HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 05:01
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,61
345.050
11,274
30,60
30,70
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Koji rast…?Toliko su bahati i neprofesionalni postali.. pa su se malo u precijenilii. Pa ljudi se masovno prebacuju na b- net ,evo i ja +internet..prezadovoljan..koji max tv..ljudi probaju pa vrate…evo opet i ja!..shit..b- net ih tuče zadnju godinu samo tako..uzeli im 30 % korisnika , mobilna telefonija da ne spominjem…prebacio se na tomato….upola smanjio troškove…Dosta ljudi znam koji su uradili isto..
E da..nemam Ht..

kula,ma koji b-net…………..to je živa kaka…………ja isto znam dosta ljudi koji su izašli iz b-net_a prvom prilikom…..p.s. jeli i oni daju dividendu………..hmhm

Prodajte HT, kupite sestrinski OTE.

prodajte HT kupite optimu al na 25kn

To je samo bio komentar na njihove usluge ,nikako aludiranje na pad…drukanje ,ne bavim se tim ,činjenica je da su u prošloj godini izgubili dobar dio tržišta ,mahom ht- korisnike ,što je i Ježina potvrdio…O mobilnoj telefoniji da negovorim ,nazovi nekog na vip ili….nadam se da znaš koliko naplaćuju, uostalom pročitaj izvješće…
Što se tiče cijene dijonice ,kolega Vrana vam je sve rekao ,povijest se ponavlja…

u zadnje vrijeme 100 komentar tko kupuje, tko rusi cijenu, jaca prodaje, mirovinci ruse cijenu zbog jace itd

evo relativno kvalitetnih informacija

meister, 10.05.2010. u 08:59
Prošloga je tjedna (Raiffeisen ) bio aktivan na strani kupnje i to posebno dionica HT-a (ZSE:HT-R-A). Kupnjom 84.744 dionice HT-a Raiffeisen je učvrstio poziciju četvrtog najvećeg vlasnika s 3,28 posto udjela.

meister, 10.05.2010. u 08:59

HT-ove dionice rasprodavao je skrbnički račun Zagrebačke banke (ZSE:ZABA-R-A) koji je prodao 19.496 dionica i s devetog pao na deseto mjesto u TOP 10.

Vaš link

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Netko je postavio nalog za kupnju na 250 kn-a u količini od 20.000 dionica ?
Mislim da je RBA ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

molim cijelu dubinu

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


molim cijelu dubinu

Nema je, ostalo je praznina !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


To je samo bio komentar na njihove usluge ,nikako aludiranje na pad…drukanje ,ne bavim se tim ,činjenica je da su u prošloj godini izgubili dobar dio tržišta ,mahom ht- korisnike ,što je i Ježina potvrdio…O mobilnoj telefoniji da negovorim ,nazovi nekog na vip ili….nadam se da znaš koliko naplaćuju, uostalom pročitaj izvješće…
Što se tiče cijene dijonice ,kolega Vrana vam je sve rekao ,povijest se ponavlja…

Kolega Vrana će sa ovom dividendom nadokupit HT a ti i dalje gledaj b-net.
Tko će izgraditi novu infrastrukturu?
Dobro jutro!


Koji rast…?Toliko su bahati i neprofesionalni postali.. pa su se malo u precijenilii. Pa ljudi se masovno prebacuju na b- net ,evo i ja +internet..prezadovoljan..koji max tv..ljudi probaju pa vrate…evo opet i ja!..shit..b- net ih tuče zadnju godinu samo tako..uzeli im 30 % korisnika , mobilna telefonija da ne spominjem…prebacio se na tomato….upola smanjio troškove…Dosta ljudi znam koji su uradili isto..
E da..nemam Ht..

I ja sam prešle na B-net 3d paket i također sam prezadovoljna, sve funkcionira bolje (posebno internet). I sad su mi ove seronje iz HT-a poslale nakon 4-5 mjeseci, iako sam podmirila sve račune (kako bi inače prebacila broj), da dugujem 0,75 kn na račun zateznih kamata!!

E da..namam ni ja Ht… digla sam dividendu i prodala…


I ja sam prešle na B-net 3d paket i također sam prezadovoljna, sve funkcionira bolje (posebno internet). I sad su mi ove seronje iz HT-a poslale nakon 4-5 mjeseci, iako sam podmirila sve račune (kako bi inače prebacila broj), da dugujem 0,75 kn na račun zateznih kamata!!

E da..namam ni ja Ht… digla sam dividendu i prodala…

U takvu firmu vjerujem! [thumbsup]

bilo bi lijepo imati b-net, no on je samo uskom dijelu dostupan

Kako se b-net reklamira ovdje, prejadno!

Kad završi Farma, završiti će i b-net. [lol]
Na kraju će ga ionako kupiti HT (ako ikada bude nešto vrijedio)!
HA, HA, HA!

Kolega Vrana…
Uistinu me ne zanimaju vaša ulaganja…ni gdje ćete sa vašom dividendom.Činjenica je di ima puno boljih investicija momentalno ,barem što se mene tiče ,činjenica je da da su u kriznoj godini izgubili 30 % korisnika..a b-net povećao..činjenica je da je prije dvije godine po istom scenariju pukao certifikat erste b. na 250 kn koliko se sjećam, činjenica je da će novu infrastrukturu moći izgraditi samo povećavanjem prihoda…korisnika, a ne gubljenjem.E da, dobro jutro i vama želim..evo uz b -net !

New Report

Close