ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 12.05.2024. u 06:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
203,42
160.092
787
203,00
206,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Jučer na radiju na vijestima sam čuo da hrvatska trenutno potpisuje gospodarske ugovore s Turkmenistanom (duplo oporezivanje, gospodarska suranjda, suradnja, vize…) da veći broj hr tvrtki pregovara oko poslova u turkemenistanu a da su ERNT, INA i INGR već pred konkretnim poslovima.

Aj hvala ti Bože, pošto iman 2/3 možda i kapne koja kuna.

Sta imas dvije trecine ili 0.666 ? 😀

sreca je samo popratni faktor znanja

Netko se igra s ovom dionicom opako… 54 dionica u 9 transakcija = 6 dionica po transakciji <> ozbiljnih investitora

imaaaa liii nadeee za naaas ?!?

mi smo ipak zemlja slučaj

Iz dana u dan ista priča… Dizanje cijene na s 100K Kn… 17 transakcija ukupno 82 dionice = prosječno 5 dionica po kupcu. Zna li itko kakave informacije vezane uz izvještaj 2Q?


imaaaa liii nadeee za naaas ?!?

e jeb… očigledno nema [cry]

mi smo ipak zemlja slučaj


Netko se igra s ovom dionicom opako… 54 dionica u 9 transakcija = 6 dionica po transakciji <> ozbiljnih investitora

ozbiljan ili ne, ja sam ovih dana ušao u ernt

teško da itko može reći kakvo će biti izvješće (osim nagađanja), previše toga je bilo igri
al kad već filozofiramo mislim da će biti bolje izvješće od ostalih firmi na našem malo tržištu …[cool]

a još nisu stigle preporuke za kupnju od naših analitičara, tak da mislim DA; vrijeme je sad za kupnju
živjeli…

"Pokušaj je prvi korak ka neuspjehu." Homer Simpson Caveat emptor



Netko se igra s ovom dionicom opako… 54 dionica u 9 transakcija = 6 dionica po transakciji &lt;&gt; ozbiljnih investitora

ozbiljan ili ne, ja sam ovih dana ušao u ernt

teško da itko može reći kakvo će biti izvješće (osim nagađanja), previše toga je bilo igri
al kad već filozofiramo mislim da će biti bolje izvješće od ostalih firmi na našem malo tržištu …[cool]

a još nisu stigle preporuke za kupnju od naših analitičara, tak da mislim DA; vrijeme je sad za kupnju
živjeli…
[/quote]

Ma gle pozitivno izvješće je bilo i prošlo, ali je čini mi se večina na tečajnim razlikama. Ovaj Q mislim da neće…
Preporuka je bila od cca 1400 Kn, dionica uzletjela na 1500 i kusur… Od onda pada…

Upssss, kvartalni gubitak. Kumulativno pola od prošle godine.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

Isuse i Marijo [shocked]

http://www.kucilooro.webs.com/

Pa ljudi dragi,sta vi ocekujete u ovim vremenima?????? malo ste nerealni….Strpite se malo

sreca je samo popratni faktor znanja

Ericsson Nikola Tesla d.d. – Novi poslovi Ericssona Nikole Tesle vrijedni preko 86 milijuna kuna
U lipnju i srpnju Ericsson Nikola Tesla bilježi nastavak izvoznih aktivnosti uz niz ugovora u susjednim državama Crnoj Gori i Bosni i Hercegovini kao i na tržištu Zajednice Neovisnih Država. Ugovori su vrijedni preko 86 milijuna kuna.

sreca je samo popratni faktor znanja

Dobit Ericssona Nikole Tesle više nego prepolovljena

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=570fe0f4-a43f-4bf9-8f3f-a98bfcf13917

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

ništa strašno, glavno da su oni u plusu 35 milijona kuna. A u vrimenima krize i ne čudi da firme kao ERNT posluju slabije. Ja san još uvik zadovoljan.

New Report

Close