon toga je bilo čisto trejdanje i na kraju se okrenula velika lova sa malom količinom dionica.

Barbarosa,čini mi se da upadaš u priču kojoj neznaš pozadinu.Kolega je prije par stranica unatrag dao popis svih transakcija danas na HT-u.
Ja sam jednostavnim računom pokazao da to nisu sve transakcije.Uz to postoje ljudi koji tvrde da je danas prodano 2500 paketa.Da je to nemoguće sam također računski pokazao jer je kontradikcija u današnjem prometu

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Mislim da je realnija informacija koja vam piše ovdje na poslovnom (Burze – live) da je protrgovano 609.831 komad za ukupno 237.888.135,80 HRK ili ako baš želite cca 9.680 paketa.


Mislim da je realnija informacija koja vam piše ovdje na poslovnom (Burze – live) da je protrgovano 609.831 komad za ukupno 237.888.135,80 HRK ili ako baš želite cca 9.680 paketa.

Pa naravno…

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Mislim da je realnija informacija koja vam piše ovdje na poslovnom (Burze – live) da je protrgovano 609.831 komad za ukupno 237.888.135,80 HRK ili ako baš želite cca 9.680 paketa.

OIY…To ne znači da je protrgovano sa 9680 paketa. Ne znaš koliko se puta protrgovalo tijekom dana s istom dionicom….

Barbosa je sve pojasnio. Ako B kupi paket od A, a C od B imamo dvije transakcije ali samo jedan prodani paket.


Mislim da je realnija informacija koja vam piše ovdje na poslovnom (Burze – live) da je protrgovano 609.831 komad za ukupno 237.888.135,80 HRK ili ako baš želite cca 9.680 paketa. OIY…To ne znači da je protrgovano sa 9680 paketa. Ne znaš koliko se puta protrgovalo tijekom dana s istom dionicom….

Upravo to znači to jer ako baš hoćeš tjerat ‘mak na konac’-paket je definiran kao skup od 63 dionice TH-T-a i sasvim je nebitno u kojem smjeru i koliko puta su prošle u smislu te definicije

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Lijep pozdrav ekipa!
Čitam ovaj HT topic i ne mogu da vjerujem. Optimistima je vidim target 500 kuna. Sigurno oni u Londonu koji
prodaju po 70$ (362 kune) i prave 3x veći promet nego tu nemaju isto blage ideje o ‘dijonicama’ kao ni naši penzići. Stvarno su kukavice ti svjetski mešetari kad su odlučili prodati Ivine poklone i mam kupiti Google po jedno 50+ P/E. Ne vjeruju Grunfu i magovima iz DT izgleda. Budite malo realniji ljudi, dok svi koji misle prodati prodaju puknut će 5-6 milijardi kuna, nema toliko slobodne lovice u fondova. Nešto bi se našlo kod Rajića, Čermaka i sličnih ali ako oni navale kupovati to će biti prilično politički škakljivo. Raspitajte se malo kod onih koji nisu kupili HT šta misle o svemu tome. Da strašna sila je taj hrvatski jal, a kad Ljubo dobije još koji postotak za par tjedana, šta ćemo onda ?
Dovoljno je samo da se jedan fond (dragi HYPO možda) odluči kladiti na slom, onda će neki od vas upoznati šta znači kad mu strašni medo pokuca na vrata [smiley1]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

Ako je dionice kupilo cca 370.000 ljudi, a 80% će ih prodavati odmah (kako se navodilo u nekim medijima), a danas ih je prodalo cca 11.000 (nisu svi imali max. pakete), znači da je ostalo još nekih 285.000 ljudi koji žele prodati svoje dionice odmah. Ovim kapacitetima to se rasproda za nepunih 26 radnih dana 🙂


Mislim da je realnija informacija koja vam piše ovdje na poslovnom (Burze – live) da je protrgovano 609.831 komad za ukupno 237.888.135,80 HRK ili ako baš želite cca 9.680 paketa.

OIY…To ne znači da je protrgovano sa 9680 paketa. Ne znaš koliko se puta protrgovalo tijekom dana s istom dionicom….


ako se to uzme u obzir, manje paketa, fondovi, te vise trgovanja sa istom dionicom, koliko je bakica iskrcalo svoje pakete?
koliko ce trebati istima da se namire, ak je danas prodano, pucam, 6-8k paketa?

[code][/code]Nije kupovao dionice, već slagao ‘lanac sreće’[url]http://jutarnji.hr/crna_kronika/clanak/art-2007,10,23,cevizovic_dionice,95316.jl[/url]

New Report

Close