HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 31.05.2024. u 20:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,13
218.984
7,269
30,00
30,40
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Aha, sad mi je jasno što su mislili pod onime da će "novac od INA-e završiti u HT-u".

svi će kupiti I-phone.

[lol]


Ajmo svi stisnuti zube na kratko,te zamoliti fondove da obore HT na 100 Kn.
Da se nakrcamo.[lol]

A što se tiče i-phona, biti će potučeni svi svjetski rekordi.
Alo, Hrvati i mobiteli su kao prst i nokat, ekipa je prebrijana na i-phone.
Kakav si jet-seter, trend-seter, irski-seter bez i-phona?
Nikakav, jednostavno nisi seter!

Vec vidim Nevenka Ciganovica, Modnog Macka, Simonicu i Anticu kako ga kupuju 🙂

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


molim moderatore da prihvate inicijativu da se kolega Sakai odmoderira

apsolutno protiv …

kad počne vikatu UP UP onda može …
[tongue]

osimt toga treba napisati 100 puta iNDG …

I love the Smell of Profits in the Morning

Vjeruj mi, ne zelis da ti napisem sto puta INDG – uz naravno, jos neki dodatak. [tongue]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

HT mi je silom prilika zbog pušione na drugim dionicama sada preko 80% portfelja i naravno da sam u debelom minusu, ali nije to point… Smiješna dionica koju gazde čvrsto drže u zagrljaju, jače nego Minotaur onomad CroCop-a!… fondovi prodaju sami sebi – uglavnom, i tako to… ‘until the end of time’… enjoy… doći ćemo jednog lijepog dana i mi na svoje! [wink]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Kaj je s onom dividendom o kojoj se pričalo

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Godinu dana bezveznog pisanja u svezi ove dionice..kad najave dividendu tek će cijena gore..a ovo je sve kokošarenje između 220-224kn..i tako mjesecima..Uzalud vam pisanje. [bye]

uzalud vam pišanje pisači! [lol]

dan je pametniji od noći

Pa ako vidite da "Kokošarenju" nema kraja, a o dividendi nema glasa… zašto ne izađete iz Ht-A??
Ja sam već izišo.Realno Ht je pao puno manje nego sto su potonule neke druge dionice.. Kao na primjer ZABA,il ingra i da ne nabrojavam dalje.. i vjerujem da će njihov oporavak ići mnogo brže nego ht-ov. jer i njihova kvartalna izvješća su pozitivna. Možda griješim,vidjet ćemo,al mislim da će fondovima biti u interesu držati ht što duže ispod granice od 265kuna.Tako da će biti vremena za ponovni ulazak. Javit ću vam kako sam prošao.

idući tjedan će bit bolje...

Ovdje upišite svoj komentar…

Kada ističe lock up za povlaštene dionice?Hvala


Pa ako vidite da "Kokošarenju" nema kraja, a o dividendi nema glasa… zašto ne izađete iz Ht-A??
Ja sam već izišo.Realno Ht je pao puno manje nego sto su potonule neke druge dionice.. Kao na primjer ZABA,il ingra i da ne nabrojavam dalje.. i vjerujem da će njihov oporavak ići mnogo brže nego ht-ov. jer i njihova kvartalna izvješća su pozitivna. Možda griješim,vidjet ćemo,al mislim da će fondovima biti u interesu držati ht što duže ispod granice od 265kuna.Tako da će biti vremena za ponovni ulazak. Javit ću vam kako sam prošao.

Šta bi trebao izać na 220kn a kupovao sam na 265kn.Moja je velika greška što odmah nisam izašao iz ove radničko fondovske dionice jer ovdje nema svrhe ostajat.Mogu oni imat rezultate iznadprosiječne kad ovu dionicu konstantno ruše špekulanti,fondovi i sl. ulagači.

New Report

Close