HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.06.2024. u 06:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,72
85.192
2,866
29,60
29,90
0,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



ja sam zadovoljan s svojim dokupom na 289,50 a vrijeme ce pokazati da li sam pogrijesio

Nama koji smo dokupili jučer po cca 293,50 ponestaje zraka, jer je razina kisika pala za cca 2,5%
Neznam koliko će mo još izdržati !!! [undecid]
[/quote]
nije mi janso zasto kupujete HT kad se sprema uzlet ostalih dionica [cool]
HT može da ostane na razini 300 kn iduća 2 ili 3 mjeseca.
Mislim da sam dobro napravio i prodao prije dividende i ušao u druge dionice IGH i ULPL (dokup)

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

P/E 11
EV/Ebitda 5,5

jeftino

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.




ja sam zadovoljan s svojim dokupom na 289,50 a vrijeme ce pokazati da li sam pogrijesio

Nama koji smo dokupili jučer po cca 293,50 ponestaje zraka, jer je razina kisika pala za cca 2,5%
Neznam koliko će mo još izdržati !!! [undecid]
[/quote]
nije mi janso zasto kupujete HT kad se sprema uzlet ostalih dionica [cool]
HT može da ostane na razini 300 kn iduća 2 ili 3 mjeseca.
Mislim da sam dobro napravio i prodao prije dividende i ušao u druge dionice IGH i ULPL (dokup)

lp

[/quote]
Pa to je sigurnih 5% od trenutne cjene ! Zar malo ?! A ako i zaribamo HT neće baš potonuti u bezdan, bar se nadam [thumbsup]




ja sam zadovoljan s svojim dokupom na 289,50 a vrijeme ce pokazati da li sam pogrijesio

Nama koji smo dokupili jučer po cca 293,50 ponestaje zraka, jer je razina kisika pala za cca 2,5%
Neznam koliko će mo još izdržati !!! [undecid]
[/quote]
nije mi janso zasto kupujete HT kad se sprema uzlet ostalih dionica [cool]
HT može da ostane na razini 300 kn iduća 2 ili 3 mjeseca.
Mislim da sam dobro napravio i prodao prije dividende i ušao u druge dionice IGH i ULPL (dokup)

lp

[/quote]

i da se nisam nedavno opekao na igh ne bih novce iz sigurnog dijela portfelja prebacivao u krajnje spekulantski [bye]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

ne zvuči dobro

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/telekomunikacije/mudrinic-nisam-siguran-hoce-li-ht-kupovati-vlastite-dionice,75044.html


ne zvuči dobro

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/telekomunikacije/mudrinic-nisam-siguran-hoce-li-ht-kupovati-vlastite-dionice,75044.html

Šta nije dobro?

ZAGREB – "Nismo kupovali dionice prošle godine jer smo procijenili da takav potez ne bi doveo do cilja, odnosno povećanja cijene dionice‘" objašnjenje je predsjednika Uprave Hrvatskog telekoma, Ivice Mudrinića.

Znači čovjek ti dobro kaže da je cilj povećanje cijene dionice.
Uostalom, uz trenutni dividendni prinos uopće se ne bojim za cijenu HT-a. Bojao bih se da nisam već unutra.

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Evo samo jedan podsjetnik ,analiza napravljena kraje 2009 godine. i procjena konačnog cilja cc 340 kn.
Tehnička analiza na ZSE itekako djeluje.
http://www.svijet-dionica.net/index.php?option=com_content&view=article&id=216:ht-r-a-target-anti-vila&catid=54:ht-r-a



ne zvuči dobro

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/telekomunikacije/mudrinic-nisam-siguran-hoce-li-ht-kupovati-vlastite-dionice,75044.html

Šta nije dobro?

ZAGREB – "Nismo kupovali dionice prošle godine jer smo procijenili da takav potez ne bi doveo do cilja, odnosno povećanja cijene dionice‘" objašnjenje je predsjednika Uprave Hrvatskog telekoma, Ivice Mudrinića.

Znači čovjek ti dobro kaže da je cilj povećanje cijene dionice.
Uostalom, uz trenutni dividendni prinos uopće se ne bojim za cijenu HT-a. Bojao bih se da nisam već unutra.
[/quote]
Da HANFA radi svoj posao i želi ga prijaviti… – ovo bi bila sasvim dobra osnova za kaznenu odgovornost Predsjednika uprave.

Javno izreći da namjerava manipulirati tržišnom cijenom… To bi trebalo biti kazneno djelo. Nije to još napravio ali kaže da će napraviti!

Trebao je reći da je cilj "povećanje vrijednosti po dionici", i to bi bilo dobro, ispravno, i legalno.
Ovo što je rekao je pak sramotno. Nije to stvar "jezičnih zavrzlama" nego je razlika upravo suštinska.

Mislio sam kupovati ht na 265kn,sada neću poviše 250kn.pogriješio sam na prodaji od 310,ali sada mislim da neću.

@Lynx
ma ne pretjerujte, svakoj tvrtki je cilj povećanje vrijednosti dionica i sve dok to radi sa svojim legalno stečenim kapitalom (bilo kroz otkup i poništenje dionica ili kroz investicije) to je u skladu sa zakonom. Ono što ne bi bilo u skladu sa zakonom je povećanje vrijednosti dionica kroz računovodstvene eskapade kao što su činili u Enronu.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

mozda je covjek samo krivo rekao. No ja mislim da su oni i krivo radili. Trebali su kupovati zar ne?????
Ali Ivica Mudrinic je kupio 3000 komada na 19x kuna, pa zar nije trebalo i da HT kupuje svoje dionice.

za Šukija je rezervirana zadržana dobit, pa nema frke [thumbsup]

New Report

Close