ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.07.2024. u 01:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
186,85
110.615
592
186,00
187,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

a kada se očekuje ta dividenda???

Pa valjda kad se završi ova poslovna godina,dakle u ljeto 2009. [wink]

Nije bitna dividenda kada će biti već da je ERNT potcijenjen na ovim cijenama barem za 50% od realne tržišne cijene bez obzira na krizu u svijetu…
RBA OMF svakodnevo kupuje ERNT – valjda znaju što rade. Ja da imam milion kuna- sve bi mrtav hladan sprašio u ERNT.
Moža se netko sijeti ovoga moga posta u budučnosti…
Sretno investitori!

...biti najbrži čovijek na svijetu...

ja sam siguran da cemo se sjetiti tvog posta u buducnosti [wink]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ovaj na 1260 malo kupuje malo prodaje
mozda ima psihičkih trzavica
ajd managerčići srušite to barem do 1000
placam kavicu ako imate muda za to

Postanite Eu-robovi

ovdje necete ostati bez vune, nego bez skalpa.. onako pravo indijanski [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Interesantna dionica

Pozitivno:

1) Vrlo niska zaduženost, što je bitno u kreditnoj krizi
2) Jačanje dollara će se morati pozitivno odraziti na dobit (dollar je jači sada u odnosu na kunu nego u 4. tromjesečju prošle godine).
3) Matica ostvarila rezultate iznad očekivanja, rast na tržištima istočne Europe 15%
4) Ericsson potvrdio pozitivan outlook za tržište istočne Europe u slijedećem periodu
5) Visok dividendni prinos
6) Solidan interes mirovinaca, pogotovo raiffaisena

Negativno:
1) Visoka izloženost commodity driven tržištima u trenutku kada commodities gube vrijednost znači manje investicija u infrastrukturu u budućnosti. Mada će telecom infrastruktura trpiti vjerojatno manje nego građevinska.
2) Relativno visoka zastupljenost OIF-ova u vlasničkoj strukturi koji bi mogli doći pod pritisak da prodaju ako se kriza nastavi.

Ima ko još što dodati.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Visoka zastupljenost obvezatnih mirovinskih fondova a to je dobro jer oni NE PRODAJU već stalno NADOKUPLJUJU. Bilo bi idealno da oni postanu većinski ( uz šveđane, naravno koji imaju 49% vlasnićke strukture u ERNT) a tada bi "oni" odredili cijenu koja je-ja vam kažem, barem 50% diskontna u odnosu na tržište u okruženju.
Kada se dogodi zaokret u trendu na tržištima kapitala u svijetu i kada ga CROBEX poprati- ERNT je vrlo brzo na 3.000, HRK i više!

...biti najbrži čovijek na svijetu...


Sve stoji 100% od mene, ali ima i drugih metoda izvlačenja dobiti kao što su primjerice usluge marketinga ili konzaltinga temeljem ugovora između matice i kćeri –neoporezivo.

da ali to je sve u konačnici oporezivo.ako su chargeali ernt-u usluge marketinga, konzaltinga ili bla bla, povećali su dobit za taj prihod, na što će pak platiti porez

...pig slayer...



Sve stoji 100% od mene, ali ima i drugih metoda izvlačenja dobiti kao što su primjerice usluge marketinga ili konzaltinga temeljem ugovora između matice i kćeri –neoporezivo.

da ali to je sve u konačnici oporezivo.ako su chargeali ernt-u usluge marketinga, konzaltinga ili bla bla, povećali su dobit za taj prihod, na što će pak platiti porez
[/quote]
Stoji.To su slatke brige a Švedi neće zlatnu koku osakatit izvječenjem dobiti. u to sam siguran. Uz loyalti program zaposlenicima ova dionica u svakom slučaju ima svjetlu budućnost..

ERNT…..k 316, p 4177………… [bye]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Visoka zastupljenost obvezatnih mirovinskih fondova a to je dobro jer oni NE PRODAJU već stalno NADOKUPLJUJU. Bilo bi idealno da oni postanu većinski ( uz šveđane, naravno koji imaju 49% vlasnićke strukture u ERNT) a tada bi "oni" odredili cijenu koja je-ja vam kažem, barem 50% diskontna u odnosu na tržište u okruženju.
Kada se dogodi zaokret u trendu na tržištima kapitala u svijetu i kada ga CROBEX poprati- ERNT je vrlo brzo na 3.000, HRK i više!

hoće, samo za koliko godina?

New Report

Close