HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 08:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,91
133.020
4,303
30,80
31,00
0,98%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

[cry]HT zatražio sudsku zabranu bijelog štrajka

HT je od zagrebačkog Županijskog suda zatražio zabranu “bijelog štrajka” u toj kompaniji, doznaje se od sindikata organizatora štrajka.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Evo danas primjetih jednu stvar. Sve dionice imaju uskoro SELL signal, dok HT….jučar je pokazao BUY signal velik ko kuća. Biti će zanimljivo slijedećih tjedana ovdje. Bit će da dižu ponovo do iznad 300kn.[thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

dokupljujem i sutra
[thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Ljudi ja ne znam koji je vama ja jesam laik s jednim paketom ht-a i čitam ovaj forum ponekad ali nemogu vjerovat kako se raspoloženje na njemu mijenja sa svakim postotkom na gore ili na dole. čim je minus 1% kukanje čim je +1% euforija… ludilo brale ljudi radite nesto okanite se lupetanja!!!!

dokupljujem i sutra
[thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Slobodno prika, ako imaš viška perja kupi i meni stotinjak komada!![thumbsup]


mali ivek: ” Ljudi ja ne znam koji je vama ja jesam laik s jednim paketom ht-a i čitam ovaj forum ponekad ali nemogu vjerovat kako se raspoloženje na njemu mijenja sa svakim postotkom na gore ili na dole. čim je minus 1% kukanje čim je +1% euforija… ludilo brale ljudi radite nesto okanite se lupetanja!!!! ” dokupljujem i sutra [thumbsup]

kolega od Vas sam vise ocekivao, nije li ovakva situacija bila predvidljiva?
predlazem dokup u prvoj transakciji na otvaranju[thumbsup]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Evo danas primjetih jednu stvar. Sve dionice imaju uskoro SELL signal, dok HT….jučar je pokazao BUY signal velik ko kuća. Biti će zanimljivo slijedećih tjedana ovdje. Bit će da dižu ponovo do iznad 300kn.[thumbsup]

Molio bih moderatora da pusti ovaj post.

Ulazak Willliams %R iznad 80 tumačiš kao buy signal, ulaz u “buy “područje?

Da objasnim tko ne zna, ulazak Willliams %R oscilatora iznad 80, označava ulaz ne u buy područje kako citirani druker kaže, već kao ulazak u zonu prekmjernih kupovina (overbought) zonu.

Ovo pišem jer je mislim jučer, na temi tehnička analiza ulazak istog oscilatora u ovo područje tumačio kao sell signal. Čovjek dakle zna tumačiti ovaj oscilator, ali ovdje namjerno iskrivljuje.

Kada druka, druka totalno neobjektivno.

Ne pišem da HT neće rasti (tehnički izgledno je da je trend preokrenut s obzirom na obrazac dvostrukog dna) već da upozorim male kojih ovdje najviše ima, da savjete i posebice teh. analize gornjega prihvaćaju s iznimnim oprezom.

I

Iako sam skeptican u vezi znacajnijeg rasta poucen gorkim iskustvima na ovoj dionici, ipak sam otkazao sve naloge za prodaju koje sam imao postavljene na xxx.yy kuna…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Iako sam skeptican u vezi znacajnijeg rasta poucen gorkim iskustvima na ovoj dionici, ipak sam otkazao sve naloge za prodaju koje sam imao postavljene na xxx.yy kuna…

Bravo Rodney[thumbsup]

Surround all arround when it hits the ground

Hvala trotteru, veceras cu mirnije spavat.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Gledam malčice taj London koji smo svi u početku gledali kao mjesto na kojem će se HT
značajnije trgovati ali istina je da se trenutno HT tamo trguje u tragovima
(današnji promet 30tak tisuća dolara uz cijenu koja je sada identična ovoj na ZSE)
Mislim da se sutra ništa značajno neće dogoditi po pitanju oscilacije cijene iako će fin. izvješće
očekivano biti na razini 2007.

Ovo je jednostavno dionica za long-term trejd kojoj će trebati dosta vremena da dostigne realnu
vrijednost

Ja osobno tu držim 60% portfelja jer računam da ona u slijedećih 365 dana donosi sigurnih 20% dobiti
(dividenda uključena).
Neke druge koje su u ovoj velikoj korekciji doživjele veći pad od HT rasti će u tom periodu znatno više od tih 20% ali ja trenutno preferiram sigurnost a to je ono što ova dionica sigurno nudi

Baron:

Evo danas primjetih jednu stvar. Sve dionice imaju uskoro SELL signal, dok HT….jučar je pokazao BUY signal velik ko kuća. Biti će zanimljivo slijedećih tjedana ovdje. Bit će da dižu ponovo do iznad 300kn.[thumbsup]
Molio bih moderatora da pusti ovaj post.

Ulazak Willliams %R iznad 80 tumačiš kao buy signal, ulaz u “buy “područje?

Da objasnim tko ne zna, ulazak Willliams %R oscilatora iznad 80, označava ulaz ne u buy područje kako citirani druker kaže, već kao ulazak u zonu prekmjernih kupovina (overbought) zonu.

Ovo pišem jer je mislim jučer, na temi tehnička analiza ulazak istog oscilatora u ovo područje tumačio kao sell signal. Čovjek dakle zna tumačiti ovaj oscilator, ali ovdje namjerno iskrivljuje.

Kada druka, druka totalno neobjektivno.

Ne pišem da HT neće rasti (tehnički izgledno je da je trend preokrenut s obzirom na obrazac dvostrukog dna) već da upozorim male kojih ovdje najviše ima, da savjete i posebice teh. analize gornjega prihvaćaju s iznimnim oprezom.

Pažljivije čitaj. Govorio sam za dionice kod kojih je Williams izašao iz Overbought područja i pao ispod vrijednosti 80. Manje živciranja. Pomaže.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

New Report

Close