HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.05.2024. u 02:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,53
50.135
1,642
30,40
30,80
0,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

obuzdaj pohlepu ili ćeš se uskoro hraniti u pučkoj kuhinji……………imho

a za dolazak dodatnih dionica na račune vlasnika ne brini…….neće imati apsolutno nikakvog utjecaja
isto imho [rolleyes]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Ti Sančo kao i ivek3456987 s tom pučkom kuhinjom, opreznost je daleko najpotrebnija, ali osnove na čemu počiva rast i pad su pohlepa i strah, a ako opstaneš imaš neprocjenjivo iskustvo. Ćao!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ivek je moj frend ( takav je trend )…………….samo sam rekao da treba kontrolirati pohlepu…….uostalom sad pohlepa baš i nije u prvom planu, nego strah………..pa preporučam ulagačima da kontroliraju svoj strah, hehe

ćao i tebi [kiss]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Evo tebi u prilog Sančo online iz businessa-hr:

Bonus dionice HT-a neće srušiti cijenu

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

zašto mi linkaš vlastiti članak? [smiley]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

O gospon Jagić pa to ste vi, pa kak’ ste?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Evo tebi u prilog Sančo online iz businessa-hr:

Bonus dionice HT-a neće srušiti cijenu

Vaš link

Kolege svejedno mi je, ovih dionica sam se riješio, ali smatram da je bolje da ih sad prodate (ako ste ih registrirali), jer mislim da će cijena vrlo brzo biti ispod Ipo cijene. Zaista nemam namjeru kupovine Ht-a i to je samo moje mišljenje.

Imam registrurane dionice HT-a,dakle ne dobivam 10% novih dionica! Dali da ih prodam u sljedećih par dana(prije 04.10) i ponovo kupim poslje 06.10. naravno po nižoj cjeni?
Molim za mišljenja!

Mišlenja sam da kako navodno svijetska kriza polako ali sigurno prolazi tako će i nan našoj dragoj ZSE zasjati sunce. Tako bi barem trebalo biti, a nakon toga ko je jamio, jamio je.
i za kraj stara poslovica sa ovog foruma koja kaže: "ko danas kupi HTeja, na jesen vozi Bemveja ili poršeja.."!
pozdrav

strpljen..spašen Time is on my side

Ovo je čista depresija. Najradije bi oša spavat ko međed, samo je vruče. Jednom je neko na forumu napisao da u ovakva vremena netreba čitati forum niti pratiti burzu. Ovako samo crne slutnje i panika.
Ma doći će bolji dani. Prije ili kasnije.
Sada bi nas mogli razveseliti s varnednom dividendom, naravno poslije onih dodatnih 10%.


Imam registrurane dionice HT-a,dakle ne dobivam 10% novih dionica! Dali da ih prodam u sljedećih par dana(prije 04.10) i ponovo kupim poslje 06.10. naravno po nižoj cjeni?
Molim za mišljenja!

Naravno

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


Imam registrurane dionice HT-a,dakle ne dobivam 10% novih dionica! Dali da ih prodam u sljedećih par dana(prije 04.10) i ponovo kupim poslje 06.10. naravno po nižoj cjeni?
Molim za mišljenja!

Da, izvanredna dividenda će najvjerojatnije biti poslje dodatnih dionica kad ugrabe dovoljno od malih.

New Report

Close