HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 15.05.2024. u 03:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,93
154.929
5,176
29,80
30,50
1,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


koj je zadnji dan da se kupi ht da bi dobio dividendu

16.04.2010.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

zar nije 21 travnja 2010 tada je i skupstina dionicara

Da bi ostvarili pravo na dividendu HT morate biti upisani u SKDD kao vlasnik dionica 21. travnja 2010.

To znači da ukoliko želite ostvariti pravo na isplatu dividende dionice HT morate kupiti do 16.travnja (uključujući i 16.travanj).

Prvi dan kada možete prodati dionice, a ipak ostvariti pravo na dividendu je 19. travnja 2010.

[yawn]

Ovo je već 50 puta napisano.

Ako dionice prodaš 19. 04. dobiješ dividendu, jer treba 3 dana da se provede u SKDD vlasništvo nad dionicama. Onaj ko kupi do 16. 04. ima pravo na dividendu.



koj je zadnji dan da se kupi ht da bi dobio dividendu

16.04.2010.

[/quote]

za Sto se trudis alexa [yawn] [yawn]

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

Moje prvo javljanje na ovom forumu. Imam 2 paketa ht-ea još od javne ponude. Molim savjet iskusnih forumaša. Da li čekati isplatu dividende ili prodati? Negdje sam čuio da će bit porez na dividendu?
Molim vas da budete blagi i kolegijalni.
[smiley]

Kupi, prodaj, kupi, prodaj, kupi, prodaj... tko bi sve to upamtio.



11:08:15 24-Feb-10 55.90 35,000 1,956,500.00 AT
Ovo je bilo dobro. Nego šta mu dođe taj AT? Ovaj 55,90 su $

U Londonu se trguje u GDR-ima koji predstavlju jedan US$
GDR (EACH REPR 1 ORD) kao sto pise na stranici koju si postao
[/quote]
Prije je i kod nas bilo one oznake da je kupljeno preko Skype Bocuvana i tako te egzotične države a sad već dugo to nisam vidio ?

who dares, wins


Moje prvo javljanje na ovom forumu. Imam 2 paketa ht-ea još od javne ponude. Molim savjet iskusnih forumaša. Da li čekati isplatu dividende ili prodati? Negdje sam čuio da će bit porez na dividendu?
Molim vas da budete blagi i kolegijalni.
[smiley]

to ćeš morati ipak sam odlučiti ali fakt je da će dionica do 16.04 vjerojatno još rasti zbog last minute ukrcaja onih koji hoće dividendu, odnosno 19.04 će već padati,u pravilu za iznos dividende [wink]…..
pa ti odluči…

porez na dividendu ide..al i s tim to i dalje ostaje atraktivna dividenda

lp

porez na dividendu ide..al i s tim to i dalje ostaje atraktivna dividenda

I da ne bude zabune, porez na dividende se oporezuje po istom principu kao i harač, što znači porez na dividende=harač (2% od 3.000-6.000 kn, a preko 6.000 kn 4 %).
Gore navedeno su sva davanja državi u ovoj priči…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

@lolek

Ako ti trebaju novci prodaj do 16.4., vjerojatno ti je cijena oko 330, kuna gori doli nije ti ni bitno na 2 paketa.

A ako ti ne treba cash beri dividendu i dalje.

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


Moje prvo javljanje na ovom forumu. Imam 2 paketa ht-ea još od javne ponude. Molim savjet iskusnih forumaša. Da li čekati isplatu dividende ili prodati? Negdje sam čuio da će bit porez na dividendu?
Molim vas da budete blagi i kolegijalni.
[smiley]

Ovisi koliko ti trebaju ti novci i da li imaš neko bolje ulaganje na umu. U principu ništa značajno se ne bi trebalo desiti. Cijena dionice će pasti vjerojatno za iznos dividende koji ćeš dobiti.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Jedan prodaj 16.04., drugi ostavi, pa 19.4 ponovo kupi 10% više dionica, a u utorak se počasti večerom/pićencem (69*34=2346 kn) i tako laganini bez živciranja jesam trebao ovo ili ono.

kaj mislite koliko ce past poslje u toku godine 250..——

jel to o 16,04,,imati ht na racunu vrjedi ko ima pbz-investor molim savjet,,,,,,,,,,,

za sve isto..a kolika će cijena biti zna nostradamus i neki prekaljeni forumaši

New Report

Close