HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.05.2024. u 03:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,50
43.373
1,422
30,50
30,60
0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Strašno bitna informacija (ako je u potpunosti točna):

http://www.poslovni.hr/102437.aspx

Kad ističe lockup period za zaposlenike HT-a, koji su dobili najveći popust (ako se ne varam veći od 35%)? Sa koliko dionica raspolažu?


Kad ističe lockup period za zaposlenike HT-a, koji su dobili najveći popust (ako se ne varam veći od 35%)? Sa koliko dionica raspolažu?

29.12.

ne znam količinu



Kad ističe lockup period za zaposlenike HT-a, koji su dobili najveći popust (ako se ne varam veći od 35%)? Sa koliko dionica raspolažu?

29.12.

ne znam količinu
[/quote]
Max. količina koja se mogla upisati 1000 kom.




Kad ističe lockup period za zaposlenike HT-a, koji su dobili najveći popust (ako se ne varam veći od 35%)? Sa koliko dionica raspolažu?

29.12.

ne znam količinu
[/quote]
Max. količina koja se mogla upisati 1000 kom.
[/quote]

mislim da je bilo pitanje o ukupnoj količini, a ne po radniku


Kad ističe lockup period za zaposlenike HT-a, koji su dobili najveći popust (ako se ne varam veći od 35%)? Sa koliko dionica raspolažu?

penzioneri sa 40 god radnog staza 40% oko 170kn cca….broj dionica neznam,mislim da kako su kolege goe napisali 1000kom…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Kad ističe lockup period za zaposlenike HT-a, koji su dobili najveći popust (ako se ne varam veći od 35%)? Sa koliko dionica raspolažu?

penzioneri sa 40 god radnog staza 40% oko 170kn cca….broj dionica neznam,mislim da kako su kolege goe napisali 1000kom…
[/quote]


Kad ističe lockup period za zaposlenike HT-a, koji su dobili najveći popust (ako se ne varam veći od 35%)? Sa koliko dionica raspolažu?

penzioneri sa 40 god radnog staza 40% oko 170kn cca….broj dionica neznam,mislim da kako su kolege goe napisali 1000kom…
[/quote]


Kad ističe lockup period za zaposlenike HT-a, koji su dobili najveći popust (ako se ne varam veći od 35%)? Sa koliko dionica raspolažu?

penzioneri sa 40 god radnog staza 40% oko 170kn cca….broj dionica neznam,mislim da kako su kolege goe napisali 1000kom…
[/quote]

40%+5% startnog popusta za sve zaposlenike…dakle oko 145 kn…uzimao se i puno veci broj od 1000…

Velika većina njih je uzimala dugogodišnje kredite sa debelim kamatama, i sigurno će to sad pokloniti nekome badava. Ht je koka koje nese zlatna jaja na ovim razinama. O čemu pričate?
Dividenda u financijskoj krizi igra presudnu ulogu. Dionica telekoma je više nego sigurna investicija.

Ajme majko trtasa, aj malo mućnite glavicama: ako HT ima cca 5 mil. casheA + 2.5 mil. ove godine te, cca 1 mil. zarade do 04.2009. daklen tvrtka će ne proliće imat mozda i 9 milijardi cashe Aili 100 KN po dionici !! he he daklen danas sva infrastruktura, svi poslovni prostori, lokacije, fransize auta opreme, koncesije vrijede 88kn po dionici ? – cca 1 milijardu Eura ??
Burza je psihologija, nista drugo sve pada, drzava, ljudi oko prodaju, veliki analitićari prognoziraju ogromne padove a u 11 misec 2007 su prognozirali ogromno blagostanje, pa ovo je prestrašno kakvi ste trtasi, ljudi lipo Van govorin po 100 put na webU kupujte HT a ako da Bog da dode na 150 ili manje onda cu cak i kredit dici za kupit istu dionicu. Malo casheA uvik triba cuvat za ne daj Boze pada drzave ali ovo je dionica za 2g sigurno preko 500 KN. Osobno mislin da je izasla na burzu 2007 u prvi mjesec da bi u 09 2007 bila oko 2500 Kn.
Pozdrav svima Dow ispod 7000 nece 99% a postoji velika šansa da su ameri okrenuli dno.
Bili mi zivi i zdravi, a koga je prpa pa prodajte meni treba još malo jeftinih dionica HT.


