HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 11:06
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,50
24.188
793
30,50
30,60
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Pozdrav investitorima od novopečenog!

Ja uzeo malo olovku, papir i kalkulator pa izračunao ovako:
HT momentalno ima toliko love viška da ako isplati ekstra dividendu po 10% vrijednosti dionice još će mu ostat preko 2 milijarde kuna viška za koje mora ili u akviziciju ili kupovat svoje dionice.
Dakle, cijena ne može past da i hoće!
Ili možda griješim?
(molim komentar)

ja mislim da nece pasti…
ulaz ispod 290 je dobar ulaz.
eto.
[/quote]

Vidićemo ali ja mislim da će i ulazi preko 300 biti dobri ulazi za koji dan.
Naravno to je samo moje mišljenje:

bit će bolje................

Užasno se bojim ovog novog vala optimizma. Podsjeća me na mjesece kad sam dokupljivala a vladala je euforija kupi, kupi, po cijenama koje su sad jako daleko, ajde neka neko hladne glave iznese svoj stav što poslije ( naravno ako bude) izvanredne dividende.

Samo ti slušaj analitičare. Oni najbolje znaju. Zato i analiziraju, a ne trguju.

Vidićemo ali ja mislim da će i ulazi preko 300 biti dobri ulazi za koji dan.
Naravno to je samo moje mišljenje:

Oli ti imaš i neko drugo mišljenje, osim svog?

kada je bila transakcija po 295,50 ?

e kad bi netko prikazao promjene u top 10, da vidimo jesu li se fondovi napokon probudili, i ako nisu, još bolje, oni tako i tako kupuju na ath, pa neka dođe do 400 pa nek opet kupuju….

fundamentalist


kada je bila transakcija po 295,50 ?

Oko 10:40 čini mi se

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


Užasno se bojim ovog novog vala optimizma. Podsjeća me na mjesece kad sam dokupljivala a vladala je euforija kupi, kupi, po cijenama koje su sad jako daleko, ajde neka neko hladne glave iznese svoj stav što poslije ( naravno ako bude) izvanredne dividende.

Kupovao sam tada i ja. S ostatkom novca od IPO-a, s novim zaduženjima, margin kreditima, svaku kunu sam uložio u to… Kasnije me spašavao samo daytrading. Zato sam sada vrlo, vrlo oprezan. Volio bih vjerovati da je ovo početak nekog dobrog perioda, ali ipak neću podleći euforiji. Za sad.

Jel tko vidio naslovnicu PD, "Politicki voden rast Ine i HT-a?"

Pa kakve su to gluposti?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Čini mi se da ovakav rast znači da je netko došao do inside info, pa kupuje koilko se nudi… yeah!
Let it be the Thunderdome, as in Mad Max III !!! [pray] [cool] [thumbsup]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Idemo do 310,24


Jel tko vidio naslovnicu PD, "Politicki voden rast Ine i HT-a?"

Pa kakve su to gluposti?


To su gluposti onih koji su prodali na 275.Toga ovde ima u izobilju [cool]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

prosli smo i 296….
super!
odvje ce niti jos svasta jer je 4200 jos jako daleko…
a sve stoji osim HT i ine…
jel vam poznato to?
prije su samo HT i ina stajali a sve ostalo raslo…
[rolleyes] [thumbsup]


Idemo do 310,24

aj potkrijepi to sa jednim svježim k/p

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

zna li netko koliko bi mogla biti dividenda i koji je zadnji dan za kupnju?

puno hvala

New Report

Close