DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 14.05.2024. u 13:58
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
4.718
1,961
2,38
2,44
0,83%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@europazdaj
pa prodaj, u čemu je problem?
a da li će danas padati, vidjet ćemo, Ameri su pred sporazumom, a to će burze pogurati gure, valjda i ovu našu žabokrečinu [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/DLKV-fin2011-1H-NotREV-K-HR.xls


http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/DLKV-fin2011-1H-NotREV-K-HR.xls

Čak je i bolje nego sam očekivao…

EBITDA 20,4 milje u odnosu na Q1 kada je bila -9,4…
Nije bajno obzirom da je premalo, ali ide na bolje…

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

…hm…ne znam što ide na bolje…pad prihoda i to za redom…negativan trend se nastavlja…
…ovo ide u glib…

…bez većih potresa ovdje ne bude dobro… [sealed]

Prosao sam kroz report. Nema tu jos niceg positivnog, barem sta bi se videlo. Lova penzionih nece jos dugo da potraje i trebat ce opet novih para. Ako zaista ne krenu skoro sa tim inostranim projektima, bit ce pisi kuci propalo… nazalost.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

8086 komada po 193 u 10:39:22

DLKV se dobro drži, izvješće je uračunato u pad sa 260 na 190 kn….sad polako nazad na 250 kn [thumbsup]

moji postovi nisu savjet niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

No, ono sta je po meni veoma zabrinjvajuce, jest ona transaksija od petka, kada je cena polupana do 190 dinara. Tesko, da je bila slucajna, daklem moguce da su resultati procureli pre objave. Ne tvrdim nista, samo sam sumljicav. Po meni bi to trebalo najstroze kazniti ako se dokaze da je bilo neregularnih potesa, a zna se ko je nadlezan za to. Pa lokalni dusabriznici umesto da pretite ovde ljudima kada komentarisu poslovni performans i kretanje cene akcije, prijavite radije sumnjivce koji vas lesinare i obaraju cenu nedozvoljenim sredstvima.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

…ovdje je trend nažalost negativan…i kao takav će se nastaviti i tokom ove godine…

…za nove poslove ako se i dobiju treba vremena,a vremena je ovdje sve manje…

…u međuvremenu se dešavaju velike transakcije,čije? …to vas ne zanima?

Stvarno, šta se dogadja s tim DLKV. Već treči dan veliki prometi, danas vjerojatno preko 2 milje. Čuvam tih par komada jer…..s njima ili bez njih. Mislim da tu prste ima Bakicaaaa…..priznaj!

marcello

…a ti misliš da ja imam prste u pekmezu?

…a ne,ne,ja imam na oklagiji… [lol] [lol]


Nema izvještaj veze..kako u slučaju lkri gdje je dobit 140 mil kn cijena nejde gore, tako ni ovdje dolje. U pitanju je pretovar fond menađera svojim pajdašima. nemaju srama od udjelnika u fond pa se spuštaju ovako nisko.

Ja isto mislim da nema veze.Gledam Podr ko ti Lkri.

dulcolax - vidi mi ruku

Nadao sam se boljem izvješću a razum se bojao puno goreg… Sad imamo kaj imamo. Trenutno market čeka potez velikog prodavača koji je na trenutak pokazao 15000 komada na 193, polovicu je za 30 sekundi povukao.


…a ti misliš da ja imam prste u pekmezu?

…a ne,ne,ja imam na oklagiji… [lol] [lol]

Kao i obično Bakica je bila u pravu.

A vi ostali bi se trebali pitati kad će menađment početi rješavati probleme?
tik tak tik tak

government policy is to risk the value of our savings in the future.....

New Report

Close