HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 15.05.2024. u 15:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,73
160.116
5,211
30,50
31,00
2,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



A evo 6500 komada na 290 [lol]

nisam siguran da imamo snage probitzi tu granicu danas. eventualno ako Ina ode relativno rano u blokadu

[/quote]
[cool]

Evo ‘smo’ je probili bez problema

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

kao što napiso samo me neće odmoderirat, daj bog da ih je 50 naloga zaredom po 6500 tisuća na prodaji

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!



A evo 6500 komada na 290 [lol]

nisam siguran da imamo snage probitzi tu granicu danas. eventualno ako Ina ode relativno rano u blokadu

[/quote]

ovo bi moglo biti ozbiljno. u 15 munuta preko 5 milijuna kuna prometa i uz to pojeden nalog na 290.

Za 17 min planulo 20000 kom, čak i onaj veliki od 6500 kom na 290, ako ovako nastave na 300 kn smo u 11:30 h.

ma ovdje netko zna nešto što mi ne znamo… Neka dobra vijest je u pitanju valjda… HT ne skače ovako i ne probija brane od 6500 komada bez problema ako za to nema povoda…

Svi veći nalozi na prodaji su strašila koja se miću, kada dodju na blizu trenutka prodaje…

Ht je probio i 295 kn. i ide dalje…

jedno pitanje za spekuliranje:

sto mislite – ako se bude isplacivala dodatna dividenda, koliko ce to love biti po dionici?
mislim, dobit 2007 je bila oko 2 milijarde kuna.
sad imaju 6 milijardi kuna viska….

[thumbsup]


U svakom slučaju izgleda da nisu bez veze ove špekulacije. Korist od toga je višestruka:
-cijena HT-R-A raste i veći broj radnika kupuje – ovo odgovara i državi i agentu
– fondovima stiže još keša za kupovinu novih dionica, popravlhja se likvidnost na burzi

I svi su happy ….
[rolleyes]

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...

Dionice HT-a (ZSE:HT-R-A) potaknute nagađanjima oko isplate izvanredne dividende u prvih pola sata trgovine bilježe 7,5 milijuna kuna prometa i rast cijene od oko 2 posto, pa njihova trenutna cijena iznosi 290 kuna. U jednom trenutku trgovanja njihova je cijena dosegnula čak 295 kuna.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/navodni-ulazak-omv-a-u-igru-podigao-inu-sve-do-2770-kuna,16813.html

Da nije trezor krenuo u shopping?

kakve su procjene o interesu radnika

Pozdrav investitorima od novopečenog!

Ja uzeo malo olovku, papir i kalkulator pa izračunao ovako:
HT momentalno ima toliko love viška da ako isplati ekstra dividendu po 10% vrijednosti dionice još će mu ostat preko 2 milijarde kuna viška za koje mora ili u akviziciju ili kupovat svoje dionice.
Dakle, cijena ne može past da i hoće!
Ili možda griješim?
(molim komentar)

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!

procitao sam u poslovnom ili businessu da ce Ht u slucaju otkupa dionica, kupovati po "fer" vrijednosti…
sto je danas " fer " vrijednost?

jel to 330kn po zadnjoj procjeni ili 380 ili 410?
u svakom slucaju nevideni hepening na ZSE!!!
[thumbsup]


Pozdrav investitorima od novopečenog!

Ja uzeo malo olovku, papir i kalkulator pa izračunao ovako:
HT momentalno ima toliko love viška da ako isplati ekstra dividendu po 10% vrijednosti dionice još će mu ostat preko 2 milijarde kuna viška za koje mora ili u akviziciju ili kupovat svoje dionice.
Dakle, cijena ne može past da i hoće!
Ili možda griješim?
(molim komentar)

ja mislim da nece pasti…
ulaz ispod 290 je dobar ulaz.
eto.

Kakvo padanje cijene..ovo samo može još gore,a koliko to ćemo vidjet ovaj tjedan,kako je krenula neće stat dok nepostigne max. cijenu,a to nitko nemože znat koliku? [thumbsup]

New Report

Close