HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.06.2024. u 02:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,13
218.984
7,269
30,00
30,40
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovdje upišite svoj komentar…

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dionice-croatia-records-zagreb-ulaganje-oglas-15145379

b,



Sta mislite, hoce li danas rollercoaster na HTu od -1% do +4% ?

pa ja se slažem evo ga na nuli a netko vreba iz prikrajka i lako je moguće čišćenje do 230 pa odmah sljedeći do 235,ili danas ili sutra ali će netko počistiti do th razina zasigurno..
svi očekuju da mali izgube živce i istresu se po bidu do 220 ali neće iči ,onaj tko želi dividendu mora u zadnjim minutama udariti po asku pa taman i sutra u 15.59,59 sve do 240

[/quote]

kolega mialll, a da niste možda prespavali zadnji dan prije prava na 1. dio dividende ?!
[/quote]

ma rekao nikad više u HT, ali nikad ne reci nikad,
ma kupnje ne nedostaje niti sada ali brate niti prodaje,što jest-jest,ha sutra bumo vidjeli konačan rasplet, ja ostajem pa kako god bilo..

Kocka je bačena:
nema prodaje (promjena samo ako bude sutra 228 kn, a ja u to osobno sumnjam)
Da li sam dobro odlučio znati ću kroz tri mjeseca, a možda i prije.
Nažalost nemam informaciju na kojim razinama se misli uključiti trezor. Tu nagađam da neće biti iznad 200 kn.

evo i ja ostajem..tj.stavio sam naloge na 232,00 i 233,00 pa ako ne uhvati ostajem,a ako uhvati selim se u atpl…i to je to…prosjek ulaska mi je 203-205,pa nemam šta izgubiti…


b,



Sta mislite, hoce li danas rollercoaster na HTu od -1% do +4% ?

pa ja se slažem evo ga na nuli a netko vreba iz prikrajka i lako je moguće čišćenje do 230 pa odmah sljedeći do 235,ili danas ili sutra ali će netko počistiti do th razina zasigurno..
svi očekuju da mali izgube živce i istresu se po bidu do 220 ali neće iči ,onaj tko želi dividendu mora u zadnjim minutama udariti po asku pa taman i sutra u 15.59,59 sve do 240

[/quote]

kolega mialll, a da niste možda prespavali zadnji dan prije prava na 1. dio dividende ?!
[/quote]

ma rekao nikad više u HT, ali nikad ne reci nikad,
ma kupnje ne nedostaje niti sada ali brate niti prodaje,što jest-jest,ha sutra bumo vidjeli konačan rasplet, ja ostajem pa kako god bilo..
[/quote]

sutra je možebitno zveknuće na 219…
živi bili…



b,



Sta mislite, hoce li danas rollercoaster na HTu od -1% do +4% ?
[/quo

pa ja se slažem evo ga na nuli a netko vreba iz prikrajka i lako je moguće čišćenje do 230 pa odmah sljedeći do 235,ili danas ili sutra ali će netko počistiti do th razina zasigurno..
svi očekuju da mali izgube živce i istresu se po bidu do 220 ali neće iči ,onaj tko želi dividendu mora u zadnjim minutama udariti po asku pa taman i sutra u 15.59,59 sve do 240

kolega mialll, a da niste možda prespavali zadnji dan prije prava na 1. dio dividende ?!
[/quote]

ma rekao nikad više u HT, ali nikad ne reci nikad,
ma kupnje ne nedostaje niti sada ali brate niti prodaje,što jest-jest,ha sutra bumo vidjeli konačan rasplet, ja ostajem pa kako god bilo..
[/quote]

sutra je možebitno zveknuće na 219…
živi bili…
[/quote]

Ne kolega, pogrešno, to je prekosutra.

U prošlu srijedu Raiffeisen mirovinac kupio je 4.000 dionica HT-a. Ostali mirovinci nisu kupovali HT. Opet se aktivirao "veliki" s broja 10. Kupio je cca 10.000 komada u prošlu srijedu.

danas ht 222,00 a sutra 206,00…to bi izgledalo kao realno..ali meni se čini da je ht na 206,00 kuna ipak prejeftin–ja ga vidim na nekih 240-250 kn do kraja godine…s tim da računam da će uvesti porez na telefonske impulse,ali to će samo ojačati ht,zato što će uništiti konkurenciju…

Sve mi se cini i da ja ostajem do daljnega,sa 13,5 posto prinosa od divid..covik mora bit zadovoljan.tek na 250 se javljam opet.pozz

koji je zadnji dan kupnje?
danas ili sutra?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

danas


danas

hvala kolega [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close