HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.06.2024. u 07:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,72
85.192
2,866
29,60
29,90
0,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


je, i ja mislim da oće. perušaju ovooga sa 5000 komada na 285 na asku [lol]

taj upravo peruša ekipu jer je i na bidu

jebiga, kratkoročno se dosta zajebo. ovo je pravi freefalin’.
neam pojma di će se ovo zaustavit ?!?!
sve linije su popucale, traktorijada, bežanija, kako god 😀


…ali vas perušaju… samo im spuštajte i dajte badava…uskoro će oni vama prodavati preko 310…

tko sad kupi ,ne prodaje prije 2011
al ovi ne kupuju ,ovi otimaju, ovoliki pad u prvih pola sata, ide se na IPO



je, i ja mislim da oće. perušaju ovooga sa 5000 komada na 285 na asku [lol]

taj upravo peruša ekipu jer je i na bidu
[/quote]

da baš, skupa sa ovim što se sa par iljada komada guraju ispred njega. [lol]


gdje je onaj kaj je jučer dokupio po 289,50 mislim

možda čovjek bezbrižno spava, jučer je obavio dobar posao [wink]

može li blokada ranije da se saberemo ?

šta ste tako naivni pa prodajete fondovima koji namjerno spuštaju ,svako ko malo prati shvatio bi to

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

ipak balon propusta [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

postavile se neke blokade. neka, ovo je bilo nenormalno.
al dodajte 34 kune na ovu cijenu i vidit ćete da ima još prostora za pad. pogotovo uz jacine mjere.
OMF-ovi ovo neće moć toliko držat, a nekima je i u interesu da se domognu 3,5% jeftinije.




je, i ja mislim da oće. perušaju ovooga sa 5000 komada na 285 na asku [lol]

taj upravo peruša ekipu jer je i na bidu
[/quote]

da baš, skupa sa ovim što se sa par iljada komada guraju ispred njega. [lol]
[/quote]

i kao što sam ti rekao. nagura ih ispred sebe i onda počisti u jednom potezu

270 ,,target ..+- par kn

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


pa to i ja kažem i za to se zalažem (ja sam inače jedan od najglasnijih pobornika prakse otkupa i poništavanja, to mi je i puno zanimljivije od dividendi).
Povećanje vrijednosti dionice: DA!!

Ali on kaže povećanje CIJENE, to je ono što mi para uši. Zvuči "manipulatorsko-špekulantski".
Manipulirati cijenom nije dozvoljeno.

Povećavati vrijednost: poželjeno!!

Dakle moje znači "kupiti što više svojih dionica po što nižoj cijeni, pa ih onda poništavati".
Ono njegovo mi zvuči kao da nije cilj kupiti "po što nižoj cijeni", nego nešto drugo… "po onoj cijeni i onda kada se time stvara sentimet tržišta koji će tržišnu cijenu gurati prema gore" – to nije dopušteno.

Ostavljam otvorenom mogućnošću (i vrlo vjerojatnom) da se g. Mudrinić samo malo krivo izrazio. On je zapravo mislio na povećanje vrijednosti po dionici (otkupom pa poništavanjem) a posljedično to naravno znači (za one koji vjeruju u teoriju efikasnog tržišta) već i kratkročno povećanje i cijene. E, ja malo prigovoram pa kažem da nije u redu brkati uzrok i posljedicu, jer može biti krivo shvaćeno, čak i toliko krivo da bude osnova za kaznenu odgovornost.

sada je jasnije – stotica za objašnjenje.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

New Report

Close