ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.05.2024. u 03:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
203,62
50.904
250
204,00
206,00
0,99%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Vrijeme je za ….. zna se.

Tutanj u Ingru? Oni ce imat ne 4x nego beskonacno puta vecu dobit nego zadnje dvije godine…Ako ju budu imali…
[/quote]

I u INGRU ali ne sa cjelokupnim portfeljem jer je to jako rizična investicija.Tu se može izgubiti
100% u slućaju stečaja,ali i višestruko zaraditi ako se INGRA izvuće.Barem pet rizičnih investicija
/BRIN,SLPF,FMPS,JAKT i QUNE su nerizične investicije/,može DIOKI ali puno jeftinije od sadašnje cijene,može i JDKM ali jeftinije,pa i MAGMA koja je blizu dna itd.I I dovoljno da povuće jedna
i imovina je sačuvana.
U ERNT za to nema šanse,jedino ako mirovinci ne odluče drukčije.A vi se ne oslanjajte na njih.
Olovku u ruke i tutanj iz ERNT.
Vidim da ste me nakitili asevima na predhodni post.Zašto?Ukažite mi gdje griješim.
Zaboravite ERNT onakav kakav je bio.Sadašnjost određuje budućnost!



Vrijeme je za ….. zna se.

Tutanj u Ingru? Oni ce imat ne 4x nego beskonacno puta vecu dobit nego zadnje dvije godine…Ako ju budu imali…
[/quote]

I u INGRU ali ne sa cjelokupnim portfeljem jer je to jako rizična investicija.Tu se može izgubiti
100% u slućaju stečaja,ali i višestruko zaraditi ako se INGRA izvuće.Barem pet rizičnih investicija
/BRIN,SLPF,FMPS,JAKT i QUNE su nerizične investicije/,može DIOKI ali puno jeftinije od sadašnje cijene,može i JDKM ali jeftinije,pa i MAGMA koja je blizu dna itd.I I dovoljno da povuće jedna
i imovina je sačuvana.
U ERNT za to nema šanse,jedino ako mirovinci ne odluče drukčije.A vi se ne oslanjajte na njih.
Olovku u ruke i tutanj iz ERNT.
Vidim da ste me nakitili asevima na predhodni post.Zašto?Ukažite mi gdje griješim.
Zaboravite ERNT onakav kakav je bio.Sadašnjost određuje budućnost!

[/quote]

a jojjjj s čijom ti lovom radiš?
ako je tvoja ok, al ako je tuđa kupi pancirku!

No,

http://liderpress.hr/tvrtke_i_trzista/poslovna_scena/ericsson-ostvario-dobit-iznad-svih-ocekivanja/

i

http://www.ericsson.com/hr/vijesti/2012/rezultati_q1_2012_ericsson.shtml

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



Vrijeme je za ….. zna se.

Tutanj u Ingru? Oni ce imat ne 4x nego beskonacno puta vecu dobit nego zadnje dvije godine…Ako ju budu imali…
[/quote]

I u INGRU ali ne sa cjelokupnim portfeljem jer je to jako rizična investicija.Tu se može izgubiti
100% u slućaju stečaja,ali i višestruko zaraditi ako se INGRA izvuće.Barem pet rizičnih investicija
/BRIN,SLPF,FMPS,JAKT i QUNE su nerizične investicije/,može DIOKI ali puno jeftinije od sadašnje cijene,može i JDKM ali jeftinije,pa i MAGMA koja je blizu dna itd.I I dovoljno da povuće jedna
i imovina je sačuvana.
U ERNT za to nema šanse,jedino ako mirovinci ne odluče drukčije.A vi se ne oslanjajte na njih.
Olovku u ruke i tutanj iz ERNT.
Vidim da ste me nakitili asevima na predhodni post.Zašto?Ukažite mi gdje griješim.
Zaboravite ERNT onakav kakav je bio.Sadašnjost određuje budućnost!

[/quote]

Lopina de prestani trkeljat molim te….

Kolega Gogo,

Ja ne razumijem o kakvim vi kajmanskim otocima i prebacivanju troškova na ERNT pričate?
Ako ste vi direktor prodaje u Švedskoj (ili bilo kojoj drugoj zemlji) i sklopite posao kao predstavnik vaše poslovnice, zar nije logično da vam je u interesu da ta poslovnica od toga posla najviše zaradi?
Nitko ne uzima maržu ERNT, ako on direktno sklopi posao.
Ali ako vi sklopite ugovor u Japanu i trebate neke podizvođače ili kooperante za dio poslova, logično je da prvo posegnete za ljudima unutar korporacije, npr. od ERNT-a. Ali ne na način da ih platite višestruko više od onoga što je njihov stvarni trošak. Vi ih platite nešto više od stvarnog troška, ERNT ima neku malu zaradu, a ostatak dobijate vi, odnosno vaša poslovnica, koja je i ugovorila posao. Pa zar bi bilo logično da je drugačije od toga?

Jedna dogovorena od milju (i pol) kuna… steta sto se nisam nasao mrvu iznad pa da me pokupe [smiley]


Jedna dogovorena od milju (i pol) kuna… steta sto se nisam nasao mrvu iznad pa da me pokupe [smiley]

Ništa nije dogovoreno.Nekoga je napunilo,mislim mirovinca.Tu je stajao od jutros!



Jedna dogovorena od milju (i pol) kuna… steta sto se nisam nasao mrvu iznad pa da me pokupe [smiley]

Ništa nije dogovoreno.Nekoga je napunilo,mislim mirovinca.Tu je stajao od jutros!
[/quote]

pričaš gluposti po običaju, ovaj s 1000 komada se stavio na kupnju par sekundi prije nego je došao prodajni nalog od 1000 komada

Ništa nije dogovoreno.Nekoga je napunilo,mislim mirovinca.Tu je stajao od jutros!

E sad je pitanje da li je pametniji mirovinac napunio glupljeg, ili je bilo obrnuto. [smiley]



Jedna dogovorena od milju (i pol) kuna… steta sto se nisam nasao mrvu iznad pa da me pokupe [smiley]

Ništa nije dogovoreno.Nekoga je napunilo,mislim mirovinca.Tu je stajao od jutros!
Pa kolege nije vrag da imate toliko viška vremena da pratite čak naloge u ovom kako kažaš fondovskom smeću….

[/quote]
[lol]

zna netko mozda kad izlazi izvjesce za 1.kvartal

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate




Jedna dogovorena od milju (i pol) kuna… steta sto se nisam nasao mrvu iznad pa da me pokupe [smiley]

Ništa nije dogovoreno.Nekoga je napunilo,mislim mirovinca.Tu je stajao od jutros!
Pa kolege nije vrag da imate toliko viška vremena da pratite čak naloge u ovom kako kažaš fondovskom smeću….

[/quote]
[lol]
[/quote]

Post mi je izostao?????Htio sam reći kako kolega ima previše vremena da prati čak i naloge na "fondovskom smeću"


zna netko mozda kad izlazi izvjesce za 1.kvartal

27.04.2012.

Rezultati poslovanja Ericssona Nikole Tesle za 1. tromjesečje 2012. godine

svejedno kakvi sad budu rezultati jer ide 170 kn dividende, a ima i za nagodinu još toliko, a do tada će se već jače pokreniti i svjetsko gospodarstvo pa će biti poslova kao u priči

"mami" ide odlično
http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Svijet/tabid/104/View/Details/ItemID/77813/ttl/Dobit-Ericssona-416-mil-dolara-iznad-ocekivanja/Default.aspx

New Report

Close