HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.05.2024. u 17:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,54
56.707
1,857
30,50
30,90
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Dno još daleko dok se masovno prodaje a kako stvari stoje biče tu još svega , rasprodaje ali prave i to u stilu ( koliko mi daš ).

pa prodaj i nebrini brigu

Eto dobio sam informaciju da HT planira otkup svojih dionica u trezor………. Nadzorni odbor mora još odlučiti
Ne u vezi izvanredne dividende već otkup u trezor………

Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Eto dobio sam informaciju da HT planira otkup svojih dionica u trezor………. Nadzorni odbor mora još odlučiti
Ne u vezi izvanredne dividende već otkup u trezor………

Pozdrav

Najbolji moguci scenarij, samo da nije patka… (Zar nebi trebalo to na glavnu skupstinu???)

Jel ih misle ponistavati?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Eto dobio sam informaciju da HT planira otkup svojih dionica u trezor………. Nadzorni odbor mora još odlučiti
Ne u vezi izvanredne dividende već otkup u trezor………

Pozdrav

tako nešto je čisto sranje. bolje da isplate dividendu.

inače, odluku mora potvrditi i skupština (doduše to je formalnost jer DT ima 51% i ako to potvrdi njihov član u NO onda je gotova stvar).

Ako trezor odluči kupiti dionice, moguće je da to napravi u blok transakciji od BF-a. Što bi mi sa time dobili. Cijena bi ostala ista, a dividenda bi nagodinu bila 32 umjesto 29 kuna. Bolje da oni meni isplate sada 30 kuna po dionici i 29 nagodinu.

apsolutno se slazem da je trezor cisto sranje.. uostalom jer i onemogucava dionicare da dokupe dionice po nizoj cijeni.. ako dogura cijena do 100 onda sam definitivno za.. no iznad 200 nema razloga za takvo sto..

voit Ime munaa, Alien



Eto dobio sam informaciju da HT planira otkup svojih dionica u trezor………. Nadzorni odbor mora još odlučiti
Ne u vezi izvanredne dividende već otkup u trezor………

Pozdrav

Najbolji moguci scenarij, samo da nije patka… (Zar nebi trebalo to na glavnu skupstinu???)

Jel ih misle ponistavati?
[/quote]

Je to je najbolji mogući scenario jer od dividende ljudi će trošiti novac na gluposti, a ovako direktno na cijenu dionice, mora se izglasati i onda će tek biti moguće……..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

DT se valjda nije najeo ludih gljiva da ovakav HT misli prodavati da bi mu se isplatilo dizati im cijenu na tržištu, dakle poništavanje dionica u ovoj situaciji IMHO je besmisleno. Ali ako ih kupuje, mora da računa na velike dividendne prinose u budućnosti uz procjenu da je ovo dno ili blizu njega… Ajde znaj [undecid]

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda


Eto dobio sam informaciju da HT planira otkup svojih dionica u trezor………. Nadzorni odbor mora još odlučiti
Ne u vezi izvanredne dividende već otkup u trezor………

Pozdrav

Od kud ti ta informacija???

ja bih ipak radije izvanrednu dividendu sada nego da se poništavaju dionice. ht se kupuje radi dividende, a ne radi poništavanja.


Ako trezor odluči kupiti dionice, moguće je da to napravi u blok transakciji od BF-a. Što bi mi sa time dobili. Cijena bi ostala ista, a dividenda bi nagodinu bila 32 umjesto 29 kuna. Bolje da oni meni isplate sada 30 kuna po dionici i 29 nagodinu.

Kupovanje od BF bila bi glupost na n-tu, pa ne misle valjda to raditi??? O od cega bi se sastojao onda BF? Orocenja i obveznice? Pa to onda moze i svaki udjelicar samostalno… A sto se tice obveznica – kupit sve sto drzava izda?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Ako trezor odluči kupiti dionice, moguće je da to napravi u blok transakciji od BF-a. Što bi mi sa time dobili. Cijena bi ostala ista, a dividenda bi nagodinu bila 32 umjesto 29 kuna. Bolje da oni meni isplate sada 30 kuna po dionici i 29 nagodinu.

Kupovanje od BF bila bi glupost na n-tu, pa ne misle valjda to raditi??? O od cega bi se sastojao onda BF? Orocenja i obveznice? Pa to onda moze i svaki udjelicar samostalno… A sto se tice obveznica – kupit sve sto drzava izda?
[/quote]

Ma ne misle kupovati od BF već na tržištu, a BF ima novca……..

A što se tiče odakle mi informacija pitao sam u HT-u odjel za dioničarstvo ……..

što misle o otkupu dionica, kaže o tome se raspravlja i treba da se donese od Nadzornog odbora odluka…

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close