HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.05.2024. u 16:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,85
38.001
1,232
30,90
31,10
-0,64%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Pa kolega tko meni brani da 10 000 komada podjelim na 144 naloga po 69kom, nije da imam 10 000 ali shvacate sto sam zelio reci…. To bas ne znaci puno…

tako je – da sam manager fonda ja bih prodavao sa nalozima na 69 i 63 te samim time širio paniku i kupio na nižim razinama

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi



Pa kolega tko meni brani da 10 000 komada podjelim na 144 naloga po 69kom, nije da imam 10 000 ali shvacate sto sam zelio reci…. To bas ne znaci puno…

tako je – da sam manager fonda ja bih prodavao sa nalozima na 69 i 63 te samim time širio paniku i kupio na nižim razinama
[/quote]
a zašto je "spoznaja da prodaju mali" (63 ili 69) jači okidač za širenje panike od spoznaje da prodaju veliki?

Meni se čini da bi više trebalo biti panike da se pojavi nalog od 100.000 komada nego zbog ovoga što dolazi nalozi od po 63 ili 69

Kolege, da li vam je i danas žao što imate HT?

to je to… crobi zvekne 7%, sve dionice barem 4%, ht jedva 1,3…
cash-r-a=ht-r-a


a zašto je "spoznaja da prodaju mali" (63 ili 69) jači okidač za širenje panike od spoznaje da prodaju veliki?

Zato što je malih puno, djeluju nesinkronizirano i podložniji su manipulaciji te takva situacija može potrajati 3-5 godina a kada veliki stavlja po 100000 on je za jedan tjedan rasprodao portfelj i stvar se vraća na početak.

Nije meni žao što imam HT samo sam očajan zbog njegove podcjenjenosti ponajviše radi činjenice što nemam novaca za dokup.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

hahaha Jethro svaki put te nekaj zulja!

Moli boga kaj si ovde jer kako mi se cini sutra bu frkovito

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

danas u londri se kupovalo po cca 224,00 kn

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

bilo mi je drago kad sam imao atpl u portfelju kada je rasla,a sada mi je drago da mi 70% portfelja čini ht..čak me čudi što nije i porastao danas,valjda će sada ući u svijest ulagača i činjenica da je ovo jedna od najboljih hrvatskih dionica…znao sam da će biti gužva na izlasku iz atpl,zato sam izašao dan ranije..

gledam tehničku ovdje…nastaje signal za prodaju ili je već nastao…slažete li se…mislim da će i ht padati.ne bi bilo loše prodati na ovim razinama pa kupiti ponovo na recimo 200 ili dokle će se spustiti…


gledam tehničku ovdje…nastaje signal za prodaju ili je već nastao…slažete li se…mislim da će i ht padati.ne bi bilo loše prodati na ovim razinama pa kupiti ponovo na recimo 200 ili dokle će se spustiti…

pošalji nam graf da vidimo taj pad

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

na moru sam. nemam ovjde program za poslikati stranicu i sendati.
zaključna cijena križa sma 20,presjekla je,boll se sužava.macd je prekrižio,RSI 53,stochastic i jedan i drugi u padu…wiliams -64. nisam neki tehničar,ali ovo meni sluti na padanje…do 205 bi mogla zveknuti bez beda.
a na tu razliku cijene se ubode još koja dionica iste.

Skrbnički pod brojem 4. (London) je neko vrijeme mirovao ali opet se počeo lagano prazniti (23.612 komada u dva dana), a mirovinci i dalje kupuju (Raiffeisen 9.000 komada, PBZ Croatia 10.000 komada u dva dana).

New Report

Close