HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 08:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,60
31
1
30,50
30,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Recimo da je trenutna cijena, okvirno na 300 kn + dividenda ( 330 ). Ovo u odnosu na trenutno stanje tržišta u svijetu i kod nas.
Realna je cijena zmeđu 415 i 430 kn.

Mišljenja sam da bi prije potegnuli iznad 330 nego ostali niže u slučaju manje izloženosti prodaje i nekih pozitivnih vijesti globalno.
Kako je krenulo, odlično je.
Nadam se samo da pritisak na prodaju neće biti toliki kao koji tjedan prije sada kada se zna da eće dividenda biti uistinu izdašna!

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


kolega deimos je samo diskontirao svoju dividendu [cool]

Deimos, s koliko si ju diskontirao? [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Bas me razveselio HT danas… Uzeo ja dividendu unaprijed. [bye]

a kolika je realna cijena usporudujuci sa sektorom 295 sigurno nije prije 395[shocked]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

beholder:

kolega deimos je samo diskontirao svoju dividendu [cool]

Deimos, s koliko si ju diskontirao? [lol]

Dao sam 30 kn za 24 kn [lol] . 20%, ‘bem ti. Ali to je zato sto sam danas dobre volje.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

kolega to je zdrava ekonomija…svi da zarade…i vi i vaš broker i kupac i njegov broker [thumbsup]

IVICA MUDRINIĆ IZJAVIO DIVIDENDA ĆE BITI 29.56 KN[thumbsup][thumbsup][thumbsup] HRT1 VIJESTI

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


beholder: ” kolega deimos je samo diskontirao svoju dividendu [cool] ” Dao sam kupcu i popust! I on ce zaradit. Kuna sada, vrijedi vise nego kuna za 3 mjeseca!

Ovo je dubokofilozofska misao i o njoj ću još razmišljati barem dok ne sjedne dividenda[lol]

BTW pitanje: neke firme stavljaju ograničenje na isplatu dividende u obliku datuma na koji si morao imati upisane dionice. Ima li tu kakvih informacija?

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


IVICA MUDRINIĆ IZJAVIO DIVIDENDA ĆE BITI 29.56 KN[thumbsup][thumbsup][thumbsup] HRT1 VIJESTI

[lol] [lol] [lol] [lol]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


kolega to je zdrava ekonomija…svi da zarade…i vi i vaš broker i kupac i njegov broker [thumbsup]

Da, a ne ko ovi skrci koji drze dionice do smrti. Pa po njima bi burza propala! [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


BTW pitanje: neke firme stavljaju ograničenje na isplatu dividende u obliku datuma na koji si morao imati upisane dionice. Ima li tu kakvih informacija?

svaka firma.
za HT:
Dividenda će se isplatiti svim dioničarima koji su na dan sjednice Glavne skupštine, planirane za 21. travnja 2008., upisani kao dioničari u Središnjoj depozitarnoj agenciji. Tražbina za isplatu dividende dospijeva na dan 19. svibnja 2008.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


neke firme stavljaju ograničenje na isplatu dividende u obliku datuma na koji si morao imati upisane dionice. Ima li tu kakvih informacija?

Čitaš li još nešto, osim foruma?[undecid]

Vaš link

Vjerojatno 21. travanj

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


deimos: ” beholder: ” kolega deimos je samo diskontirao svoju dividendu [cool] ” Dao sam kupcu i popust! I on ce zaradit. Kuna sada, vrijedi vise nego kuna za 3 mjeseca! ” Ovo je dubokofilozofska misao i o njoj ću još razmišljati barem dok ne sjedne dividenda[lol] BTW pitanje: neke firme stavljaju ograničenje na isplatu dividende u obliku datuma na koji si morao imati upisane dionice. Ima li tu kakvih informacija?

ako se ne varam 21.4.


Da, a ne ko ovi skrci koji drze dionice do smrti. Pa po njima bi burza propala! [lol]

Jel ti to ciljas na Elektroprojekt? [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=c47dd00d-09a7-47ed-8625-07392a348a27
i narednih godina biti cemo kravica muzarica

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


IVICA MUDRINIĆ IZJAVIO DIVIDENDA ĆE BITI 29.56 KN[thumbsup][thumbsup][thumbsup] HRT1 VIJESTI

Sa ovom izjavom bi mogao krenuti novi val. [lol] [lol] [lol] [lol]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

New Report

Close