HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.06.2024. u 16:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,93
24.870
831
30,00
30,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

A lako njemu kad je većinu života živio i radio u Kanadi, drugi imaju manju ili veću "jezičnu barijeru", on je praktički "izvorni govornik", nije to isto kao da ti je eng. strani jezik, a jezik u općem dojmu odigra jako važnu ulogu.

pitanje je sada koliko će se novca reinvestirati od dividende ponovo u ovu istu dionicu….mislim prve rate…ubrzo će i fond branitelja objaviti svoje izvješće..koliko je udjeličara izašlo….(možda netko već koristi tu informaciju) znači sve su opcije otvorene…možda sa malo sreće dobijemo vjetar u leđa i od svjetskih tržišta….

Nema ovdje vjetra u leđa, ovo je mirna uvala, penzićka, ako te svrbi dlan tada ima brodara i građevinara…………


Nema ovdje vjetra u leđa, ovo je mirna uvala, penzićka, ako te svrbi dlan tada ima brodara i građevinara…………

Je je pametno podučavanje kupite balone IGH i Atlansku plovidbu ? Umijesto kupite HT stabilnu i podcijenjenu dionicu na kojoj možete živjeti od dividende.Normalno ako ste malo ozbiljniji ulagač.Do petka Ht ponovno preko 220 kuna gledajte i učite se dok mudri kupuju.



Nema ovdje vjetra u leđa, ovo je mirna uvala, penzićka, ako te svrbi dlan tada ima brodara i građevinara…………

Je je pametno podučavanje kupite balone IGH i Atlansku plovidbu ? Umijesto kupite HT stabilnu i podcijenjenu dionicu na kojoj možete živjeti od dividende.Normalno ako ste malo ozbiljniji ulagač.Do petka Ht ponovno preko 220 kuna gledajte i učite se dok mudri kupuju.[/b]
[/quote]

kojeg petka ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

mozes ti imati bilo kakvo znanje engleskog ali ako neznas o cemu pricas onda ti to ne pomaze.

Vrlo vrlo dobar nastup Mudrinica…

Takodjer sam vrlo iznenadjen.

A ljudi ga pljuju kao HDZ kamenjarka.

Rijetko koji manager se moze pohvaliti nastupom na CNBC-u i pogotovo kako su mi se cinila pitanja ne pretjerano dogovorena..

Bravo

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


mozes ti imati bilo kakvo znanje engleskog ali ako neznas o cemu pricas onda ti to ne pomaze.
Vrlo vrlo dobar nastup Mudrinica…
Takodjer sam vrlo iznenadjen.
A ljudi ga pljuju kao HDZ kamenjarka.
Rijetko koji manager se moze pohvaliti nastupom na CNBC-u i pogotovo kako su mi se cinila pitanja ne pretjerano dogovorena..
Bravo

ja ću to shavtit ovako…rijetko koji hrvatski političar je započeo izbornu kampanju na CNBCu, veliki uspjeh.



mozes ti imati bilo kakvo znanje engleskog ali ako neznas o cemu pricas onda ti to ne pomaze.
Vrlo vrlo dobar nastup Mudrinica…
Takodjer sam vrlo iznenadjen.
A ljudi ga pljuju kao HDZ kamenjarka.
Rijetko koji manager se moze pohvaliti nastupom na CNBC-u i pogotovo kako su mi se cinila pitanja ne pretjerano dogovorena..
Bravo

ja ću to shavtit ovako…rijetko koji hrvatski političar je započeo izbornu kampanju na CNBCu, veliki uspjeh.
[/quote]
…hmm…Mudrinića za predsjednika…i ne zvuči loše… [thumbsup]

Jel prati netko promjene u prvih 10? Tko se to zadnjih dana nemilice iskrcava?

Prati se, prati TOP 10. U zadnjih 2 tjedna promjene u prvih 10 su sljedeće: Vlada podijelila 3910 dionica (o tome sve znamo), skrbnički PBZ na broju 4 povećao broj dionica za 583, PBZ CO mirovinski kupio (jedini mirovinac koji je išta HT-a kupio) 8.234 dionice, 9. na listi pod skrbničkim Erste kupio 7.627 dionica, 10. na listi pod skrbničkim PBZ (vjerojatno PBZ Investor) kupio 20.459 dionica.

10. na listi nije previše relevantan jer sam u tom periodu osobno sa svog računa prebacio na Investor priličnu količinu dionica. A nisam jedini koji je to učinio.

PBZ CO mirovinac je 8.234 dionice kupio dana 27. veljače (po objavi dividende). Zadnja kupovina HT-a od strane mirovinaca prije ove od petka je bila 11. veljače kada je PBZ CO kupio 10.000 komada.

Nadam se da ste zadovoljni kratkim izvješćem.


Jel prati netko promjene u prvih 10? Tko se to zadnjih dana nemilice iskrcava?

Po čemu ti se čini da je uopće bilo iskrcavanja? Dionicom HT-a se uvijek protrguje cca 4-5 milja. Evo ja sam dokupio malo jučer, da ulovimo drugi dio dividende. Nadam se da nisam promašio "timing".

sutra je novi dan.


mozes ti imati bilo kakvo znanje engleskog ali ako neznas o cemu pricas onda ti to ne pomaze.

Vrlo vrlo dobar nastup Mudrinica…

Takodjer sam vrlo iznenadjen.

A ljudi ga pljuju kao HDZ kamenjarka.

Rijetko koji manager se moze pohvaliti nastupom na CNBC-u i pogotovo kako su mi se cinila pitanja ne pretjerano dogovorena..

Bravo


Kad kamate padaju kupuju se dionice posebno HT koji daje u dividendi 15 % godišni prihoh. To ne nudi niti jedna banka. Stoga će ova dionica brzo na 220 kuna. Čak i da naraste na 300 bilo bi ju isplativo kupiti jer bi i tada dividenda davala 10 % prihoda.

New Report

Close