HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 13.05.2024. u 14:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,56
40.504
1,370
29,50
29,80
0,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ye*en clanak! Cim ga procito, doslo mi da skratim poziciju, a pod prodajnu kolicinu upisem "faq.off,rba!" Nazalost mojih brokera, takav nalog ne prima slova … samo brojke.

Zivjele prognoze RBA prognosticara!
Ako moze informacija … kako da se pretplatim na njih?


http://www.seebiz.eu/hr/burze/raiffeisen-smanjiti-dionice-ht-a%2c-ciljana-cijena-snizena-na-288-kuna,104670.html

sad dobro pratite kako je prognoza katastrofalna oni su vam siguran kontra signal……..
jedna od njihovih zadnjih analiza je bila cijena VIRO na 345 i naravno izlazio njihov OMF …
analizirajte ih malo….

A čuj. Ovaj put se i ja sa njima slažem. Al rekao bi ciljana cijena 300kn. S tim da prije dividende može otići na 330 i onda se vratiti na 300. To definitivno nije brzorastuća kompanija. Ako budu stagnirali to će biti uspjeh.

2slow, 07.02.2011. u 14:39
"Smanjiti" dionice HT-a, ciljana cijena snižena na 288 kuna

A ja isto tako mogu napisati "povećajte" dionice HT-a, ciljana cijena povišena je na 340 kuna…
[lol]


Šta je sad ovo? [angry]

Vaš link


A kada su oni nešto pametno napisali? Pišu gluposti, a papir sve trpi.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Dam ruku u vatru da su se poceli iskrcavati iz INE i sad bi htjeli uci u HT prije dividende, i sad bi si malo htjeli spustiti cijenu. Svasta.


Šta je sad ovo? [angry]

Vaš link

Ovo me podsjeća na još uvijek nenadmašne maestralne kreacije Zdeslava Šantića iz Splitske banke … ako niste čuli poslušajte. Danima nećete shavtiti svu bit i dubinu poruka ovog maga ekonomskih znanosti.



Šta je sad ovo? [angry]

Vaš link

Ovo me podsjeća na još uvijek nenadmašne maestralne kreacije Zdeslava Šantića iz Splitske banke … ako niste čuli poslušajte. Danima nećete shavtiti svu bit i dubinu poruka ovog maga ekonomskih znanosti.

[/quote]

Kolega o tome što je prenio Seebiz ja pišem već neko vrijeme, a izgleda da su fond menađeri samo počeli prepisivati moje analize. [proud]
Sram ih bilo! [angry]

Cijena od 330 kn ili više je neminovnost.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


http://www.seebiz.eu/hr/burze/raiffeisen-smanjiti-dionice-ht-a%2c-ciljana-cijena-snizena-na-288-kuna,104670.html

Vidim kolega da vi od nas jučer dobro poznajete poslovanje na ZSE….

Ja sam danas izasao full iz HT.
Zadovolajn: kupljeno na 280,a prodano 309 kn.
Previse nas ceka cijenu 330 kn, a gdje je krdo tu nema kruha.
Mislim da ce ovaj i slijedeci tjedan biti bolji prilika za uzeti zaradu od 15-20% nego HT cekati na 330 kn
Iako sam planirao izaci do kraja tjedna al clanak na seebiz-u mi je ubrzao prodaju.

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

i ja sam danas izašao iz HT-a, platio račun i izašao [lol]


Ovo me podsjeća na još uvijek nenadmašne maestralne kreacije Zdeslava Šantića iz Splitske banke … ako niste čuli poslušajte. Danima nećete shavtiti svu bit i dubinu poruka ovog maga ekonomskih znanosti.

Apsolutno si u pravu Funky [lol]. Tip je zaista prodana duša i svim srcem se bori za interese svojih inozemnih gospodara.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Mnogi se iskrcavaju na 308,99, ali mnogi se ukrcavaju na istoj cijeni, dakle … up do 335,00.


Mnogi se iskrcavaju na 308,99, ali mnogi se ukrcavaju na istoj cijeni, dakle … up do 335,00.

[lol]

New Report

Close