Ajme majko trtasa, aj malo mućnite glavicama: ako HT ima cca 5 mil. casheA + 2.5 mil. ove godine te, cca 1 mil. zarade do 04.2009.

raspolažete sa jako puno pogrešnih informacija da bi olako vrijeđali ljude koji ne misle kao vi.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

svima isprika na vrijedanju, SORRY.
ozapa moze li točna pozicija casheA HT-R-A?
hvala

Mislim da nije vrijedno čekati dividendu. Pa sam danas izišo iz ht. Jer mislim da neke dionice koje su jako nisko mogu donjeti puno veći dobitak. Uzmite vrijednost ht,i usporedite ih sa mnogim drugim dionicama,prije krize i danas.
Pa ako se stanje stabilizira do 2mj. 2010.god. znači prije isplate dividende za 2009g. dobit će biti mnogo veća od 30kuna po dionici.
Hvala ht, što je ostao donekle stabilan i omogučio mi prelazak u druge dionice koje su pred 2mjeseca vrijedile više od njega a danas im cjena nije ni pola od toga.
Zato vidimo se opet u ht. za nekih godinu dana.

idući tjedan će bit bolje...


Mislim da nije vrijedno čekati dividendu. Pa sam danas izišo iz ht. Jer mislim da neke dionice koje su jako nisko mogu donjeti puno veći dobitak. Uzmite vrijednost ht,i usporedite ih sa mnogim drugim dionicama,prije krize i danas.
Pa ako se stanje stabilizira do 2mj. 2010.god. znači prije isplate dividende za 2009g. dobit će biti mnogo veća od 30kuna po dionici.
Hvala ht, što je ostao donekle stabilan i omogučio mi prelazak u druge dionice koje su pred 2mjeseca vrijedile više od njega a danas im cjena nije ni pola od toga.
Zato vidimo se opet u ht. za nekih godinu dana.

—-SUPROTNO OD KRDA, SIGURAN DOBITAK [thumbsup]

Kune nisu problem, kuna nema


Mislim da nije vrijedno čekati dividendu. Pa sam danas izišo iz ht. Jer mislim da neke dionice koje su jako nisko mogu donjeti puno veći dobitak. Uzmite vrijednost ht,i usporedite ih sa mnogim drugim dionicama,prije krize i danas.
Pa ako se stanje stabilizira do 2mj. 2010.god. znači prije isplate dividende za 2009g. dobit će biti mnogo veća od 30kuna po dionici.
Hvala ht, što je ostao donekle stabilan i omogučio mi prelazak u druge dionice koje su pred 2mjeseca vrijedile više od njega a danas im cjena nije ni pola od toga.
Zato vidimo se opet u ht. za nekih godinu dana.

Sasvim razumno, ako je ovo dno krize. Ako nije (a ne znamo još) te druge dionice koje su kupljene past će vjerojatno još više negoli HT (i naravno kada počnu rasti rasti će puno više negoli HT). Na dnu ili vrlo blizu dna, to je odlična odluka, a malo dalje od dna baš i nije.

ja sam nekoliko puta izlazio djelomično iz ht-a i kupovao likvidne koje su jako pale i nazad u ht nakon pšto ove odrade rast. uglavnom sam pogodio i zaradio koju dionicuu više.
zadnje je bilo izlazak iz HT po 220 i kupnja indg po 870. tu sam trenutno u minusu, ali čeka se gale.

New Report

Close