ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 18:09
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
206,97
78.442
379
206,00
207,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


kolega meni je svejedno, nemam je niti mi nije u planu. ali kad je malo bolje proanaliziram… opet je preskupa. mislim da trenutno ima boljih izbora. nije druk za prodaju već moje osobno mišljenje. pozz svim erićima!!! i ja nekad bio.

sorry ali sad si sve rekao..bio si nekada!Znaći htio bi opet biti vlasnik
pa…malo drukaš da padne da ju dokupiš.:)
To je naša najbolja dionica momentalno(CRO)…zašto?
Samo je treba usporedit..recimo sa ostalima “dobrim” , “perspektivnim” te dionicama budućnosti itd..itd!

da kolega bio sam dok ti nisi znao što je burza. prije 8 ( slovima: osam) godina!!



kolega meni je svejedno, nemam je niti mi nije u planu. ali kad je malo bolje proanaliziram… opet je preskupa. mislim da trenutno ima boljih izbora. nije druk za prodaju već moje osobno mišljenje. pozz svim erićima!!! i ja nekad bio.

sorry ali sad si sve rekao..bio si nekada!Znaći htio bi opet biti vlasnik
pa…malo drukaš da padne da ju dokupiš.:)
To je naša najbolja dionica momentalno(CRO)…zašto?
Samo je treba usporedit..recimo sa ostalima "dobrim" , "perspektivnim" te dionicama budućnosti itd..itd!
[/quote]

Za takve igrače nema šanse,prošle godine iza dividende smo se mogli tak lijepo popuniti sa ovom dionicom od 980-1000 kuna-još dan danas mi nije jasno zakaj ljudi nisu uložili onu dividendu u nove dionice,ali[emo_smijesak],valjda je bolje kupovati dionice kaj koštaju 2-3- kune,pa ih puno imaš[emo_smijesak]


da kolega bio sam dok ti nisi znao što je burza. prije 8 ( slovima: osam) godina!!

..?? a to se da zaključiti iz..??

kolega
razmisli, pravilno interpretiraj i logično zaključuj.

auuuuuu, ode lova od divke za akviziciju od ht-a[emo_euro][emo_vrtimise]

ako isplate dividendu kao i lani kolika će biti knjigovodstvena
triba ovdi dobro razmislit koliko se dobiva a koliko riskira

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


ako isplate dividendu kao i lani kolika će biti knjigovodstvena
triba ovdi dobro razmislit koliko se dobiva a koliko riskira

Trebali ste ovdje kupiti po 980-1000 kuna prošle godine-bilo ih je puno-svima je smrdila po toj cijeni,i to nakon isplate dividende,njam-sad je kasno za plakanje[emo_smijesak]

dali ce brana na 1400 puknuti danas ili sutra???????????

branitelju ne znam sta time hoćeš reći ako tako gledamo onda ti je bila ista cijena igh i ernt na 900 kuna šta si ti izabrao

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

ovo znaci ide ispod 1400 ? zar stvarno mislite da nema ove godine dividende ?
nebih se slozio s vama u tom slucaju, investicija u HT se nece placati iz zadrzane dobiti

kakvo zakucavanje[emo_ooooo]

New Report

Close