HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 04:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,73
160.116
5,211
30,50
31,00
2,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pitam se pitam tko ili što je zaslužno da HT ide lagano prema gore zadnjih 2-3 tjedna. Jel se šuška nešto. Nije valjda već sada razlog dividenda za 2012.

Nema više forumaša koji imaju dionicu HT-a ili ih je jako, jako malo, pa zato i nema postova. [emo_smijesak]
Lijepo je vidjeti da malo i rastemo i da ćemo vjerojatno do dividende doseći cijenu od cca 300 kn. [emo_cool]

Ima,ima još malih dioničar[emo_palacg]budu rezultati trećeg kvartala na nivou onih prošle godine. Obzirom na aktivnosti(cloud,4Gbrzine,plaćanje mobitelom),može se očekivati bolje dane,solidnu dividendu i veću cijenu dionice.Pozdrav sivm “vjernicima”[emo_smijesak]

Nema to nikakve veze sa kvartalima, nego sa RBA mirovinecem.Imaju skoro već 7 % Ht, još će krkati do 10% koliko smiju, a ona kud kiji mili moji.


Nema to nikakve veze sa kvartalima, nego sa RBA mirovinecem.Imaju skoro već 7 % Ht, još će krkati do 10% koliko smiju, a ona kud kiji mili moji.

Pogledaj koliko dionica imaju, i koliko bi još to komada bilo od 7 do 10 %.
A nakon toga razmisli malo koliko im se mjesečno slijeva sredstava od uplata doprinosa za II. stup i koliko to utječe na razvodnjavanje već spomenutog postotka… [emo_namigusa]


Nema to nikakve veze sa kvartalima, nego sa RBA mirovinecem.Imaju skoro već 7 % Ht, još će krkati do 10% koliko smiju, a ona kud kiji mili moji.

Znas li na sta se odnosi ovih 10%?

Granice/pravila se mogu mijenjati. Kao sto se mijenjalo i prije za min trzisnu kapitalizaciju.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Nema to nikakve veze sa kvartalima, nego sa RBA mirovinecem.Imaju skoro već 7 % Ht, još će krkati do 10% koliko smiju, a ona kud kiji mili moji.

Ne 10% ukupno izdanih dionica HT-a, već ne smiju više od 10% svog portfelja uložiti u jednu dionicu…
Kad se tome priproje i GDRovi, imaju nešto oko 9% i nešto sitno….

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Mislim da iz Uprave HT-a cure informacije o skorasnjem izvjescu.
Zasto dionica raste sada!
Jel to kaznjivo? Naravno da nije za Agenciju…
Pa samo su trkeljali o brojkama na Hrelicu.
A on nis ne kuzi kaj je ovaj povedal.
On si je dosel avta kupiti!


Mislim da iz Uprave HT-a cure informacije o skorasnjem izvjescu.
Zasto dionica raste sada!
Jel to kaznjivo? Naravno da nije za Agenciju…
Pa samo su trkeljali o brojkama na Hrelicu.
A on nis ne kuzi kaj je ovaj povedal.
On si je dosel avta kupiti!

Pa kupuj stari…ovo je tek početak rasta…. nemoj predugo misliti…bit će još skuplje…



Mislim da iz Uprave HT-a cure informacije o skorasnjem izvjescu.
Zasto dionica raste sada!
Jel to kaznjivo? Naravno da nije za Agenciju…
Pa samo su trkeljali o brojkama na Hrelicu.
A on nis ne kuzi kaj je ovaj povedal.
On si je dosel avta kupiti!

Pa kupuj stari…ovo je tek početak rasta…. nemoj predugo misliti…bit će još skuplje…
[/quote]
Maratonac ovo nije bila kupnja na nagovor…
Ali avteka si bum kupil… al’ne s Hrelica vec iz Salona..
Jel’ more tak… ak moreju oni moremo i mi…

Evo zašto HT raste:

Telekom tržište u Hrvatskoj lani palo za 2,12 milijardi kuna


Evo zašto HT raste:

Telekom tržište u Hrvatskoj lani palo za 2,12 milijardi kuna


Zbog toga je padao. svi znamo da burza reagira unaprijed, gleda u budućnost.
Kada bi cijena ovisila samo o rezultatima u prošlosti onda bi i mala djeca trgovala 😀

Sutra ide objava rezultata za prvih 9mj poslovanja?


Sutra ide objava rezultata za prvih 9mj poslovanja?

Mislim da je objava FIQ3 30. studenoga 2012.


Sutra ide objava rezultata za prvih 9mj poslovanja?

Ispravak – Objava FIQ3 30. listopada 2012.

New Report

Close