ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.05.2024. u 10:01
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
207,39
110.956
535
207,00
208,00
0,48%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovaj članak djeluje totalno besmisleno i nepovezano i ne vjeujem ni malo da jedan ERNT želi delistirati dionice s burze! Možda je Todorić tako nešto i zatražio za 2 njegove firme s malim free floatom, ali ovaj pokušaj novinarskog senzacioanlizma je za svaku osudu jer je kao pala vrijednost dionica pa će ih frustrirani većinski dioničari maknuti s burze? ili samo iz redovne kotacije u usporedno tržište? meni s čini da Mlinarevićka nema pojma što piše. [bye]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

vlad ernt o tomu razmislja kao i graadjevinari i brodari dok je todoricev koncern to vec i zatrazio,a kad bi se to taak odigralo,onda zbogom crobi…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


i ja sam u petak usao ernt,i tko god sad ulazi savjetujem da ne izlazi,raspitajte se o proslogodisnjoj dividendi pogledaj koliko je iznosila i koliki je to procenat u odnosu na sadasnju cijenu…

20 kn je dividenda bila a ak ti misliš na 270 malo si se zajebo jer je 250 bila izvaredna i to se ponovilo nebu…znači eventualno 2-3 %…ima puno boljih dionica gledajući po dividendi

Dividenda je samo postao naziv škara za šišanje dioničara. na histeriji oko dividendi i na samim dividendama mogli su dobro zaraditi samo insajderi, dakle trejederska krema burze.

da i pretprosle godine je bila izvanredna preko 300 cini mi se..a prosle godine se nije lose poslovalo budem vidjeli ovaj mjesec..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


da i pretprosle godine je bila izvanredna preko 300 cini mi se..a prosle godine se nije lose poslovalo budem vidjeli ovaj mjesec..

ne mora ti se činit imaš sda imaš zse pa si ti malo provjeri prije nego odlučiš ući u ernt. sve tamo piše i mislim da ćeš promjenit odluku

Iznosi dividenda zadnjih godina:

2008. – 270,00 kn
2007. – 320,00 kn
2006. – 19,00 kn
2005. – 118,00 kn

Mislim da bi dividenda od cca 70-100 kn zadovoljila sve dioničare, ali ukoliko ove godine isplate malu dividendu, iduće će biti puno veća…

U nadi je spas…pričekajmo srijedu.

bravo


Iznosi dividenda zadnjih godina:

2008. – 270,00 kn
2007. – 320,00 kn
2006. – 19,00 kn
2005. – 118,00 kn

Mislim da bi dividenda od cca 70-100 kn zadovoljila sve dioničare, ali ukoliko ove godine isplate malu dividendu, iduće će biti puno veća…

U nadi je spas…pričekajmo srijedu.

po meni je ovo realno razmišljanje i očekivanje, ako budemo dobri 100 kn, biće super.

sutra je novi dan.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/357-09-ERNT_obavijest.pdf

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

u četvrtak je objava rezultata za 08. Vjerujem sa dividndom sličnom kao i prošle godine.

bit će opet uživo na seebizu

http://www.seebiz.eu/hr/broadcast/ericsson/


http://zse.hr/userdocsimages/novosti/357-09-ERNT_obavijest.pdf

Evo pravog odgovora……Zivijo ERNT

sreca je samo popratni faktor znanja

jel mi moze netko od ekipe koja druka da nece biti izvanredne objasnit zasto tako mislite?

po izvjescu u 9. mjesecu prosle godine koliko vidim firma je u cashu skoro 300 milja nakon isplate dividende od ukupno 355 milja .. kad u to uracunamo i + do kraja godine vidljivo je da itekako ima mjesta za isplatu ukupno npr. 200kn dividende

New Report

Close